Şimdi Ara

SONY YENİ P SERİLERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony yeni model P serileri Türkiye'de hiç bir yerde yok sanırım, ben bu konu ile ilgili ib ile görüştüm önümüzdeki hafta geliyor dediler ürünler çok hoş duruyor.. Sizce nasıl düşünülebilir mi ? mobil olarak kllanmak için...
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/SONY-VAIO-_VGN-P530H-Q--2-GB-NOTEBOOK,8063.html

• Öncelikle bu ürün bir netbook. Özellikleri itibari ile performans değil taşınabilirlik ön planda. Ancak bir netbook için 2600TL vermek bana çok da mantıklı gelmiyor. Ama aylık geliriniz 10000TLnin üzerinde ise ben her an yanımda stil sahibi bir netbook taşımak istiyorum derseniz o ayrı
  • gerçekten güzel bir ürün gibi gözüküyor. mobil cihazları sevn kişilerin ilgisini çekeçeğine eminim.
  • o fiyatlar ne ya yurtdisinda 900$ :D
  • Biraz bekleyin nisan ayında Eurasia garantili olarakta girecek piyasaya, yurtdışından getirenlerde olur uygun fiyata, İstanbul Bilişim çok yüksek bir fiyat vermiş artı gelecek derler oyalayıp dururlar, Z serisi alırken beni sinir etmişlerdi, geldi gelecek geldi gelecek derken sonunda başka yerden aldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Weezer

o fiyatlar ne ya yurtdisinda 900$ :D

Açıkçası fiyat farkı çok ama bu her elektronik cihazda geçerli. İstanbul Bilişim'in P serisinin daha nitelikli olanlarına uyguladığı fiyat çok aşırı.

quote:

Orjinalden alıntı: painkiller004

Biraz bekleyin nisan ayında Eurasia garantili olarakta girecek piyasaya, yurtdışından getirenlerde olur uygun fiyata, İstanbul Bilişim çok yüksek bir fiyat vermiş artı gelecek derler oyalayıp dururlar, Z serisi alırken beni sinir etmişlerdi, geldi gelecek geldi gelecek derken sonunda başka yerden aldım.

Sony Eurosia nisan ayında kesin getirecek mi? Bence İstanbul Bilişim'in fiyatlarına yakın olur, çünkü SonyStyle.Co.Uk'da satılan fiyatlar bizim için daha belirleyici.

• Amacı mobilite ve maliyete yakın satış olan netbook piyasasına böyle bir ürün girmesi çok saçma geliyor bana,bu fiyata özellikleri sağlam mobilitesi günlü başka VAIO'lara yönelinebilir
  • Turkiye fiyatlarini merak ediyorum simdiden. Ulkeye 3G geldiginde boyle bir cihaz almayi dusunuyorum.

GPS standart sanirim, opsiyonel olsa daha iyi olurdu. (Maliyeti ne kadar etkiliyor bilmiyorum ama...)

Pil suresi de biraz az geldi bu cihazlar tek sarjla daha cok kullanilabilmeli.
  • tabi istanbul bilisimde bu ürünü bulabilirsen ben ns21z istedim yok sonra fw31e istedim o da yok en sonunda fw235j/h buldum var ....bence alacaksan tavsiyem fw235j/h alman hem daha hesaplı dimi blu ray felan var diye gidipte o makinaya para verme çünkü blu ray disc ler yani filmler 80 lira üzeri piyasada kaç tane blu ray izlersin ki ? :))
  • ilk parti geldi bitti.
  • şu an HP ASUS ve SONY aynı anda kullanıyorum sony diğerlerinden daha az özelliklere sahip olsa da SONY diyorum resmen belli ediyor kendisini sony....
  • tabikide hunlu arkadaşım...sana şöyle diyim autocad2009 sta4cad probina v15 vb 13 adet inşaat mühendisliği programı HP ASUS LG ve yeni aldığım son FW235J/H de aynı anda açık ama en rahat sony de çalışıyorum...hatta HP makinamda ng302ea ve en son p8600 serisinden ama gel gör ki HP makinamın üzerine çay koysam demlerim onu da yeni aldım sony yi de ama keşke 2 tanesini de sony alsaydım : )...şimdi bakalım bir çok arkadaşımda sony istiyor onlara da alıcaz...detaylı incelemeyi bilgisayar mühendisi arkadaşıma yaptırıcam buraya paylaşım olarak sunucam arkadaşımın boş bir vaktinde...
  • tabikide yapabilir sen filmleri oynatıcam diyosun o zaman sony LCD ekran kalitesinin tadını çıkart diyorum ben teşekkür ederim bir şeyler paylaşabildikse
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.