Şimdi Ara

S7 edge için iyi kaliteli ve iyi bir ekran koruyucu önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
2
Favori
30.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S7 edge için halihazırda piyasada bulabileceğimiz en iyi ekran koruma (ön arka ve varsa çerçeve koruma da olabilir) nedir? Kavisli olmalı ve tüm ekranı kapatmalı.

Kullanıyor olup da memnun olduğunuz bir marka var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 10 Nisan 2016; 18:37:23 >

• Daha bugün bi arkaşadın s7 edge ekranı parke zemine düşme sonucu tuz buz olmuş.

Madem kimseden ses yok ben kendim deneyim dedim: Wrapsol s7 edge (!) tam koruma. Tam bir rezaletti. Marka hakkında olumlu yorumlar gördüm (s7 edge için hiç bir yerde yorum yok, video yok). Made in USA diyordu ki bizzat üreticisiyle yazışarak teyit ettim. Türkiye piyasasında halihazırda ulaşabileceğimiz s7 edge için bir ekran koruma olmadığı için deneyeyim dedim. Tam bir rezalet. O kadar siparişiyle, kargodan gidip alınmasıyla, telefonu temizlemeyle, uygulamayla uğraştım. Ama gördüm ki kenarları telefonun köşelerine yapışmıyor. Nasıl bir zihniyetle üretip satıyorlarsa hiç mi deneme fırsatınız olmadı. Hiç mi bir s7 edge bulamadınız. Bi deneseydiniz de öyle piyasaya sürseydiniz ya. Neymiş demek ki amerkikalının da sahtekarı oluyormuş. Neyse uzatmayayım. Uygulamadan sonra çektiğim video:

https://vid.me/e/OIDr

Başka deneyimi olan arkadaşlar olursa paylaşımlarını bekleriz. Özellik Spigen (Türkiye'ye gelince ve IPG için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 10 Nisan 2016; 18:37:44 >

• Boyle tavirla konu acarsaniz kendiniz calip kendiniz oynamaya devam edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) şimdi nasıl?
  • Benim s7 edge nin ekranin bugun sildim bide ne gorim 3-4 tane boydan boya ince cizik normalde gorunmuyor gunes isiginda gorunuyor, hic bir sekildede ekrana bisey surtmedi, asiri dikkat ediyorum telefonun oldugu cebe hicbirsey koymam ama yinede nasil olmussa cizilmis :( cikmadimi daha duzgun bi film cam filan

• busonartik kullanıcısına yanıt
    Nasıl çizilir ilginç. Gorilla glass 4 sözde. Belki aldığında çizikti. Ama yapabileceğin bi şey olduğunu sanmıyorum. Belki bizimkinde de var. Bakmadık. Henuz iş görecek bir ekran koruyucu yok piyasada. spigen geçen hafta gelecek demişti. bu hafta bitti yine yok.
  • Hocam aldigimda cizik degil iyice bakmistim bunada birsey surtmedi 10gunluk telefon cok dikaktli kullandim ekranda koruma yok diye heralde cebe sok cikar sok cikar cizmis jumas nasil cizecekse anlamis degilim

• busonartik kullanıcısına yanıt
    Öyle ise çok ilginç. Gorilla morilla milleti işletiyorlar mı ne

• Merhaba arkadaşlar

S7 edge için ekran koruyucu bende araştırıyorum.

aşağıda linklerini verdiğim 2 markaya gözatmanızı tavsiye ederim:

http://www.bufflabsturkiye.com/urun/buff-samsung-galaxy-s7-edge-darbe-emici-ekran-koruyucu-film.html

http://www.spigen.com.tr/Galaxy-S7-Edge-Ekran-Koruyucu-Spigen-Curved-Crystal-HD-Kavisli-Tam-Kaplayan-2-Aadet-On,PR-1826.html

araştırmalarıma göre iki iyi ürün diye düşünüyorum. kendim henüz kullanmadım. Bu ürünleri veya başka ürünü kullanan arkadaşlar olursa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep61 -- 15 Mayıs 2016; 14:14:20 >

• hepsini denedim çöp oldu. bosuna masraf etmeyin
  • Bırakın camı normal plastik bile yapamıyorlar. Ben spigen kullanıyorum. Her ne kadar bunun köşeleri de çok nazlı olsa da herhalde bundan iyisi yoktur diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinpusat -- 16 Mayıs 2016; 7:47:24 >
  • Spigen'in ekran jelatinini al geç.

İlk partiler sorunluydu. Şu an kullanıyorum, gayet memnunum. Yıllardır hep spigen kullanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebayusuff

Bırakın camı normal plastik bile yapamıyorlar. Ben spigen kullanıyorum. Her ne kadar bunun köşeleri de çok nazlı olsa da herhalde bundan iyisi yoktur diyorum.

Ben 4 köşeye ufak bant çektim, nolur nolmaz diye.

Silikon kılıf jelatinin altına girip kaldırıyor köşelerden esnek olduğu için. Ufacık 4 bantla çözdüm olayı. Ne bant gözüküyor, ne de jelatine birşey oluyor.
  • Golden Gate kullanıcısına yanıt
    iyi düşünmüşsünüz. benim 3 tane spigen ekran koruyucunun kenarları kalktı. kılıf kaldırıyor kaldırmaz diye düşünsem de. bir daha yapacağım o zaman bantlayabilirim. ama o bant tlf. nun çerçeve boyasına zamanla zarar verebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebayusuff

iyi düşünmüşsünüz. benim 3 tane spigen ekran koruyucunun kenarları kalktı. kılıf kaldırıyor kaldırmaz diye düşünsem de. bir daha yapacağım o zaman bantlayabilirim. ama o bant tlf. nun çerçeve boyasına zamanla zarar verebilir.

zarar vermelik bir durum yok hocam. Çok ufak bir bant köşelere sıkıntı yaratmıyor. tırnak kadar bant yeterli. Silkon kılıf olmasa sorun olmaz da, silikon kılıf giriyor alttan.
  • arkadaşlar spigen den aldım ekran koruyucuyu. bugün elime ulaştı. taktım. fakat telefonun arkasına taktığım şeffaf silikon bende de kenarını biraz kaldırdı. artık kenarı tam yapışmıyor. bantla çözen arkadaşlar fotoğrafını atabilirler mi. bende o şekilde deneyeyim.

• Ben de spigen düşünüyorum.. Herhangi bir tavsiyesi olan var mı?
  • denizpiyadesi kullanıcısına yanıt
    Spigen tavsiye.
  • Aliexpressten 1 dolae 3 4 tane getirin farkli farkli deneyin

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.