Şimdi Ara

Sony Z3 D6603 Lolipop Root Rehberi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
2
Favori
4.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Qonrul

@madturkk hangi custom romu önerirsin. Kullanışlı, pili yemeyen var mı bildiğin

Custom rom kullanmadım hiç bilmiyorum açıkcası ama hep genelde CyanogenMod kullanır millet dene bak istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aymina_55

Hocam şimdi rootlasam yani hiç denemedim ama....rootlasam nasıl çıkarım roottan

stock romu flashtool ile tekrar atarak root tan çıkarabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deli oğlan58

Hocam site çok yavaş indiriyor megaya upload etme şanın varmı acaba ?

yandex üye olun yandexime kaydet diyin daha hızlı inecektir.
  • Ustalar benim telefonum , xperia z3 d6603 android 4.4.4 derleme 23.0.1.a.5.77 anladığım kadarıyla bootloader kilidi açık ve telefon rootsuz ayrıca kamera sı fazla güzel çekmiyor , seside hem konuşma hem zil sesi çok düşük , ben telefon un bootloader kilidini kapatmak ve rootlamak istiyorum , kamera ve ses sorunu çözülür mü yoksa yeniden orjinal yazılımı yüklemem gerek ayrıca güncellemede gelmiyor tavsiyeniz nedir acaba şimdiden teşekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam benim telefonum 5.1.1 rootlamak için bütün dosyalarımı indiricem yoksa sadece 5.1.1 yazanımı
  • vedatdg V kullanıcısına yanıt
    Bootloader kapatılırmı tekrar onu bilmiyorum hocam ama ses ve diger sorunları root ile çözebilirsiniz.
  • orhangezi O kullanıcısına yanıt
    Kitkata dönüp anlattıgım şekilde yapmanız gerek hocam 5.1.1 verdigim zip dosyası rootlu ise telin misal direk o zipi yükle ugraşmayın diye verdim hazır hale getirdim 5.1.1 yani
  • Çok faydalı bir konu olmuş. Emeğine sağlık.
  • MaDTuRkk M kullanıcısına yanıt
    hocam güç + ses açma tuşu ile recovery menüyü açamıyorum sizce sebebi nedir ? (Cihaza hiç bi root vs işlem uygulamadım daha)
  • Bilmiyorum hocam
  • 6.0 root yapma anlatışmıştır.
  • Ben telefonun sesini artırmak istiyorum sizin verdiğiniz linkteki kitkatımı yüklemek zorundayım rootlu demişsiniz onu yükleyince otomatik rootlumu olcak telefon yoksa benim teldeki normal kitkat yeterli olurmu

• Merhabalar şuan rootlu olarak kullanmaktayım cihazı fakat en kısa şekilde nasıl orjinal rootsuz haline dondurebilirim?

• Merhaba ben sony xperia z3 d6603 marsmallow 6.0.1 telefon kullanıcısıyım , telefonuma root atmak istiyorum yardımcı olur musunuz, gerekli ftf ve root dosyalarını paylaşır mısınız
  • zeka043 Z kullanıcısına yanıt
    xda da konusu vardır hocam.
  • Xda da tabiki konusu var hocam fakat İngilizcem yok anlamıyorum ki :( linkler var indirilecekler ama onlarla neyi nasıl yapacağımı bilmiyorum onu anlatan bir rehber veya onu anlatabilecek varmı numaram 05426218349 facebook ve instagram adresim zek43 yardımcı olmak isteyen herkes ulaşabilir 🌹😊

• Konuyu tekrardan horlatıyorum fakat lütfen yardımcı olabilir misiniz , benim telefonum bozuldu abimde kendisinin eksi telefonunu yani sony xperia z3 ünü bana verdi bunda d6603 marsmallow sürümü var , root atmayı başka sitelerden bakarak yapmayı denedim fakat olmadı buradaki rehberin ilk mesajından bakarak yapayım dedim ondada ilk mesajdaki bütün linkler eskimiş kırıl girilmiyor açılmıyor linkleri güncellleyebilecek veya z3'üme root rehberi veya root rehberi konusunda acil yardımcı olabilecek birisi varmı acaba :)

• Merhaba ben sony xperia z3 d6603 marsmallow 6.0.1 telefon kullanıcısıyım , telefonuma root atmak istiyorum yardımcı olur musunuz, gerekli ftf ve root dosyalarını paylaşır mısınız

Konuyu tekrardan horlatıyorum fakat lütfen yardımcı olabilir misiniz , benim telefonum bozuldu abimde kendisinin eksi telefonunu yani sony xperia z3 ünü bana verdi bunda d6603 marsmallow sürümü var , root atmayı başka sitelerden bakarak yapmayı denedim fakat olmadı buradaki rehberin ilk mesajından bakarak yapayım dedim ondada ilk mesajdaki bütün linkler eskimiş kırıl girilmiyor açılmıyor linkleri güncellleyebilecek veya z3'üme root rehberi veya root rehberi konusunda acil yardımcı olabilecek birisi varmı acaba :) telefon numaram 05426218349

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeka043 -- 4 Şubat 2019; 13:16:5 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.