Şimdi Ara

Sorento 2 ayda satıldı, sanki arabasız da olmayacak. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
360
Cevap
3
Favori
41.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: codemaster42

Bazı absürt cevaplara rağmen gayet nazik ve hoşgörülüsünüz. Takdir ettim.
    Güzel bir konu oldu benim açımdan, en azından vakit bulunca daha dikkat çekici resimler ile ilanın güncellenmesi gerekiyor. Aslında ilanda resimden çok eklediğim ekpertiz raporları, bakım faturaları falan dikkat çeker diye düşünmüştüm. Çünkü bakımı yeni, lastikler yeni, akü yeni, muayenede ciddi kusur yok, kilometresi de orjinal ve düşük. Ama tabiki görsellik eksik olunca fazla dikkat çekmiyor olabilir. Burada amacım insanların bu linkteki aracım hakkında iyi yada kötü fikirlerini almak. Birbirimizi kırmaya gerek yok diye düşünüyorum, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tergener -- 15 Aralık 2018; 16:11:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

2. El aldıysa ne zararı var?

Alıntıları Göster
    tamamen şımarıklık ve tatminsizlik olarak göriyorum ben bunu.çünkü gerek yok zırt pırt araba değiştirmeye.
  • Aracınızın piyasası kötü ondan aramıyorlar. Temiz araçmış belki işime yarar diye favoiye ekliyorlar. Sonra araştırıyorlar ki ikinci eli sıkıntı. Belki fiyatı düşer işime gelirse alırım diye favoride tutuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpikom

hocam benim anlamadığım şu 16 yılda 12 araç değiştirmekteki amaç nedir hep bunu merak etmişimdir.niye alınan arabalara 5-6 sene binilmiyor .o kadar zengin bir ülke değiliz kusuruma bakmayın lütfen.
    Amacım hiç bir zaman ticaret olmadı, bazen para ihtiyacım oldu, bazen Fluence gibi araçtan memnun kalmadığım için sattım. Ama asıl olan şu ki araç alıp satmak heyecanlı ve keyifli bir iş benim için. Aslına bakarsanız bilişim sektöründeyim ama araç işlerinden çok çok daha fazla keyif alıyorum. 16 senede 12 araç değişimi çok da mantık çerçevesinde değil zaten. Normalde 2006 da aldığım sıfır km dizel Cerato mu hiç satmasaydım masraf yapmadan bakımlarıyla hala biniyor olabileceğim güzel bir araçtı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpikom

tamamen şımarıklık ve tatminsizlik olarak göriyorum ben bunu.çünkü gerek yok zırt pırt araba değiştirmeye.

Alıntıları Göster
    Öyle düşünmeyim, herkesin dünya hayatında iyi yada kötü bir tutkusu var. Otomobil de bir tutkudur. Diğer taraftan 10 sene sonra muhtemelen direksiyon başına geçecek sağlıklı bir gözüm bile olmayabilir. Bir araçla 10 sene geçirmek de bana çok sıkıcı bir düşünce gibi geliyor.
  • Hocam alınmayın ama bende bir dönem bunlara bakıyordum 40-45 Civarına rahat bulunuyor.Birde bu aracın lakabı TAKLACI GÜVERCİN fiyat çok yüksek zaten piyasa doygun birde yüksek fiyat olunca aramazlar tabi ilanı 55 lere çekin aramaya başlarlar.Ama bu seferde 60 istediğim arabaya 45 veriyorlar diye bozulacaksınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

İkinci el piyasası çok durgun,bende ilanımı koyalı 13 gün oldu sadece 1 kişi aradı başka arayan yok.
    Link atar mısın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tergener

Öyle düşünmeyim, herkesin dünya hayatında iyi yada kötü bir tutkusu var. Otomobil de bir tutkudur. Diğer taraftan 10 sene sonra muhtemelen direksiyon başına geçecek sağlıklı bir gözüm bile olmayabilir. Bir araçla 10 sene geçirmek de bana çok sıkıcı bir düşünce gibi geliyor.

Alıntıları Göster
    Bende sizinle aynı fikirdeyim aşırı zarar edilmediği sürece 2 yılda bir araç değiştirmeyi düşünüyorum sizi en iyi ben anlarım

• yuxexesahmet kullanıcısına yanıt
    F30 316i sunrooflu bi xenonlu daha düsük kmli araba veriyolar bu fiyatlara..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doğrudur hocam

seçenek 1 benzinli araba olsun performansta çok önemli değil SUNROOF Xenon olsun diyen 316i alır

seçenek 2 Xenon önemli değil bastım mi 7.5 sn de 100 km ye çıksın

Kullanım a göre değişir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuxexesahmet -- 15 Aralık 2018; 14:53:48 >
  • Kimse 2.5 motorlu araba almaz kolay kolay bu memlekette. Hele kianin 2.5 ini kimse almaz.

• 2014 advance full volvo s60 1.6 dizel.otomatigi satamiyoruz biz dostum o araba normal yani

Olucu dolu ortalik kimse su devirde ederini vermez artik galericilerle takasla is yapiyo zaten pesin alan satan azaldi otv indirimi ve yil sonu durumlari ikinci eli etkiler zaten

Bekleyin fiyati asagi cekersen biraz daha satilir

• Beyler saçma sapan konuşmayın mükemmel %15 ÖTV indirimi var ya şuan... Sıfır araç fiyatları aşşşırı uygun. Şuan 2. el alan kafayı yemiştir. Şanlı milletimiz yine mükemmel tepkisiyle hiç araç alımı yapmadı ve satıcıları dize getirim %15 indirimi kaptı, şuan sıfır almamak deliliktir
  • 2.5 crdi'li hiçbir artısı olmayan sorento'ya bu paraları veren mi var cidden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirchade

2.5 crdi'li hiçbir artısı olmayan sorento'ya bu paraları veren mi var cidden?
    60 bin civarında gerçekten hafif veya orta şartlarda araziye girecek sağlam şaseli, dizel-otomatik 4x4 SUV olarak araç bakrsanız çok da fazla seçenek kalmıyor aslında. Captiva, Dodge Nitro, Hyundai Santa-Fe, Cherokee , Ssangyong Rexton gibi seçenekler var. Bunlarında ya motorları 2500 ün bile üstü, yada çok çok yüksek kilometreleri var. Artısı nedir derseniz kendi aracım için 2500 cc ve 170 hp motora göre bence yakıt ve performans değeri çok iyi. Bozuk yollarda bile yeterince konfor sağlıyor, piknikte, tarlada, kumda veya çamurda yolda kalır mı , altı vurur mu gibi bir derdi olmuyor. Ayrıca motor ve şanzuman uyumu da çok iyi ustaların masrafsız dediği cinsten sorunsuz çalışıyor.

• Arkadaş aracın km ve kaporta olarak oldukça temiz duruyor, arabayı gomenlere çok aldırma. 4ceker uygun fiyatlı araç ihtiyacı olan biri mutlaka gelir bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: LEONFR

Arkadaş aracın km ve kaporta olarak oldukça temiz duruyor, arabayı gomenlere çok aldırma. 4ceker uygun fiyatlı araç ihtiyacı olan biri mutlaka gelir bulur.
    Eyvallah arkadaşım, ben de böyle düşünüyorum. Ben alırken mantığımla aldım, benim gibi düşünen birileri çıkar elbet.
    Aracımı alırken bu incelemeyi yapan değerli Abimizin yorumları çok etkili olmuştu, ekleyelim de reklam olsun biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tergener -- 15 Aralık 2018; 18:21:25 >

• Aracınızın fiyatı yüksek ve siz ne kadar kazası belası yok deseniz de vardır.

Dolar 7 küsür TL iken, satışa çıkardım, 2 yıldır takip ettiğim ve aynı marka/model ilanlar ( ilan yazmıyorum) dururken benim araç 25. günde satıldı.
  • Bu araç iyi de konforlu yüksek doygun ama. İstanbulda kullanılmaz. Yakıt su gibi gidiyor. MTV kasko sigorta iflahını kesecek cinsten. En ufak bir arıza masrafı aşırı yüksek. Bizim müdür vardı 8 ay dayanamadı satmak zorunda kaldı. Hatta satarken de 5k masraf çıkmış onu da düştü. 60k ya bu araca nakit bağlamak ya çok seveni olacak yada bu araçtan hiç anlamayacak birisini bulacaksın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.