Şimdi Ara

Sony Xperia Z5 inceleme videosu 'Tüm detaylarıyla mercek altında'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
3.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony'nin yeni amiral gemi akıllı telefon modellerinden Xperia Z5 mercek altında. Bakalım yeni telefon, tasarım, donanım, yazılım ve performans konularında neler vaad ediyor, hangi özellikleriyle öne çıkıyor. Hepsi ve dahası videomuzda.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Sony Xperia Z5 Kamera Performansı

• Hızınız takdire şayan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler

• xperia z4 ne ara çıktı ya :S

• quote:

Orijinalden alıntı: qrolica

xperia z4 ne ara çıktı ya :S

Yanlış hatırlamıyorsam Nisan ya da Mayıs ayında sessiz sedasız tanıtılmıştı.

• Parmak izi okuyucusunu güç butonunun üstüne alması ve kameranın iyileştirilmesi dışında kayda değer bir gelişme görmedim bir önceki model ile aralarında.
  • quote:

z3+ z4 ün yerine çıkmadı mı ?

sony erken çıkardı z5 820 çıkmasını beklemeliydi.

• Cihazın haladaha aynı tasarımla gelmesi çok saçma açıkcası ön tarafındaki çerceve oranını biraz daha iyi yapmasını beklerdim ben.

Edit:Cihaz Z5 modeli Premium değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ICromwelleI -- 7 Eylül 2015; 12:44:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Birde yerde Fhd ekran dendi birde sanırım boyutunun 5.2 ınch söylendi bunlara dikkat edelim olmadı. Cihaz 5.5 ınch boyutunda 4k ekran var belki bende yanlış anlamış olabilirim. Cihazın haladaha aynı tasarımla gelmesi çok saçma açıkcası ön tarafındaki çerceve oranını biraz daha iyi yapmasını beklerdim ben.

Merhaba,

Bahsettiğiniz Xperia Z5 Premium modeli, yani ayrı bir cihaz.

Onun incelemesi de burada.
    http://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Sony-Xperia-Z5-Premium-detayli-inceleme-Dunyada-ilk-defa-Donanim-Haberde.htm

Teşekkürler.

• z3+ dan önce z5 incelemesi geldi diyecek yok süpersiniz...

• fx57 kullanıcısına yanıt
    Evet dedim yanlış anladım herhalde düzelttim. Bu sony o kadar çok model çıkarıyorki kafa karışıyor.
  • Kablosuz şarj özelliği var mı bir de parmak izi sensörün paypal ile kullanabiliyor muyuz (Samsung daki gibi)?

• napsak bilemedik nerdeyse dakika başı cihaz çıkıyor z3+ düşünüyordum z5 compactı gördüm z5 compact nasıldır falan derken bu sefer de z3+ çıkageldi bunun sonu yok galiba

• z5 ve z3 steadyshot karşılaştırması

• Z5'in tanıtılmasını bekledim geçen haftaya kadar, tanıtıldı ancak kasımda piyasada olacak falan denilince gittim note5 aldım. oysa bir görmek isterdim, sony kullanmaya hevesim vardı. satışa sunmayacakları telefonu neden tanıtırlar anlamıyorum. Samsung, Apple tanıtıyor ve hemen peşinden piyasaya sürüyor telefonu. Şimdi kasım dendi ancak bir de çok daha erken gelirse ülkemize asıl saçmalık o zaman olur.
  • Videoyu daha izleyemedim, telefonla ilgili yorum yapmayacağım. Okumadan geçebilirsiniz. Video oynatıcıyla ilgili sorum olacak.

1080p izlemek istiyorum ama izleyemiyorum. En yüksek ayarı seçiyorum, durduruyorum, 10 dakika başka şeylerle uğraşıyorum, geri dönüp başlattığımda 10 saniye sonra takılıyor, 3 saniye sonra devam ediyor. Yani yüklenmiyor. Durdurduğumda yüklenmiyor. Videonun yüklenmesi lazım değil mi? İnternet hızım açıp izlememe izin vermiyor, ama dolmuyor durdurduğumda. Herkeste böyleyse, böyle bir video player yapmak akıl-mantık işi değil. Umarım anlatabilmişimdir. Böyle büyük bir site böyle ucuz oynatıcıları haketmiyor. Bunun başka yerde örneği yok.

• Sony baydı artik

• sony tasarımcısı öldü gazete ilanlarından tasarımcı bulunana kadar Z serileri böyle üretilecek :D

• quote:

Orijinalden alıntı: aspirin_00

quote:

z3+ z4 ün yerine çıkmadı mı ?

sony erken çıkardı z5 820 çıkmasını beklemeliydi.

Merak etme 2-3 ay sonra s820 li z6 gelir

• premium'dan sonra z5'tede cift isi borusu kullanılmıs....
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.