Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (187. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.108
Cevap
71
Favori
229.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bende eski telefonum Sony Xperia Ion olan telefonumdan Sony Xperia Z5 Premium'a terfi etmiş bulunmaktayım. Alırken çok düşündüm ama Sony den ayrılamadım ve kullanmaya başlayınca o yapılan kötü yorumların boş olduğunu gördüm telefon efsane bir şey.
  • Merhaba arkadaşlar. Bugün ben de ikinci el 4 günlük bir cihaz aldım. Daha önceki cihazım note 4 idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bs1963 B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Eski cihazınızla kıyaslama yaparsanız seviniriz. :)

• Arkadaşlar arka cam kırıldı ne kadara değişiyor bilgisi olan var mı

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen 450 ile 500 lira arasına değişim yaparlar.

• Daha yeni kurcalamaya basladim. Ikinci sony telefonum. Daha once Xperia z kullanmıştım. Note 4 te bazen gereksiz takılmalar oluyordu. Sony de bu yok. Daha hızlı. Arayüz daha sade ve hoş. Samsung'un cok cafcaflı. Birde note 4 te cogu kişide olan bir sıkıntı bende de vardı. Sarj %15 civarı olunca telefon direkt kapanıveriyordu. Bazen de sarj ederken takılıyordu %85 gibi kalıyordu. Bataryayı değiştirdim yine cozum olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bs1963 -- 13 Ağustos 2016; 20:37:09 >
  • Hocam tahmininiz mi yoksa daha önce başınıza mı geldi? Çünkü ekran değil bir şey değil arka kapak

• Arkadaşlar bizim telefonla sanal gerçeklik gözlüğü deneyen oldu mu. Malum ekran 4K olduğu için iyi sonuç verir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

Arkadaşlar arka cam kırıldı ne kadara değişiyor bilgisi olan var mı

Eminönünde RAM diye cep telefonu hastanesi var. İnternette numarası vardır. Onlar telefonda fiyatta veriyolar. Gayette güzel yapıyorlar. Oraya bir sorabilirsin.

• denizderinn D kullanıcısına yanıt
    Telefon daha 2 haftalık olduğu için garanti kapsamını kaybetmek istemiyorum

• Arkadaşlar powerbank olarak ne kullanıyorsunuz,hızlı şarj yapabilen bir powerbank almak istiyorum

• Ekran süresi hakkında bi ayrıntıya değinmek istiyorum. Full gece kullanımla gündüz kullanım arasında neredeyse yarı yarıya bi fark olıyor bende. Uyarlanan parlaklık açık şekilde kullanıyorum. Bu ekran süresini gece kullanımda almıştım, gündüz kullanımda 2.5 saate kadar düşebiliyor %50 şarj kaldığındaki ekran süresi ki bence buda iyi bi değer. Yani ekran parlaklığını sizi rahatsız etmeyecek şekilde minimuma ayarlarsanız gündüz de çok iyi süreleri yakalarsınız.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piece.of.paper -- 14 Ağustos 2016; 10:15:37 >

Aldığın yerden hangi garanti firmasıyla çalıştığını öğrenip telefonla fiyat alabilirsin. Ama 500 falan olacağını zannetmiyorum 150 -200 arasında birşeydir. Eğer teknosa dan aldıysan ve teknokask yaptırdıysan ücretsiz olabiliyor.

Hocam çok emin olmamakla birlikte söylediğim fiyat aralığı doğru. Arka kapak içinde bu denli fahiş bir fiyat talep ediyorlar. Kışın normal bir servise sormuştum 450 lira demişti bana.

• denizderinn D kullanıcısına yanıt
    Sony garantili onlar da kvk ile çalışıyor sanırım kvk da bugün kapalı.

• Hocam sadece arka kapak ya kamera falan filan değil sadece kapağı nasıl 450 lira istediler o zaman bu telefonun ekranı kaç para anakartı kaç para

• Arkadaşlar bizim cihazda hızlı sarj ozelliğini açıp kapatabildiğimiz bir yer var mı? Note 4 te vardı.Bir de şarj aletini takınca hızlı şarj cihazı takıldı diye bildirim geliyordu. Z5 premium da böyle bir uyarı yok. Şarj da yavaş gibi geldi. Acaba hızlı şarjı açmayı mı beceremedim.

• bs1963 B kullanıcısına yanıt
    Extra öyle bir özellik yok dostum hızlı şarj pili %50 ye kadar dolduruyor zaten ondan sonra normal şekilde doluyor otomatik olarak yapıyor bildirim göstermez. Sıfırdan tam doluma ortalama şarj süresi 2,30 saat civarı
  • Teşekkürler. Ben de arayıp duruyordum :)

• Beyler z5p krom rengi temiz kullanılmış bi sıkıntısı olmadan kvk garantili olup satmak isteyen samimi güvenilir arkadaşlar varsa mesaj atarlarsa sevinirim en kısa zamanda alıp kullanasım varda

• 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.