Şimdi Ara

SonyEricsson W995 HiKaRu ~ FanClub^^ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.217
Cevap
3
Favori
73.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar w995 kayar kapak acılınca hafif oynuyo diye duydum dogru mu? kullanan arkadaslar cevap verirse sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazoCLs

Arkadaslar w995 kayar kapak acılınca hafif oynuyo diye duydum dogru mu? kullanan arkadaslar cevap verirse sevinirim...

bir süre hafif bir oynama oluyor ama sonra kendiliğinden düzeliyor
  • Saol kardesim telefonu aldım gayet güzel k810i de eksik gördügüm ufak seyleri bile tamamlamıslar cok super kullanıslı bir telefon eger kararsız kalan ve bu mesajımı gören
    arkadaslar varsa w995 gecekten güzel almanızı tavsiye ediorum telefonun sesisine hayran kaldım zaten kamerasıda super mp4 formatında video cekmesi baya iyi olmus bazı
    arkadaslar nokia nın hep iyi oldugunu sanırlar bunun sebebi sonyericsson kullanmadıklarından ben ilk baslarda hep nokia alıyodum ve en son n70 den sonra arkadasın w810i
    telefonunu gordum karar verdim sonyericsson almaya ve hep sonyericsson dan devam ettim pisman digilim sonyericsson bir numara ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LazoCLs -- 21 Temmuz 2010; 19:42:16 >
  • Rica ederim güle güle kullanın herkes güle güle kullansın Se kullanmak buyuk bir ayrıcalık ve zevktir
  • bide sony ericsson çok sağlam bizim hoca arkadaşın w810i sini kırmaya çalıştı kıramadı
  • uygulama resim zil sesi tema ebook vs

http://www.mobiles24.com

www.zedge.net

http://www.trgsm.net/

daha fazla paylasım bekliyoruz arkadaslar lütfen canlandıralım paylasımları

• SE w995 Odaklanma orjinal boyut

http://img803.imageshack.us/img803/9652/w995.jpg
  • 04 08 2010 Yeni Şeçme Programlar Ve Birkaç oyun

http://www.speedyshare.com/files/23655809/40_adet_Karma_Program_ve_oyun_.rar

SonyEricsson W995 HiKaRu ~ FanClub^^

TEMALAR

http://www.speedyshare.com/files/23655871/Temalar.rar

Protected menü ve open green şiddetle tavsiye ederim.

SonyEricsson W995 HiKaRu ~ FanClub^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JrMaster -- 4 Ağustos 2010; 13:25:43 >

• Şarj ıkaç gün gidiyor kardeş...?
    quote:

Orijinalden alıntı: LazoCLs

Saol kardesim telefonu aldım gayet güzel k810i de eksik gördügüm ufak seyleri bile tamamlamıslar cok super kullanıslı bir telefon eger kararsız kalan ve bu mesajımı gören
    arkadaslar varsa w995 gecekten güzel almanızı tavsiye ediorum telefonun sesisine hayran kaldım zaten kamerasıda super mp4 formatında video cekmesi baya iyi olmus bazı
    arkadaslar nokia nın hep iyi oldugunu sanırlar bunun sebebi sonyericsson kullanmadıklarından ben ilk baslarda hep nokia alıyodum ve en son n70 den sonra arkadasın w810i
    telefonunu gordum karar verdim sonyericsson almaya ve hep sonyericsson dan devam ettim pisman digilim sonyericsson bir numara ;)
  • Arkadaşlar uzun süredir cep telefonu bakıp duruyorum . 5 yıldır elimde w810i vardı ama artık kafayı yedi bir de yeni bir tel alma isteğim var. Tabi yine alacağım teli 5 yıl ,en azından , kullanmak istiyorum . c 905 te bi ara karar kılar gibi oldum ama kalınlığı ağırlığı ve bazı hataları okudum biraz tırstım doğrusu...

Ta ki bu foruma girinceye dek... Açıkçası ağzım sulandı... Forum sayfalarını , bazı yorumları bir kaç kez okudum . Şimdi bir kaç sorum olacak arkadaşlar... Bir kısmını okudum yine de emin olmak istiyorum cevaplarsanız saevinirim .

1- Tel in kızağında bir problem yaşayan oldu mu?
    2- Msj hafızası nasıl? Bir arkadaş 15bin deyim kasılma yok die yazmış benim için çok önemli?
    3- Msj ları hafıza kartına kaydedip daha sonra okuyabiliyor muyuz?
    4- Wi fi yi hiç kullanmadım açıkçası bu özellik beni cezbediyor, Wi fi sini nasıl buluyorsunuz hiç bilmiyorum çünkü Wifi konusunda çok cahilim?
    5-Şifreleme olayı var mı? w810i da yoktu . Şifre özelliği çok önemli...
    6-Amatör bir fotoğrafçıyım ben . Foto konusunda ne düşünüyorsunuz? c905 çok cezbetti o konuda beni ama kıyaslarsanız nasıl foto kalitesi? w810i malum gayet iyi idi ve beni tatmin ediyordu açıkçası...
    7- Msj yazmak nasıl zevkli mi? ben dokunmatik ekranları sevmiyorum w 810 i da çok zevkli idi..
    8-Hafızası ne kadara kadar kasılmıyor? Ne kaç gb ye kadar alabiliyoruz ?
    9- son olarak da flash ı var mı? Işık yani :) w810i da vardı çok işime yarıyordu ...

Sorularıma cevap verebilirseniz sevinirim arkadaşlar... All- in - ONE olması beni çok cezbetti . Ses kalitesini de iyi demiş arkadaşlar... W serisi olduğu için onu sormuyorum bile...

• Bir de tabi şarjı ne kadar gider...?
  • sorularının cevabı diğer tartışma konusunda cevaplandı :)
  • bende yeni aldım arkadaşlar bu teli sarj süresi gayet hoşuma gitti şimdilik bir sıkıntım yok ama şu cam driver vs. gibi uygulamaları yüklemeyi ben pek anlamadım acıkcası
  • quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

bende yeni aldım arkadaşlar bu teli sarj süresi gayet hoşuma gitti şimdilik bir sıkıntım yok ama şu cam driver vs. gibi uygulamaları yüklemeyi ben pek anlamadım acıkcası

Üstadım kaç gün gidiyor ne kadar kullanıyorsun?
  • Fotolar güzel miş ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

bende yeni aldım arkadaşlar bu teli sarj süresi gayet hoşuma gitti şimdilik bir sıkıntım yok ama şu cam driver vs. gibi uygulamaları yüklemeyi ben pek anlamadım acıkcası

3 günü geçiyor en az 3 saat mzk dinledim artı konuşmlar vs bana iyi geldi acıkcası
  • arkadaşlar yeğenime aldık W995 Wifi bağlanamadık gitti modeme bağlanıp şifremizi giriyoruz bağlanıyor ancak nete girmek istediğimizde Mobil bağlantı üzerinden bağlanıyor diyor deli oldum bunun biryerde bir ayarımı vardır acaba bilgilendirirmisiniz ,teşekkürler
  • hocam wifi baglı ise otomatik olarak direkt wifi den baglanır değilde şebekeye düşer

bir ayarı yoktur öyle wifi kullan şebeke kullan diye
  • Dediğin gibi ise gayet iyi arkadaşım...
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: westernblew

quote:

3 günü geçiyor en az 3 saat mzk dinledim artı konuşmlar vs bana iyi geldi acıkcası
  • Selamunaleykum Arkadaşlar cok kaliteli hoparlör sesi olan ve güzel foto çeken bir telefon arıyorum.Bu telefonu önerir misiniz? Veya öneriniz ne olur? Sağolun.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.