Şimdi Ara

sorun..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
934
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefona yanlış rom yükleme sorunu tekrar müdahelede bulunamıyorum.Sürekli başlangıç ekranında kalıyor pc ye bağladığımda com portu ve modem olarak görüyor lakin telefonun hafızası (android mtp device) görmüyor tüm driverler kurulu.Srk tool dan müdahele edeceğim ama belleğe bağlanamadığım için sürücü seçemiyorum bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim gerekirse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_çavuş -- 23 Ocak 2016; 20:31:20 >

• Download mode'a girebiliyorsanız G2 stock rom yükleme yazın googlea.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de benzer bi sorun olmuştu ama download moda girmişti ordan çözdüm sorunu.
  • Murat_çavuş kullanıcısına yanıt
    şarj oluyor mu?
  • Cihaz download moda girmis zaten

• Kardeşim bu cihaz an ancak cihazın arka kapağını açıp ince bir tel ile bazı devrelere kısa devre yaptırarak açılır.

forumber nickli arkadaştan başkası yardım edemez sana.

• Konu da bu:
    http://forum.xda-developers.com/lg-g2/general/lg-g2-unbrickable-fix-real-hard-brick-t2904404

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şazenuş -- 18 Ocak 2016; 22:53:03 >
  • Arkadaşlar yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler telefonu yorumlarınızı okumadan önce dün tamirci bir arkadaşa vermiştim bu gün teslim aldım,cihaz yapilmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_çavuş -- 22 Ocak 2016; 21:26:23 >
  • Kaç para aldı.işin erbabiymis arkadaşın helal olsun.her taamirciyim diyen yapamaz.velev ki xda takip ediyorsa o başka.

• Osman usta.

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sağolsun kendisi çok iyi biri bazıları gibi paragöz bir adam değil
  • Evet duymuştum..sistem elektronik Fikret usta var.o da işin erbabı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.