Şimdi Ara

Sony Z3 D6603 Lolipop Root Rehberi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
2
Favori
4.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekküer hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BYaman52 -- 20 Mayıs 2015; 2:17:29 >
  • Sound mod 5.0 güncellenmiştir.
  • Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sound Mod 5.5 Versiyona güncellendi.
  • abiler ben bu roottan hiç anlamıyorum indirdiğiniz dosyayı falan indirdim ne yapcam baştan sonra ince detay anlatabilirmisiniz ben mod falan ıstemıyorum sadece rootlu olsun yeter yav :(
  • xabdullah42 X kullanıcısına yanıt
    En ince şekilde anlattım zaten indirdigin dosyada
  • edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 7 Haziran 2015; 11:05:25 >
  • o metin dosyasında "Telefonumuza kit kat sürümü yükleyeceğiz bunun için Bilgisayarımıza Flashtool isimli programı kurmamız gerekiyor bununla ilgili detayı aşagıda verdigim linkten ulaşabilirsiniz flashtool ile rom nasıl yüklenir detayı anlatılmakta,flashtool linkinin bir altında verdiğim
    linkte ise kit kat romunu ftf dosyasını indireceğiniz link bulunuyor;

FlashTool Kullanımı Anlatım Linki:
    http://forum.donanimhaber.com/m_103847094/tm.htm

Kit Kat Dosyasını İndir:
    https://mega.co.nz/#!KcgFgILI!XWD6dae-NwKECGctrFsetFlODcf6EQMMYf22fCPHo2g
    "
    1.adımda böyle diyor flash tool kullanımı konusuna gıdıyorum başka dosya linkleri cıkıyor 0dan anlatırmısın lutfen baska root yukledım dün aksamdan beri telefon acılıp kapanıyor yeşil ışık yanıyor ne yapmam lazım allah rızası ıcın yardımedın :(

• birde anlamadığım şey var ben sadece root istiyorum sound mod kitkat lolılop bissürü dosya var hiç birini anlamıyorum ben napmam lazım lutfen bu terimleri bilmeyenler için sade ve öz anlatırmısın allah rızası için :(
  • xabdullah42 X kullanıcısına yanıt
    Soundmodu vesaire açık net şekilde ne oldugunu anlattım daha nasıl anlatayım
  • Hocam sunu sorayim, lollipopu bosverin kitkatta rootlu olmak icin hangi dosyayi indirmem gerek ? Bide bu islemler icin bl acik mi olmali ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Knock Code

Hocam sunu sorayim, lollipopu bosverin kitkatta rootlu olmak icin hangi dosyayi indirmem gerek ? Bide bu islemler icin bl acik mi olmali ?

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knock Code

Hocam sunu sorayim, lollipopu bosverin kitkatta rootlu olmak icin hangi dosyayi indirmem gerek ? Bide bu islemler icin bl acik mi olmali ?

Kit kat dosyasını da paylaştım orada onu indirip flaslayabilirsiniz ve boot loader açmaya gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDTuRkk -- 22 Haziran 2015; 13:14:43 >
  • Hocam,
    Benim cihaz turkcellden alınma. Lolipop ile geldi. Operatör uygulamaları var silinmiyor. Verdiğiniz rootsuz lolipop romu flastool ile atsam operatör uygulamalarından kurtulurmuyum??

• quote:

Orijinalden alıntı: frost35

Hocam,
    Benim cihaz turkcellden alınma. Lolipop ile geldi. Operatör uygulamaları var silinmiyor. Verdiğiniz rootsuz lolipop romu flastool ile atsam operatör uygulamalarından kurtulurmuyum??

Evet kurtulursun

• Knock Code kullanıcısına yanıt
    Recovery çakıp, direk recovery den atabilirsiniz

• Dostum ben telefonla konusurken karsi tarafi cok zor duyuyorum bu rootla sound mod yaparsam ust hoparlordeki seste artis ve duzelme oluyor mu acaba cevap verebilirsen cok sevinirim,tesekkurler

• spidynelly S kullanıcısına yanıt
    evet olur
  • Z3 Root rehberi ve benim sistemin rootlu yeni çıkan güncellemeyi rootlu nasıl kullanırım diyenler içinde anlatımı ve gerekli dosyaları paylaştım;
  • Hocam selamlar,

Sizin konuda anlattığınız gibi telefona kitkat flaslayıp rootladık. Sonrasında cwm den 5.1.1 custom rom yükleyebilirmiyim yoksa illa ki konuda anlattığınız gibi lolipoptamı rootlamak gerekli. ??
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.