Şimdi Ara

Sorunum Var Lütfen yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende şu anda ıphone 2g var version 3.1.2 ben müzik dinliyordum kulaklıksız ve ses birden gitti,hiçbir ses çıkmıyor telefondan sessizdede değil,hard reset yaptım ayarlardan herseyi sıfırladım olmadı ama kulaklıgı takınca kulaklıktan ses geliyor lütfen yardım sesi nasıl düzeltebilirim,restore die bişi duydum o da ıphoneda ne gibi değişikliklikler yapar onuda bilmiorum kurulumunu da yardım!!!

• Restore yaparsan cihazın ilk haline döner. Backup sayesin de bilgilerin kaybolmaz merak etme.
  • Teli pc ye bağla itunesi aç orda restore var ona bas restore etsin sonra tekrar yükle istediğin versiyonu veya son versiyonu yükler hocamın dediği gibi teli zaten bağladın mı itunese o zaten otomatikman bakup 'unu alır gerisi kolay zaten hadi kolay gelsin...
  • arkadaşlar dediğini yaptım ama büyük bir problem var ve içimi dert aldı ıtnusa teli bağlıyorum ıtunes tel tanımıyor ıphone tamamen sıfırlandı hata ise The sim card inserted in this iphone does not appear to be supported lütfen çözüm
  • lütfen yardım ıphone kullanılmıyor
  • Restore yi yapmissin arkadasim,su an iphone nun sim kilitli durumda,yuklemis oldugun isletim sistemine,ki buyuk ihtimal 3.1.2, gore cihazina unlock islemini uygulaman gerekiyor.
  • verilen linki girdim int araştırdım ıphone u yapmaya çalıştım ama nafile sım kilidi kurtaramadım(2 gün uğraştım),artık son çare aldığım yere götürdüm normal bir dükkandan almıştım adam 80 tl istedi, restore yapmamam gerekiyormuş tel 2G tabi sizce bu fiyat normal mi yoksa başka bi yerdenmi yaptırmalıyım nerelerden yaptırabilirim daha ucuz?
  • izmirde oturuyorum teknik servise mi gideyim sizce?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.