Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an iphone 4S kullanıyor sırf bataryadan dolayı değiştireceğiz o yüzden sordum. Teşekkürler.
  • 4S'e göre 3 4 kat daha çok dayanır dostum. Önemli değil ne demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Arkadaşlar uzun bir su testinden sonra suya sokan arkadaşlar için ve telaş yapmamaları için bazı tecrübelerimi söylemek istiyorum :)

Cihazı yaklaşık iki dakika boyunca su altında tuttum ve daha sonra kenarlardaki tozlardan arınması için sabunla her kenarını temizledim. Daha sonra kulaklık şarj girişini ahize ve mikrofon girişini tazyikli suyla duruladım. Yaklaşık 10 dakika boyunca ekranda dalgalanmalar oldu ve sürekli kulaklık takıldı çıkarıldı uyarısı yaptı cihaz haliyle sürekli müzik açıldı kapandı kendi kendine ve doğal olarak sesi çok kısıldı.

Telefonu tamamen bezle kuruladım, birkaç saniye fön makinası tuttum ve yaklaşık 15 dakika bekledim düzeldi hiç bir sıkıntı yok. şuan üzerinden 2 saat geçti değişen bir durum yok cihaz benim işkence testimden ikinci kez geçti ama aklınızda olsun ilk yarım saat telefon suyla temas ettiği için haliyle kafayı yiyor sonra aynen devam :)

Kardeşim, ben denize giremiyorum, teli denize sokamıyorum nerdeyse hergün sabunluyorum, hiç de silmiyorum. Yani demek istediğim, denize girdiğim vakit denize de sokacağım. geçen sene Xperia Z3 Compact ile deniz altında bir sürü fotoğraf ve video çekmiştim. yani telefon gerçekten çok dayanıklı, istediğiniz gibi denizin altında da kullanabilirsiniz. suyun altında yıkayabilirsiniz ama denizin altına soktuktan sonra mutlaka temiz su ile durulamanız şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hızlı ayarlarda fener uygulamasını eklememe rağmen gözükmüyor, diğer öğelerde bu sorun yok. Sizlerde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkarademir

quote:

Arkadaşlar uzun bir su testinden sonra suya sokan arkadaşlar için ve telaş yapmamaları için bazı tecrübelerimi söylemek istiyorum :)

Cihazı yaklaşık iki dakika boyunca su altında tuttum ve daha sonra kenarlardaki tozlardan arınması için sabunla her kenarını temizledim. Daha sonra kulaklık şarj girişini ahize ve mikrofon girişini tazyikli suyla duruladım. Yaklaşık 10 dakika boyunca ekranda dalgalanmalar oldu ve sürekli kulaklık takıldı çıkarıldı uyarısı yaptı cihaz haliyle sürekli müzik açıldı kapandı kendi kendine ve doğal olarak sesi çok kısıldı.

Telefonu tamamen bezle kuruladım, birkaç saniye fön makinası tuttum ve yaklaşık 15 dakika bekledim düzeldi hiç bir sıkıntı yok. şuan üzerinden 2 saat geçti değişen bir durum yok cihaz benim işkence testimden ikinci kez geçti ama aklınızda olsun ilk yarım saat telefon suyla temas ettiği için haliyle kafayı yiyor sonra aynen devam :)

Kardeşim, ben denize giremiyorum, teli denize sokamıyorum nerdeyse hergün sabunluyorum, hiç de silmiyorum. Yani demek istediğim, denize girdiğim vakit denize de sokacağım. geçen sene Xperia Z3 Compact ile deniz altında bir sürü fotoğraf ve video çekmiştim. yani telefon gerçekten çok dayanıklı, istediğiniz gibi denizin altında da kullanabilirsiniz. suyun altında yıkayabilirsiniz ama denizin altına soktuktan sonra mutlaka temiz su ile durulamanız şart.

Aynen öyle kardeşim tuzlu sudan sonra tatlı su şart. Ayrıca bilgilendirme amaçlı şunu söylemek lazım eğer her elektronik üründe olduğu gibi imalat hatalı bir cihaz denk gelirse ve su geçirirse kesinlikle sony bunu üstlenmiyor aklınızda olsun

• Arkadaşlar Z5 Premium SİYAH sadece SİYAH isteyen varsa Teknosada 1879 liraya alabilir. Şu anda aldım kullanıyorum.Eğer kalırsa ve isteyen olursa pazartesine kadar alabilir. Diğer renklerini satmıyorlar.Onların fiyatı 2499 lira. Bazı teknosa bayileri ise toplu olarak toptancıya satıyor. İnş yetişirsiniz. Ben adana optimum teknosadan 2 tane farklı kişiler adına aldım. Şube müdürü herkes faydalansın diye her isme en fazla bir tane satacagını söylemişti:)
  • irrasyonel16 kullanıcısına yanıt
    sıcak fırsatlarda konusunu açmıştım
    krom olsaydı bende alıcaktım
    hayırlı olsun

• teşekkür ederim dostum. Tamamiyle şanstı:)
  • Aynen öyle kardeşim, firmalar kendilerini garantiye alıyorlar. Bizler de macera yaşamayı seviyoruz. Bir telin su geçirmemesi büyük kolaylık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkarademir -- 26 Haziran 2016; 1:05:09 >
  • Aynı sorun bende de var güncellemeden sonra oldu. çözemedim hala.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lediod -- 26 Haziran 2016; 3:22:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lediod

Aynı sorun bende de var güncellemeden sonra oldu. çözemedim hala.

Ne sorunu dostum

• quote:

quote:

Ne sorunu dostum

alıntıyı almamış hocam :)

Hızlı ayarlarda fener uygulamasını eklememe rağmen gözükmüyor, diğer öğelerde bu sorun yok. Sizlerde durum nasıl?
  • quote:

Forever Xperia Z

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahhh abi özledim Z'mi
  • Siz olsanız Z5P mi alırsınız Xperia X mi? (z5p kullanıyorum)
  • Neversurrender14 N kullanıcısına yanıt
    Z5p kullanan biri x e degilde x performance gönül dusurmelidir bence

Bende şu siralar Z5 premium mu alsam yoksa x performance beklesem mi diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Ne sorunu dostum

alıntıyı almamış hocam :)

Hızlı ayarlarda fener uygulamasını eklememe rağmen gözükmüyor, diğer öğelerde bu sorun yok. Sizlerde durum nasıl?

Benimde geçen haftalarda başıma geldi bir iki kere ekleyip kaldırdım düzelmedi sonra hepsini kaldırıp kullanmadığım kısayolları ekledim telefonu yeniden başlattım sonra el feneri dahil eski kısayollarımı ekleyip tekrar yeniden başlattım düzeldi

• Geçen gun aynisi benim z de basima geldi. Fener kisa yolu gorunmez oldu ugrastim felan derken, açık olan uygulamalardan kamerayi kapatinca fener kisa yolu yerine gelmis oldu..
    Benim z bu hareketi ile bana ne sinyali çaktı pek anlayamadim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtkarademir

Aynen öyle kardeşim, firmalar kendilerini garantiye alıyorlar. Bizler de macera yaşamayı seviyoruz. Bir telin su geçirmemesi büyük kolaylık.

Firmalarda bir açıdan haklı adamlar suya dayanıklı dedi diye deli gibi sudan çıkarmayanlarda var nerden bilsinler ne derece suya soktuğunu ne kadar abarttığını o yüzden garanti veremiyor

• edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 28 Haziran 2016; 12:50:21 >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.