Şimdi Ara

Sony Xperia ZL, TX, T İle V Gold Pc de Satış Listesinde Yerini Almış ...SÜPER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
5.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Türkiyede Sadece Vatanbilgisayar Ve Gold da Satışa Sunulan Xperia J Modelinden Sonra...

Türkiyedeki Teknoloji Mağazası http://www.gold.com.tr/

Sony Xperia ZL İçin ;

http://www.gold.com.tr/U224895/Sony-Xperia-ZL-Siyah-Cep-Telefonu

Sony Xperia TX İçin ;

http://www.gold.com.tr/U224898/Sony-Xperia-TX-LT29i-Siyah-Cep-Telefonu

Sony Xperia T İçin ;

http://www.gold.com.tr/U209904/Sony-Xperia-T-Skyfall-Siyah-Cep-Telefonu

Sony Xperia V İçin ;

http://www.gold.com.tr/U209917/Sony-Xperia-V-Siyah-Cep-Telefonu

Listelenmiştir. Hayırlı Uğurlu Olsun.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRomeoR35 -- 18 Nisan 2013; 12:29:08 >

• 6 ay once getirilmis olsaydi super olurdu bence. Gecen sene bu 2 telefonu bekledim bir turlu gelmedi. Sony i anlamiyorum. Dunya markasisin ama cihazlari tanittiktan sonra satisini yap.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold kendisi getirmiştir. Sony Türkiye değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamanında, yani yaklaşık 4-5 ay önce piyasaya sunulsaydı alırdım ama sony'i bekliyemedim. Sony 1 yılda gerçekten çok kaliteli ve şık telefonlar üretti ama maalesef pazarlama stratejisi berbat...Zorla başka firmalara yolluyo potansiyel müşterilerini.
  • Gold Bilgisayar Parelel ithalat olayına iyi bir giriş yaptı, Zaten Sony'nin Türkiyede olmayan birçok modelini satıyorlardı,
    Biraz geç oldu keşke Ocak ayında satışa sunsalardı Yazık oldu 1 ay T için arama yaptım sonunda gittim ion aldım pasaport olmadığı için neyse sağlık olsun 1300 seviyesinde girerse alınır
  • fiyatı ne olur acaba...
  • Acro S getirmişti uçuk fiyatlıydı. İon getirdi bende inat almadım piyasaya göre düşüktü hala satıyor.

Ama asıl benim kıl olduğum sony türkiye ne doğru dürüst model geliyor nede zamanında geliyor.
    Ne iştir anlamış değilim. Xperia Z hala yok.
    Paralel ithalatçı telefonu getirdi hala bunlar getiremiyor.
    Sony Türkiye nin kabahati ama bu kafayla fazla gitmez bu işler.
    Keyifleri bilir.
  • Sony Mayıs ayında geleceğini söylemişti fakat bu saatten sonra Xperia SP ve Xperia Z dururken T gelmez.Bir de Xperia T'nin ekranı da Xperia Z gibi soluk.Nerdeyse youtube'daki bütün inceleme videolarını izledim hepsinde durum aynı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Sony Mayıs ayında geleceğini söylemişti fakat bu saatten sonra Xperia SP ve Xperia Z dururken T gelmez.Bir de Xperia T'nin ekranı da Xperia Z gibi soluk.Nerdeyse youtube'daki bütün inceleme videolarını izledim hepsinde durum aynı

Ben Sp İle V Arasında Kaldım. V Daha Ucuz Olacağı Kesin.. T Ekranını Beğenmemişsiniz Peki V İçin Ekrana ne Diyorsunuz ?!
  • şu v nin fiyatı bi belli olsa artık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RomeoR35

quote:

Orijinalden alıntı: aslanemre58

Sony Mayıs ayında geleceğini söylemişti fakat bu saatten sonra Xperia SP ve Xperia Z dururken T gelmez.Bir de Xperia T'nin ekranı da Xperia Z gibi soluk.Nerdeyse youtube'daki bütün inceleme videolarını izledim hepsinde durum aynı

Ben Sp İle V Arasında Kaldım. V Daha Ucuz Olacağı Kesin.. T Ekranını Beğenmemişsiniz Peki V İçin Ekrana ne Diyorsunuz ?!

V'nin ekranı mükemmel diyebilirim

• Ümidimi kesmiştim ben Xperia V gelmeyecek diye, sonunda.
  • Kaç paradan satışa sunulur acaba ve ne zamana gelir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: InDark

Kaç paradan satışa sunulur acaba ve ne zamana gelir ki

Resmi olarak Sony'nin bu saatten sonra getireceğini pek sanmıyorum. V ve T Gold'un sitesinde uzun zamandır duruyor fakat bi türlü giriş yapmadı. Gold müşteri hizmetlerine mesaj atarsanız cevap verirler
  • Sordum ve cevap geldi.

Net bir tarih iletemiyoruz.Fakat sipariş verilmiş olup önümüzdeki haftalarda ürün stoklarımızda olacaktır.

Makul fiyatlar olursa alınabilir. Bence kimse kusura bakmasında bu yeni pasaport kaydı iptal olması vs gibi sıkıntılarla uğraşmaktansa bu telefonlar için gold iyi bir alternatif gibi duruyor.
    İon 1.099 tl şu anda.

V, T ve İon birbirine yakın telefonlar ama dizayn olarak T en güzeli bence.

Z çok para birkaç hafta daha bekleyelim bakalım neler olacak.

Şu sonye akıl erdirmek zor inatla getirmiyor şu telefonları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CallOfTheWild -- 15 Nisan 2013; 17:17:23 >
  • DÜkkana Sony Xperia ZL İle Sony Xperia TX Eklenmiştir.
  • arkadaşlar tx düşünenler için bir ekran kıyaslaması ben bugun kendım cektım reklerın cok ıyı oldugu soylenen amoledli s3 ile karşılaştırdım . v kadar iyi ekranı var.karşılaştırma videolarına bakarsanız gorebılırsınız zaten

nenamark2 sonucu:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mipa90 -- 27 Nisan 2013; 1:15:13 >

• buda quadrant:

• Haydi bakalım. ZL bekliyoruz, ucuz fiyatla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mipa90

arkadaşlar tx düşünenler için bir ekran kıyaslaması ben bugun kendım cektım reklerın cok ıyı oldugu soylenen amoledli s3 ile karşılaştırdım . v kadar iyi ekranı var.karşılaştırma videolarına bakarsanız gorebılırsınız zaten

nenamark2 sonucu:

xperia V 'nin bravia engine 2 ekranla daha parlak daha canlı daha vs ekran olduğunu söyleniyor. bir çok fotoğraf mevcut. her yerde XPERIA V, T , J kıyaslaması var. Allahını seven TX e el atmamış.

mipa90 arkadaşım sen TX i gördüm fotoğrafını çektim demişsin. XPERIA V'deki ekran ile aynı mı? alt üst ettim internette bulamadım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.