Şimdi Ara

sorun nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar geçen yıl bir bilgisayar topladım parçaların hepsi sıfır ancak toplamış olduğum sistemde bilgisayar bir süre çalıştıktan sonra kapatıp tekrar açmaya çalıştığımda mönitöre herhangi bir işlem gelmiyor sanki monitörün kablosu çıkmış gibi sorunun anakartan kaynaklandığını düşündüm derhal satın aldığım yere götürdüm garantide olduğu için onlarda boğaziçine gönderdiler anakarta sorun yok dediler tekrar aynı işlemi yapıp bilgisayarı normal bir şekilde kapattım ve yine aynı olay mönitörde tık yok! sadece power lambası yanıyor kasa çalışıyor ama ekran boş:!! tekrar anakartı incelenmek üzere gönderdim, onlarda tekrar sorunsuz dediler geri gönderdiler tabiyki anakartan önce başka bir mönitörlede denedim ama sonuç yine aynı, PSU'yu değiştirdim acaba güç kaynağından mı diye sonuç yine aynı bu sorun yüzünde en az 4 defa format attım makınaya ama sorunun nerden kaynaklandığını bir türlü bulmadım konu hakkında önerilerinizi bekliyorum emeği geçen herkese teşekürler...saygılar.

not ekran kartı on board

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RGUNES -- 17 Ocak 2006 14:54:22 >

• kardeş driverlarını yükledikten sonramı oluyo bu olay eger oyleyse sorun driverlarda olabilir ama eğer driver kurmadığın halde yine oluyosa hiç uğraşma götür aldığın yere s... s... bakacaklar. gerekirse başlarında bekle bakıyolarmı diye
  • SÜRÜCÜLERİNİ GÜNCELLEYİP BİR DENEYİM
  • HİÇBİR ŞEY DEĞİŞMEDİ BU TÜR BİR SORUNLA KARŞILAŞAN BİRİ YOK MU????
  • Anakartın modeli nedir? Emin olmak için bir arkadaşından ekran kartı alıp onunla da dene. Sorun ne kadar sıklıkla oluşuyor? Genelde ne yaparken oluyor?
  • ASUS P4S-800 MX-SE ON BORD EKRAN KARTI VAR SORUN SİTEMİ AÇIYORUM NORMAL ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUM YANİ SİSTEMİ ZORLAYACAK HİÇBİR ŞEY YAPMIYORUM BİOS BİLE DEFUALT AYARLARINDA KULLANIYORUM DAHA SONRA MAKİNAYI KAPATIP TEKRAR AÇMAK İSTEDİĞİMDE KASA ÇALIŞIYOR FAKAT MÖNİTÖRDE HAREKET YOK, YENİDEN BAŞLAT DEDİĞİMDE AÇILIYOR AMA HER KAPATTIĞIMDA GERİ AÇMAK İÇİN YAKLAŞIK 20 DAKİKA MAKİNAYI KAPALI BEKLETMEK ZORUNDA KALIYORUM...!
  • agp aperture size ile ramlerin mb miktarı arasında bir uyumsuzluk olabilir..agp gücünü minimuma getir..bunlarda olmuyorsa..en iyisi git bir ekran kartı al yauw
  • AGP DURUMUNU TÜM DEĞERLERİNİ DENEDİM 16/32/64/ FARKEDEN BİR ŞEY YOK AMA GİDİP BİRDE EKRAN KATIYLA DENİYECEM BAKALIM SONUÇ NE OLACAK ASLINDA BİLGİSAYARA YABANCI BİRİ DEĞİLİM AMA SORUNU ÇÖZEMEDİM BİR TÜRLÜ, ACABA RAM 'İN BU DURUMA ETKİSİ OLABİLİR Mİ? TEK PARÇA 256 RAM KULLANIYORUM SLOT YERİNİDE DEĞİŞTİRDİM. SON ÇARE EKRAN KARTINA KALIYOR BAKALIM NE OLACAK DURUM.. MSJ.LAR İÇİN TEŞEKÜRLER...
  • arkadaşlar sorun cözüldü sorun 256'lık adi ram'den kaynaklanıyor değiştirdim şimdi sorun yok teşekürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.