Şimdi Ara

ŞOOKKK KAMPANYA ŞAMPİYONLAR HD PAKETİ 400 TL SADECE NAKİT ALIMLAR İÇİN !! SON FIRSAT !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
10
Favori
14.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu sefer sezonun son kampanyası ile birlikteyiz 1Senelik Hediye çeki ile mediamarkt mağazalarında satılan 839 TL değerindeki şampiyonlar HD paketi Sadece 400 TL. Stok adeti son olarak 100 dür ver bitirliyor paketler. O yüzden son kez yazıyorum diyebilirim Normalde 290 TL hedi çeki düşülüp satılan paket 549 TL idi. Bir ara 550 li rakamları gördü 250 TL ye satanlarda oldu mağazalar gereken cezayı yedi ve yanlış çıkan şifreler düzeltilmedi. Direk şehir dışından veya şehir içinden almak isteyenler son kampanya 400 TL bilginiz olsun

GİRİŞ+ 2 KEYİF + ŞAMPİYONLAR PAKETİ + HD

Nedim ŞEN
    0530 237 36 87

Aşağıdaki notları lütfen okuyunuz .

1- Stok sadece 100 Adet.

2- Sadece nakit eft yapabilenler içindir.

3- Buradan yazanlara pek cevap veremiyor olacağım bana PM atın yada Numaramı arayın.

4- Millet 300 e alıyor millet 100 TL ye alıyor diyenlere de gereken cevabı geçende verdim ağzının payını herkes aldı ve beni arayan en az 15 kişi oldu yanlış kullanılmış şifre ile hiç birinede yardım etmedim çünkü kime ne sattıysam hepsinin notu bende mevcut. 1 şifreyi 5 kişiye satanlar var arkadaşlar lütfen bu oyuna gelmeyin 299 yazan olucak belki konu altına ama bu tip polemiklere girmiyorum 199 yazan olur 99 da olur ama kandırılabilirsiniz. Bu tip şeylerde başkasından aldıktan sonra lütfen beni aramayın herhangi bir şekilde yardımcı olmuyorum.

5 - Benden daha önce alan herkese teşekkürlerimi sunuyorum ve bu işi kar için yapmıyorum merkezi stok fiyatı temel olarak 400 e düşürdük arkadaşlar.

6- Size nasıl güvenebilirim diye sormazsanız sevinirim 2.5 senedir digiturkte çalışıyorum ve bu işi yapıyorum herhangi bir şekilde 1 kişi dahi patlamamıştır ve bir çok kişinin bir çok problemini çözmüşümdür benle alakalı olmasa da.

7 - Ayırtma işlemi yapabilirsiniz ama muhtemelen paketler bitecek perşembe akşamına kadar yapılan çalışma o yönde maksimum paketi perşembeye kadar bekletebilirim bilginiz olsun.

8 - Detaylı stok bilgisini ara ara girdikçe paylaşıyor olucam. Ve Pm atmanız ilk tercihimdir veya aramanız. Konunun altına yazanlara cevap vermiyor olucam herhangi bir sorunuz varsa lütfen mesaj atın yada arayın.

9 - Başladığı tarihten bir sonraki yılın aynı gününe kadar devam eder. Aktivasyon 30 TL dir kurulum ücretsizdir arkadaşlar. Aktivasyon tarihi haziran sonuna kadardır. Ve aktivasyon sağlandıktan sonra 1 yıllık süreniz başlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueyesprens -- 22 Temmuz 2014; 21:04:40 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar 1 yıllık almıştım ve Ağustosta bitiyor mevcut üyeliğim. Ben bundan faydalanmak istiyorum..
    Çözümü nedir şu ankini iptal etmek mi? Sonuçta ben parasını peşin de ödedim..

Edit: ARKADAŞLAR BURAYA YAZMANIZA GEREK YOK. PM ATTIM VE KISA SÜREDE NEDİM BEY CEVAPLADI SORULARIMI, TEŞEKKÜR EDERİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdkA -- 16 Nisan 2014; 1:17:25 >
  • Sanalpazar vs olsa dusunulebilirdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginiz için teşekkür ederim arkadaşlar Sanal pazar yapamıyorum maalesef.

Bir çok kişi arıyor bazen açamıyorum gerçekten kusura bakmayın hepinize geri dönmeye çalışıyorum tekrar tekrar teşekkürler

• Paketlerin son aktivasyon tarihinide belirtirseniz daha açıklayıcı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ermano_jr

Paketlerin son aktivasyon tarihinide belirtirseniz daha açıklayıcı olur.

son cümlede haziran sonu yazmış arkadaş. play almasaydım salı günü bu paketi alırdım kısmet değilmiş.
  • Usta nerden alisveris yapicaz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Usta nerden alisveris yapicaz acaba

Konuda belirttigim numarami arayabilirsiniz veya pm atabilirsiniz .

• quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Arkadaşlar 1 yıllık almıştım ve Ağustosta bitiyor mevcut üyeliğim. Ben bundan faydalanmak istiyorum..

Edit: ARKADAŞLAR BURAYA YAZMANIZA GEREK YOK. PM ATTIM VE KISA SÜREDE NEDİM BEY CEVAPLADI SORULARIMI, TEŞEKKÜR EDERİM.

Buradan da paylaşırsanız iyi olur, ben de benzer durumdayım çünkü :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Evrekas

quote:

Orijinalden alıntı: DrAdkA10

Arkadaşlar 1 yıllık almıştım ve Ağustosta bitiyor mevcut üyeliğim. Ben bundan faydalanmak istiyorum..

Buradan da paylaşırsanız iyi olur, ben de benzer durumdayım çünkü :)

Nedim Bey bu paketin temmuza kadar aktifleşeceğini belirtti. 1 ay erkenden fiğer paketi iptal ettirip o şekilde yapacağım.

• ödeme yapıp şifre alan ve aktifleştiren oldu mu hiç arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

ödeme yapıp şifre alan ve aktifleştiren oldu mu hiç arkadaşlar

Gecen sene alanlardan muhakkak mesaj atan olur hocam ama ayirmak isteyenler muhakkak beni arasin ilginize tesekkurler herkesin attigi pm ye yetismeye calisiyorum . Herkese iyi aksamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: salvadorjudges

ödeme yapıp şifre alan ve aktifleştiren oldu mu hiç arkadaşlar

ben ödeme yaptım en geç cuma gününe kadar şifreyi göndereceğini belirtti, ilgili bir arkadaş mesajlara da hemen dönüyor.
  • Bu paketi almak için önceden Digiturke sahip olmak mı lazım? Yani receiverı daha önceden olması gerekiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: snsnc

Bu paketi almak için önceden Digiturke sahip olmak mı lazım? Yani receiverı daha önceden olması gerekiyor mu ?

Yok hocam oyle bir zorunluluk dileyen herkes alabilir.. .

• quote:

Orijinalden alıntı: blueyesprens

quote:

Bu paketi almak için önceden Digiturke sahip olmak mı lazım? Yani receiverı daha önceden olması gerekiyor mu ?

Alabilir de dostum bende dsmart var. tekrardan kutu mu almak gerekiyo vs..?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blueyesprens

quote:

Alabilir de dostum bende dsmart var. tekrardan kutu mu almak gerekiyo vs..?

Kutu 1 sene kullanmaniz icin veriliyor hocam digiturk servisten sorun yok o konular servise ait 30 tl aktivasyon disinda herhangi bir ucret odemiyorsunuz

• Arkadas guvenilir ve durust biri. Hd giris paketi konusunda bana cok yardimci olmustu. Aklinizda soru isareti kalmasin guvenle alisveris yapabilirsiniz.

• Hocam kargo ile paketi yollayacakmısınız yoksa sadece şifreyi internet üzerindenmi vereceksiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freed0mm -- 16 Nisan 2014; 23:40:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Hocam kargo ile paketi yollayacakmısınız yoksa sadece şifreyi internet üzerindenmi vereceksiniz?

Sadece sifreyi versem daha iyi hpcam kargoyla yollamam icin beklemeniz lazim biraz :) o yuzden sikinti. Sifreyle kurulum yaptiriyosunuz direk zaten .seri numarasinida vericem

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.