Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z5 PREMIUM KULÜBÜ ★ (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.107
Cevap
71
Favori
229.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tolgakayatk

Yok hocam superouto moddan bahsediyorum iso ve hdr ayarı yapılmıyor . Birde şu linkteki htc uygulaması 23mp destekliyor bizim telefonlardahttp://forum.xda-developers.com/xperia-z5/themes-apps/app-htc-camera-z5-23-megapixel-support-t3371580

Bilgilendirme için teşekkür ederim ama hdr hariç uygulama çok zayıf geldi bana, bir de stabil değil.
    Keşke samsungun kamera uygulamasını kurabilseydik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar Sim karttaki numaraları nasıl silebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Arkadaşlar Sim karttaki numaraları nasıl silebiliriz ?

rehberde görüntlenen kişileri tümün den sim yapın sonra seç tümünü seç sil deyin
  • Hb'den 2 gün önce siparişi verdim ürün bugün elimde olacak büyük ihtimal kargo görevlisi gitmeden önce telefonu kontrol edicem özellikle şuna dikkat et şunu iyice kontrol et diyeceğiniz hassas noktalar varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti konusunu merak eden arkadaşlar vardı. Onlar için bir bilgilendirme yapayım. Telefonum bugün elime geldi KVK damgalı bir kutu ile elime ulaştı.

Edit: Hepsiburada.com'dan aldığım ürün. Hepsiburada adlı satıcıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercio7 -- 24 Haziran 2016; 10:54:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercio7

Garanti konusunu merak eden arkadaşlar vardı. Onlar için bir bilgilendirme yapayım. Telefonum bugün elime geldi KVK damgalı bir kutu ile elime ulaştı.

Edit: Hepsiburada.com'dan aldığım ürün. Hepsiburada adlı satıcıdan.

Hayirli olsun hocam benimkide kayseriye ulasmis bakalim ya yarin ya pazartesi elime gececek

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

quote:

Orijinalden alıntı: laruz

Arkadaşlar Sim karttaki numaraları nasıl silebiliriz ?

rehberde görüntlenen kişileri tümün den sim yapın sonra seç tümünü seç sil deyin

O dediğiniz yere nasıl ulaşıyoruz? Rehber --> Sol üstmenü -->Filtrele --> Buradan sonra SIM ibaresi çıkmıyor
  • Dpi ayarını düşürdükten sonra görünüm olarak daha çok hoşuma gitti ve ekran sürem 6 saati geçmekte çok mutluyum
    Öncesinde 4 saati zor görüyordum aynı kullanımda
    Artık telefonum uyandıktan itibaren uyuyana kadar yolda bırakmıyor

• Arkadaşlar uzun bir su testinden sonra suya sokan arkadaşlar için ve telaş yapmamaları için bazı tecrübelerimi söylemek istiyorum :)

Cihazı yaklaşık iki dakika boyunca su altında tuttum ve daha sonra kenarlardaki tozlardan arınması için sabunla her kenarını temizledim. Daha sonra kulaklık şarj girişini ahize ve mikrofon girişini tazyikli suyla duruladım. Yaklaşık 10 dakika boyunca ekranda dalgalanmalar oldu ve sürekli kulaklık takıldı çıkarıldı uyarısı yaptı cihaz haliyle sürekli müzik açıldı kapandı kendi kendine ve doğal olarak sesi çok kısıldı.

Telefonu tamamen bezle kuruladım, birkaç saniye fön makinası tuttum ve yaklaşık 15 dakika bekledim düzeldi hiç bir sıkıntı yok. şuan üzerinden 2 saat geçti değişen bir durum yok cihaz benim işkence testimden ikinci kez geçti ama aklınızda olsun ilk yarım saat telefon suyla temas ettiği için haliyle kafayı yiyor sonra aynen devam :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yeni bir yazılım firmasında işe başladığım için aşırı yoğunum bu sıralar, eğer bootloader kilidini açmadan bir root yöntemi çıkarsa mutlaka bilgilendirin çünkü rootsuz çok sıkıcı geliyor bana. At avrat silah root :D

• prof.exx kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum başkan ben yok öyle bişey.

• %50-80 arası parlaklıkta mobil veri ve Bluetooth açıkken kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Veya buna yakın kullanımlarla kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Büyük ihtimal akşama sipariş vereceğiz babama cevaplarınızı bekliyorum.

• hb hizli gonderide stok bitmis

• quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

Arkadaşlar uzun bir su testinden sonra suya sokan arkadaşlar için ve telaş yapmamaları için bazı tecrübelerimi söylemek istiyorum :)

Cihazı yaklaşık iki dakika boyunca su altında tuttum ve daha sonra kenarlardaki tozlardan arınması için sabunla her kenarını temizledim. Daha sonra kulaklık şarj girişini ahize ve mikrofon girişini tazyikli suyla duruladım. Yaklaşık 10 dakika boyunca ekranda dalgalanmalar oldu ve sürekli kulaklık takıldı çıkarıldı uyarısı yaptı cihaz haliyle sürekli müzik açıldı kapandı kendi kendine ve doğal olarak sesi çok kısıldı.

Telefonu tamamen bezle kuruladım, birkaç saniye fön makinası tuttum ve yaklaşık 15 dakika bekledim düzeldi hiç bir sıkıntı yok. şuan üzerinden 2 saat geçti değişen bir durum yok cihaz benim işkence testimden ikinci kez geçti ama aklınızda olsun ilk yarım saat telefon suyla temas ettiği için haliyle kafayı yiyor sonra aynen devam :)

ekranda dalgalanma olduysa yuzde yuz su gecirdi cihaz fakat fazla miktarda gecirmedigi icin sikinti yok. soyleki hem z5 hem z5p kullanmis ve havuza vs sokmus biri olarak kesinlikle ekranda dalgalanma olmuyor normal calismasina devam ediyor. kulaklık girdi cikti veya ekranda dalgalanma hic olmadi bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cingirakli Dumbelek

Dpi ayarını düşürdükten sonra görünüm olarak daha çok hoşuma gitti ve ekran sürem 6 saati geçmekte çok mutluyum
    Öncesinde 4 saati zor görüyordum aynı kullanımda
    Artık telefonum uyandıktan itibaren uyuyana kadar yolda bırakmıyor

Bunu nasıl yaptınız anlatabilir misiniz?

• Konunun başında arkadaşlar anlatmış gerçekten çok işime yaradı

• kargo elime ulaştı aranıza resmi olarak katıldım.
    telefonu açar açmaz günceleme bildirimi geldi güncellemeyi yaptım ama bildirim çubuğundaki güncelleme uyarısı kaybolmadı acaba ne yapmam gerekiyor ?
    şimdiden teşekkürler

Edit: bidaha güncelledim hala duruyordu bidaha güncelledim şuan yok acaba 3 tane farklı güncelleme mi vardı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arddsc38 -- 25 Haziran 2016; 17:47:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

Bakıyorum başkan ben yok öyle bişey.

Tamam kardeşim eyvallah

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Banyoda duş başlığını en ince ayarına alıp aşırı tazyik uyguladım dostum daha öncedende söylediğim gibi resmen işkence ettim cihaza, su almış olsa eminim fark ederdim

Ekranda dalga olması sadece telefonun açılış esnasında yani boot ekranında oluştu bunun sebebi ise şu. Snapdragon kullanan android cihazlar açılış esnasında tüm cpu core'lar devrede olur sistem tam güç uygular ve ram optimizasyonu yapar ek olarak sistem harici birşey ile meşgul olursa ekranda güç azalması hz sorunu oluşur kulaklık girişinin sürekli çalışıp kapanması ve müzik uygulamasını devreye soktuğu için aşırı zorlama olur.

Açıp kapama telefonlarda bu yüzden çok şarj harcar yani özet olarak öyle ufak çaplı bi su alması söz konusu değil ayrıca cihazın ahize mikrofon kulaklık ve sim kart yuvalarından yani su alma ihtimalinin yüksek olduğu bölgelerden su alsa bile öncelikli olarak ekran dalgalanması yapmaz çünkü ekran port ve girişleri batarya tarafındadır, ekran herhangi bir şekilde su değil nem bile alsa yüzde yüz gölge ve yanma yani beyazlık oluşturur

Bu yüzden cihaza tam not verdim diyebilirim Xperia Z(C6603) ve samsung s serileri bu konuda çok daya zayıf. Z2-Z3-Z3+-Z5 modelleri gayet dayanıklı bana kalırsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.exx -- 25 Haziran 2016; 18:11:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Uncharitable

%50-80 arası parlaklıkta mobil veri ve Bluetooth açıkken kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Veya buna yakın kullanımlarla kaç saat ekran süresi alıyorsunuz? Büyük ihtimal akşama sipariş vereceğiz babama cevaplarınızı bekliyorum.

4-5 saat rahat alınıyor dostum

• 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.