Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bakıyor evet
  • elmatadori kullanıcısına yanıt
    Kvk ve teleservice noktalarına elden teslim edebilir yada kargo ile yollayabilirsiniz. Sorunu anlatan bir yaziy, kutusunu ve faturasını ekleyerek yollama işlemini yapabilirsiniz..
    Ayni seyleri bende bugun hazırladım, bakalım nasipse yarin kargo ile cihazimi teleservice yollayacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuya da yazayım belki Sony Eurasia deneyimi olan vardır.

Şimdi arkadaşlar cihazın garantisi Sony Eurasia

Mevcut olarak kamera leke sorunu vardı bu şekilde
     ★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★

Kasa ezikliği de bu şekilde fena düşünce oldu 2 yerde daha boya attı çekmedim onu

Şimdi kamera leke konusunda kusurum yoktu onun için garantiye göndersem şans eseri kasayı da değiştirirler mi yoksa bu mümkün değil mi?

Bu sony Eurasia nasıl bi şirket kamera lekesine bile para isteyeceklerse hiç göndermicem zaten

• Merhaba Arkadaşlar,

Z5 Premium cihazımı sattım ve bir sonraki tercihim (beklediğim şekilde olmadığı takdirde)artık Sony olmayacağından dolayı Sony bölümünde sahip olduğum tüm konuları konuların içindeki aktif arkadaşlarımıza devrettim sadece Z1 konusu kaldı.
    Ek olarak işlerimin yoğunluğu nedeniyle konularla da ilgilenemedim bunu da belirtmeliyim.
    Herkese hangi marka olursa olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle dileklerimi sunuyorum.

İyi günler...

• Selamlar,

Telefonu kullanmaya başlayalı 4 ayı geçti..Tüm kullanıcı yorumlarına saygı duymakla beraber,bugün telefon alacak olsam gönül rahatlığıyla gene Z5 Premium alırdım.
    Aldığım günden bu zamana en ufak bir problem yaşamadım,asla pişman etmedi.Belki de benim şansımadır,bilemiyorum.

Gün itibariyle hala kendi fiyat aralığında en iyi birkaç telefondan biri olduğunu düşünüyorum. O birkaç telefon arasında vereceğiniz kararı kullanım alışkanlıklarınız belirlemekte,bu konuda kendi adıma iyi ki Z5 Premium seçmişim diyebiliyorum.

Alacak olanlara/almayı düşünenlere kendi adıma tavsiye ederim. Ama ne olursa olsun artısını/eksisini araştırmalarını,kendilerine uyup uymadığını kontrol etmelerini de tavsiye ediyorum
  • İkinci el, garantili kozmetik olarak sorunsuz cihaz arıyorum. Satmak isteyen özelden yazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizzi82

Selamlar,

Telefonu kullanmaya başlayalı 4 ayı geçti..Tüm kullanıcı yorumlarına saygı duymakla beraber,bugün telefon alacak olsam gönül rahatlığıyla gene Z5 Premium alırdım.
    Aldığım günden bu zamana en ufak bir problem yaşamadım,asla pişman etmedi.Belki de benim şansımadır,bilemiyorum.

Gün itibariyle hala kendi fiyat aralığında en iyi birkaç telefondan biri olduğunu düşünüyorum. O birkaç telefon arasında vereceğiniz kararı kullanım alışkanlıklarınız belirlemekte,bu konuda kendi adıma iyi ki Z5 Premium seçmişim diyebiliyorum.

Alacak olanlara/almayı düşünenlere kendi adıma tavsiye ederim. Ama ne olursa olsun artısını/eksisini araştırmalarını,kendilerine uyup uymadığını kontrol etmelerini de tavsiye ediyorum

Merhaba ekran süreniz kaç saat acaba 4 sene note 2 sonrası tel.bakıyorumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

quote:

Orijinalden alıntı: denizzi82

Selamlar,

Merhaba ekran süreniz kaç saat acaba 4 sene note 2 sonrası tel.bakıyorumda.

Hocam %40 ışıkta yogun kullanım
    %40 az diye anlaşılmasın öğlen güneşinde ekran çok rahat gözüküyor 6saati çok rahat çıkarıyor
    Stamina ile 8 saat mümkün
    Ultra Stamina ile 10+

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mscottoffice -- 9 Ağustos 2016; 22:34:00 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• emo5313 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Ekran süresi yoğun kullanımda,mobil veri sürekli açık halde,oyun oynamama rağmen 5 saatin altına düşmüyor. Wifi-mobil veri karma kullanımda,fazla oyun da oynamazsam,aşağıdaki gibi süreler alıyorum.

Telefonda 40'ı aşkın program yüklü,performans olarak hiç sorun yaşatmadı şu zamana kadar.

• telefonumu satışa çıkardım arkadaşlar isteyen dükkanıma girerek bakabilir
  • Sony center mağazasını aradım.. Bu model artık üretilmiyor gelmeyecek dedi..bilgisi olan varmı..bu kadar erken üretimden kalkması düşündürücü..

• uludag_21 U kullanıcısına yanıt
    Kuvvetle muhtemel doğrudur. X serisi üzerinde yoğunlaştılar.

• Arkadaşlar Turkcell hat kullanıcısıyım. MMS ayarları uzaktan almak için cihazınız uyumlu değil yazısı çıkınca müsteri hizmetlerini aradım. Ayarları yaptım ancak hala mms gönderemiyorum. Turkcell telefon şirketi ile halledin bizden kaynaklı değil dedi. Ayarlarını bilen yapan ve ya mms gönderebilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim...

• İnternet ve mms ayarları için
    Ayarlar->diğer-> internet ayarları kısmından otomatik olarak indirilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: can1ck

İnternet ve mms ayarları için
    Ayarlar->diğer-> internet ayarları kısmından otomatik olarak indirilebilir.

Onu da yaptım. Hala yollayamıyorum. Mobil veri de açık. Yeterli tl de var.

• denizderinn D kullanıcısına yanıt
    dostum MMS den kastın operatör üzerinden resimli sms göndermekmi yoksa normal operator internetinemi bağlanamıyorsun ?
  • Sony fanı değilim.fakat bazı aekadaşlar abartıyor.eski yorumlarımda telefonu bende eleştirdim.ama satmak durumuna hiç gelmedim.çünkü kullandıkca telefonun piyasadaki en iyi f/p telefonu olduğunj anlıyorsun.işin ilginç yanı bazıları diğer telefonların hiç sorun çıkarmayacağınımı düşünüyor? Arkadaşımda iphone 5s var hergün tamirde.bu iş şans işi.bugün 3 trilyonluk lamborghini yolda kalıyorsa kimse bu telefona acımasız eleştiri yapamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgakayatk

dostum MMS den kastın operatör üzerinden resimli sms göndermekmi yoksa normal operator internetinemi bağlanamıyorsun ?

Resimli mesaj gönderme ki onu da gönderirken mobil veriniz açık olsun demişti müşteri hizmetleri

• denizderinn D kullanıcısına yanıt
    ben kontrol ettim erişim noktası kısmında turkcel mms var ve otomatik geldi bu ayarlar telefon ilk kurulurken . Ayarları elle girmeyi deneyin turkcell mms ayarlarıhttp://www.turkcell.com.tr/yardim/htc-one-yardim/baglanti-ayarlari/htc-one-mms-resimli-mesaj-ayari bu linkte mevcut bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgakayatk

ben kontrol ettim erişim noktası kısmında turkcel mms var ve otomatik geldi bu ayarlar telefon ilk kurulurken . Ayarları elle girmeyi deneyin turkcell mms ayarlarıhttp://www.turkcell.com.tr/yardim/htc-one-yardim/baglanti-ayarlari/htc-one-mms-resimli-mesaj-ayari bu linkte mevcut bakın

Çok teşekkür ederim deneyeyim.

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.