Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (217. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Z5 premiumu turk telekom hattım üzerine almayı düşünüyorum.ama türk telekom sitesinde z5 premium yok z5 dual var.artık satılmıyor mu premium türk telekomda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 7 bizim telefona ne zaman gelir bilgisi olan var mı? Ben bir önceki ufak güncellemeyi de almadım. Beklemedeyiz umarım pilde iyileşme olur artık sürekli stamina modunda kullanıyorum 1-2 saat fazla ekran süresi alıyorum. Eskiden yalnızca ℅30 şarj kalınca staminaya geçerdim.

• emirkahya E kullanıcısına yanıt
    Bu ay içinde gelir. Xz kullanıcılarına göre pilde de iyileşme var.

• Ya arkadaşlar her şey tek bir kasılma olmadan sorunsuz çalışıyor ancak google chrome'da böyle sayfayı ilk açtığınız anlarda yukarı aşağı yaparken ufak takılmalar oluyor böyle nasıl desem sanki bir anlığına telefon kasıyor gibi ama çok ufak dediğim gibi özellikle ekranda yukarı aşağı giderken. Bir de play store'da var mesela bu. Sizde de aynı şey oluyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakayatk

dostum satma sakın, garantiden gelen rev 2 cihazlar ısınma problemi yok kulaklık problemi yok gayet sorunsuz canavar gibi neden satıyorsun

Hocam benim cihaz rev2, sıcak havalarda ısınma problemi fazlasıyla var. Kulaklık girişi sorunu çok şükür henüz yok, 4-5 ay falan oldu alalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir problem yaşayan var mı : ben telefonu servise vermiştim ölü piksel olduğu için ekran değiştirildi. Uzun zamandır kullanıyorum ve bazen telefonun ekranı birden gidip geliyor tabi bu 1 saniyenin çok çok altında çok hızlı gelişen bir durum. Telefon çalışmasını veya açık programları etkilemiyor.

• An itibariyle 32.2.a.5.11 adlı güncellemeyi aldım. Sanırım Kasım 1 tarihli güvenlik güncellemesinden ibaret.
  • Folie a deux kullanıcısına yanıt
    evet sadece güvenlik güncellemesi yapılmış
  • Arkadaşlar şöyke bi.sorunum video çekerken acayip kasıyo fps düşüyo galiba bazen kamera durduruldu hatası alıyorum kamerada bişey yok ama video moduna alınca başlıyo laglar böyle bi.sorunu olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: thyrfing

Arkadaşlar şöyke bi.sorunum video çekerken acayip kasıyo fps düşüyo galiba bazen kamera durduruldu hatası alıyorum kamerada bişey yok ama video moduna alınca başlıyo laglar böyle bi.sorunu olan varmı

Eğer kaydı sd card'a yapıyorsanız kartın aktarım hızı düşük olabilir belki

• thyrfing kullanıcısına yanıt
    kulaklık söketi değişimine yollamıştım geldikten sonra aynı dediğin durum vardı kamerada sorun yok ama videoya alınca kamera dona dona ilerliyordu servise verdim anakart değişimi olmuştu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakayatk

kulaklık söketi değişimine yollamıştım geldikten sonra aynı dediğin durum vardı kamerada sorun yok ama videoya alınca kamera dona dona ilerliyordu servise verdim anakart değişimi olmuştu

ocam anakart sa yandık 1470 tl çıkardılar en son gönderdiğimde yazılım onarımı yaparak telefonu açmıştım root işlemleri yaparken bozmuştum hatta konuşmuştuk seninle belkide lens oynamıştır olabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

Orijinalden alıntı: thyrfing

Arkadaşlar şöyke bi.sorunum video çekerken acayip kasıyo fps düşüyo galiba bazen kamera durduruldu hatası alıyorum kamerada bişey yok ama video moduna alınca başlıyo laglar böyle bi.sorunu olan varmı

Eğer kaydı sd card'a yapıyorsanız kartın aktarım hızı düşük olabilir belki

Yok hocam kendi hafızası

• thyrfing kullanıcısına yanıt
    Bootloaderi kapatıp teleservise yolla sorun olmaz

• Beyler android 7 ne zaman geliyor bilgisi olan var mı?
  • Arkadaşlar telefonun kulaklığını kaybettim. Yeni kulaklık alacağım ama özellik olarak neye bakmamı tavsiye edersiniz. Mikrofonlu olsun ama kulakiçi olmasın istiyorum. O ucundaki şişkin plastik başımı ağrıtıyor.

• Arkadaşlar gözüm gibi baktığım telefonumu az önce masadan düşürdüm ve arka kapağında çatlak oluştu ne yapabilirim değişim mümkün müdür?:(((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weycell 61 -- 7 Aralık 2016; 18:07:50 >
  • Weycell 61 kullanıcısına yanıt
    Değişim mümkün değil. Ücret karşılığı çatlağı giderme olayına girişebilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weycell 61

Arkadaşlar gözüm gibi baktığım telefonumu az önce masadan düşürdüm ve arka kapağında çatlak oluştu ne yapabilirim değişim mümkün müdür?:(((

Kardeşim kaç kere şu telefonun altına bileklik ipi takarak kullanın dedim dinlemediniz,

Ben 3,5 yılda 7 xperia Z serisini iple kullandım hiç düşürmedim,(dünya telefon düşürmeme rekoru bendedir heralde)sizede tavsiyem budur,sevgisiz kalın sony'siz kalmayın

• Esselamualeyküm.

Arkadaşlar Xperia Z5 Premium Dual (E6833 )telefonumu nasıl root yapacağım.
  • 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.