Şimdi Ara

ŞOOKKK KAMPANYA ŞAMPİYONLAR HD PAKETİ 400 TL SADECE NAKİT ALIMLAR İÇİN !! SON FIRSAT !! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
10
Favori
14.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rica etsem Hd kutunun kanal geçişleri ve Hd-Sd yayın görüntüsü nasıl bilgi verirseniz sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausell

Cumartesi aramıştım, dün akşam kuruldu.

Bendede pazar aradim fakat.cuma gunu icin mesaj geldi..
    Sureci hizlndiramiyormuyuz acaba..

• başlık değişmiş, 400 tlye paket var mi simdi anlayamadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hsntkn

başlık değişmiş, 400 tlye paket var mi simdi anlayamadim.

Su anlik yok ilginiz icin tesekkur ederim ama oldugu taktirde yazarim

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: blueyesprens

quote:

ben bekliyorum kardeş
  • quote:

quote:

hocam ligler başlamadan bir kampanya daha patlatsanya ne fazla para verelim nede kalitesiz yayın seyredelim.

benim çoğu arkadaşım hep senden almışlar.

kurulum + fenerbahçenin maçları HD olsun bana yeter o derece :D

haber bekliyoruz senden hayırlı geceler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir07

quote:

quote:

hocam ligler başlamadan bir kampanya daha patlatsanya ne fazla para verelim nede kalitesiz yayın seyredelim.

evet bencede talep var fazlaca

• quote:

Orijinalden alıntı: deepbluee61

quote:

Orijinalden alıntı: fbahadir07

quote:

quote:

evet bencede talep var fazlaca

Bende gs lıyım.Binada w3 anten yok.İlave çanak için bayi sizin veya bizim bakmamız lazım santral 10 lu olursa uyumlu 9 lu olursa uyumsuz vs deniyor.Balkona da w3 için ilave çanak koymak hem estetik olarak hem bina yönetimi izin veremeyebilir hemde ilave kablo vs hoşuma gitmiyor.
    Kalteli hd maç yayını olsun,fiyatıda uygun olsun üye olmak istiyorum.Birde tüksattan hd lig tv yayını olursa tadından yenmeyecek.
    Yoksa istemeye istemeye digitürk play veya daha pahalıya türksat sd üyelik alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 25 Temmuz 2014; 9:39:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

Rica etsem Hd kutunun kanal geçişleri ve Hd-Sd yayın görüntüsü nasıl bilgi verirseniz sevinirim

Kanal geçişleri yavaş, SD kalitesi idare eder seviyede.
  • Bugün kurulumu yaptırdım DT9103 kutu getirdiler. hd lig tv kanalları için üyeliğiniz bu paketi kapsamamaktadır diyor, lig maçlarını hd izleyemeyeckmiyim. ilk ay tüm keyif paketlerini açtırma şansımız var mıdır ? Deneme amaçlı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OverClocker

Bugün kurulumu yaptırdım DT9103 kutu getirdiler. hd lig tv kanalları için üyeliğiniz bu paketi kapsamamaktadır diyor, lig maçlarını hd izleyemeyeckmiyim. ilk ay tüm keyif paketlerini açtırma şansımız var mıdır ? Deneme amaçlı

Açık olması gerekiyor otomatik hd içinde var hocam servis yanlış tanımlama yapmış olabilir. Herhangi bir sorunda beni arayabilirsiniz hallederim

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• OverClocker kullanıcısına yanıt
    tanim yanlis yapilmistir. digiturk cagri merkezini aratip dogru paketin tanitilmasini isteyin. malesef islerini pek bilmiyorlar bilal e anlatir gibi anlatmaniz lazim, is size dusuyor, ayni sorunu ben de yasmistim. onemli birsey degil..
  • Arkadaşlar Nedim beyin elinde şuan 2 adet mevcut fiyat 450 tl...
    Acele davranan alır..
    İletişim:05302373687
    Ben aldım sıkıntı yok... bu fiyata digitürk hd lig tv şampyonlar paketi 2 keyif ve giriş paketini bulamazsınız...
  • Hocam ben almak istiyorum var midir stok

• Ben de 450 tl ye perşembe günü 1 adet aldım kurulum için haber bekliyorum nedim beyden...
  • Geçen sene de 550 tl ye almıştım bu arada kendisinden, tekrar teşekkürler...
  • Nedim bey'den 1 pakette ben aldım kurulum için haber verecek inş. Şimdiden teşekkürler.
  • Kampanyanın süresi geçtiğinden yalan olduk . Arkadaş sağolsun parayı iade etti. Kısmetimizde yokmuş demekki
  • quote:

Merhaba arkadaşlar bu sefer sezonun son kampanyası ile birlikteyiz 1Senelik Hediye çeki ile mediamarkt mağazalarında satılan 839 TL değerindeki şampiyonlar HD paketi Sadece 400 TL. Stok adeti son olarak 100 dür ver bitirliyor paketler. O yüzden son kez yazıyorum diyebilirim Normalde 290 TL hedi çeki düşülüp satılan paket 549 TL idi. Bir ara 550 li rakamları gördü 250 TL ye satanlarda oldu mağazalar gereken cezayı yedi ve yanlış çıkan şifreler düzeltilmedi. Direk şehir dışından veya şehir içinden almak isteyenler son kampanya 400 TL bilginiz olsun

GİRİŞ+ 2 KEYİF + ŞAMPİYONLAR PAKETİ + HD

Nedim ŞEN
    0530 237 36 87

Aşağıdaki notları lütfen okuyunuz .

1- Stok sadece 100 Adet.

2- Sadece nakit eft yapabilenler içindir.

3- Buradan yazanlara pek cevap veremiyor olacağım bana PM atın yada Numaramı arayın.

4- Millet 300 e alıyor millet 100 TL ye alıyor diyenlere de gereken cevabı geçende verdim ağzının payını herkes aldı ve beni arayan en az 15 kişi oldu yanlış kullanılmış şifre ile hiç birinede yardım etmedim çünkü kime ne sattıysam hepsinin notu bende mevcut. 1 şifreyi 5 kişiye satanlar var arkadaşlar lütfen bu oyuna gelmeyin 299 yazan olucak belki konu altına ama bu tip polemiklere girmiyorum 199 yazan olur 99 da olur ama kandırılabilirsiniz. Bu tip şeylerde başkasından aldıktan sonra lütfen beni aramayın herhangi bir şekilde yardımcı olmuyorum.

5 - Benden daha önce alan herkese teşekkürlerimi sunuyorum ve bu işi kar için yapmıyorum merkezi stok fiyatı temel olarak 400 e düşürdük arkadaşlar.

6- Size nasıl güvenebilirim diye sormazsanız sevinirim 2.5 senedir digiturkte çalışıyorum ve bu işi yapıyorum herhangi bir şekilde 1 kişi dahi patlamamıştır ve bir çok kişinin bir çok problemini çözmüşümdür benle alakalı olmasa da.

7 - Ayırtma işlemi yapabilirsiniz ama muhtemelen paketler bitecek perşembe akşamına kadar yapılan çalışma o yönde maksimum paketi perşembeye kadar bekletebilirim bilginiz olsun.

8 - Detaylı stok bilgisini ara ara girdikçe paylaşıyor olucam. Ve Pm atmanız ilk tercihimdir veya aramanız. Konunun altına yazanlara cevap vermiyor olucam herhangi bir sorunuz varsa lütfen mesaj atın yada arayın.

9 - Başladığı tarihten bir sonraki yılın aynı gününe kadar devam eder. Aktivasyon 30 TL dir kurulum ücretsizdir arkadaşlar. Aktivasyon tarihi haziran sonuna kadardır. Ve aktivasyon sağlandıktan sonra 1 yıllık süreniz başlar

Selamlar Nedim Bey,
    Geçen sene kampanyadan yararlanmıştık. Bu sene de benzer bir kampanya olacak mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.