Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba eksi bir yönü var mı sölermisiniz ben göremedim yardım yoksa en kısa zamanda alıcağım bunu?
  • sozbas kullanıcısına yanıt
    Hocam en büyük sorunu her z5 premiumun eninde sonunda tadacağı kulaklık girişi sorunu ama serviste ücretsiz değişiyor. Birde işlemci diğer telefonlara göre %10 15 daha fazla ısınıyor. Ortalama da 5 saat ekran süresi alıyorsunuz. Başka ciddi bir sorunu yok gayet kullanılabilir bir telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Joe.Joe kullanıcısına yanıt
    Ben aliexpress den sert plastik kılıf aldım ama tavsiye etmem hocam. Mümkün olduğunca yumuşak kılıf alın telefona zarar verebiliyor sert kılıflar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Ben aliexpress den sert plastik kılıf aldım ama tavsiye etmem hocam. Mümkün olduğunca yumuşak kılıf alın telefona zarar verebiliyor sert kılıflar.

Ben de öyle düşünüyorum hocam da daha bulamadım kafama göre

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Sen çok biliyorsun ya telefon serviste sıfır kutulu değişim yapıldı bu cihazda aynı sürüm ama yok sony donanımsal kabul etti şuan elimdeki sıfır değişim gerisi senin sorunun

• Brky kullanıcısına yanıt
    Sony yi arayıp öğrenebilirsın benim yaptığım gibi

• blacktyln B kullanıcısına yanıt
    İşte sen ne kadar iyi anlatıcı olursan ol karşındakinin anlayabileceği kadar anlatabilirsin. Valla bilgisayar mühendisiyim ilk defa bu kadar saçma bir şey duyuyorum. Senin telefonunda başka bir problem vardır o zaman senin dediğine göre android 6da telefonumda sorun yoktu, android 7de donanım sorunu oldu, şimdi albüm uygulaması güncellenince benim donanımım tekrar düzeldi öyle mi veya google fotoğraflar uygulamasıyla bu sorun hiç olmuyor onu kullanınca donanım sağlam mı tamam hocam sen devam et öyle düşünmeye bu son mesajımdı sana, daha cevap vermeyeceğim

Bu arada konuyu neden berbat ettiğimizi merak eden arkadaşlar için: arkadaş albüm uygulamasının android 7den sonra fotoğrafları aşırı yavaş netlemesini (ki album uygulamasının son güncellemesi ile düzeldi bende) donanım sorunu olduğunu iddia ediyor.

• Müzik dinlerken telefon kapandı bugün

Hiç tepki vermedi şarja taktım yine bi sonuc alamadım

Telefonu ses açma+güç tuşuna basılı tutarak açtım 2 defa titredi daha sonra açıldı

İlk defa boyle bişey oldu

Soğudum telefondan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba bende samsung note 5 i satıp Z5p ile aranıza katıldım.İlk sormam gereken şey bu telefonun kamerası odaklama yapmıyormu yoksa bir ayar mı gerekli.sistem 7.0 telefon ısınınca kamera kapanıyor.Sim karta kayıt yapılmıyor.

• ali_tl11 kullanıcısına yanıt
    Kamera ayarlarından nesne izlemeyi kapat odak ayarını dokunarak odaklanma yapıp resim çekerken nereye odak istiyorsan dokun o şekilde en verimli sonucu alırsın. telefon kayıt aşamasında sim karta kaydet yok ama rehberden istediğin numaraya basılı tutup yedekle diyerek sim karta kayıt edebilirsin. sim karttaki kişileri görmek istiyorsan arama yapar gibi *#*#4636#*#* numaralarını tuşla gelen ekranda telefon bilgilerine bas ardından sağ üst köşedeki üç noktaya tıkla, sim adres defterini görüntüle çıkar

• Note 5 te alıştığım için mi bilmiyorum ama dediğin nesne izlemeyide kapattım ama otomatik odaklayıp net bir fotoğraf çekmiyor.Bu 7.0 dan sonramı böyle oldu tekrar 6.0 a döneyim diyorum.

• bu Z5P marshmallow romunu nereden indirebilirim.
  • Selam arkadaşlar, benim ekran kırıldı kasayla komple çıkma ekran buldum, değiştirdiğimden beri 1 ay geçti son iki haftadır karşı taraf kendi sesini tekrar duyuyor ve arada bir konuşmanın arasına robotik sesler giriyor, bu düzelirmi acaba yoksa yine tamirciyemi götüreyim fabrika ayarına döndüm düzelmedi ne yapıyım sizce.

• Arkadaşlar, bu ay 7.1 geliyor denilmisti burada, Ay bitti hâlâ gelen bir güncelleme yok.. Var mi bu konuda bi bilginiz?

7 den sonra ki güncelleme buglarla dolu. Yeni bir güncelleme ile inşallah hepsi duzenlenir.

• Arkadaşlar telefonun power tuşu ve ses yükseltme azaltma tuşları bazen çalışıyor, bazen çalışmıyor sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki 7.1 için hiç bir resmi açıklama tarih anlamında yok, bir arkadaş dedi ama yayınlanan bir tarih resmiyette yok, sony genelde sürüm atlamalarını mayıs aylarında yapıyor yaklaşık 6 yıldır xperia serilerini kullanıyorum hep her mayısta sürüm atlattılar
  • Sağolasin hocam, Mayıs ayından umutluyuz öyleyse

Hadi hayırlısı. 7 nin üzerine gelen son guncellemeyi keşke yapmasaydım diyrum, su arama ekranini, cevapsız çağrı bildirim ekraninin gitmemesini vb. sıkıntıları görünce

Neyse, biraz daha bekleyelim bakalım..

• artakalan kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle android 6 çok iyi çalışıyordu, root, xposed birazda kendi geliştirmelerimle telefon efsane olmuştu, android 7 nin ne yaptığı belli değil aynı koşullar altında hem ram tüketimi artıyor hemde depolama alanına yüklediği ön belleklerin boyutu artmış vaziyette. yazılımın temelinde bir tutarsızlık var fazla program yüklemeyenler farketmez ama sosyal hesapların hepsini kullanan sürekli ram ve işlemcide çalışan uygulmaları sıklıkla kullanan biri direk durumu fark eder. 7.0 için xposed yayınlanmadığından sisteme müdahalede edilemiyor.
  •  ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★

Tüm DH Z5 kullanıcıları, Z5 ve Z5 Premium cihazlarımız için Android 7.1.2 Mokee Open Source Project'i sunmuş bulunmaktayım.

Tüm özellikler çalışmakta ve güzel bir kullanıcı deneyimi sunmakta.

Bilgisi olan, yenilikleri seven arkadaşlarımız denemekten çekinmesin!

Z5 için :https://forum.xda-developers.com/xperia-z5/development/7-x-x-mokee-source-project-mk71-2-t3599896

Z5P için :https://forum.xda-developers.com/z5-premium/development/7-x-x-mokee-source-project-mk71-2-t3599905

• arkadaşlar kamera çok bulanık resim çekiyordu.Kulaklık girişi çalışmıyordu bende kvk adana şubeye gönderdim.Önce garanti dahilinde yazıyordu,sonra merkeze gönderildi yazdı,sonra parça geldi yazdı ve şimdide garanti dışı diyor.nasıl oluyor bu daha 2018 mayısına kadar garantisi var.
     ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.