Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
255.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Servis benim telefona 2.33 yüklemiş ses baya güçlü çıkıyor batarya konusunu tam ölçemedim çünkü tam doldurmadan kullandım

376 yı hiç kullanmadım ben servise göndermeden önce android 6 kullanıyordum bu yüzden kıyaslama yapamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonyz10c -- 29 Nisan 2017; 19:59:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün manual 8 mp ile flaşsız çektim

★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

• ★SONY XPERIA™ Z5  COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★

• Telefonu alalı 1 seneyi geçti, çok şükür gayet memnunum.

Android 7.0 la birlikte fingerprint da düzeldi. Şu an iyi çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • font nasıl değiştirebiliriz fikri olan var mı acaba? (root yok)
  • arkadaşlar bugün hoparlör sorunu yüzünden tekrar servise gönderdim telefonumu

şimdi benim merak ettiğim kasayı tamamen açıp mı hoparlörü değiştiriyorlar yoksa sadece ekranı çıkartmaları yeterli mi? bilen varsa aydınlatırsa sevinirim merak ediyorum çünkü

• sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Arka kapagi acip altinda on veya oniki vidali bir cerceve var,onuda cikardiktan sonra normalde hoparlore ulasilabiliyor.

Benim hatirladigim boyle.

• Yan kasayı değiştirmek istesek ne kadar tutar?

• quote:

Orijinalden alıntı: cemozgendh

Yan kasayı değiştirmek istesek ne kadar tutar?

yan kasa tek başına değişmiyor , ekranla beraber değiştiriyorlar

forumda konusu var koraydx isimli kulanıcı z5 Premium telefonla ilgili konusu var orada da yazıyor

benim telefonun ekranını değiştirirlerken kasayı da değiştirdiler garanti dahilinde

• rizakar R kullanıcısına yanıt
    ne oldu hocam servis durumu, ben tekrar gönderdim hoparlör yüzünden şimdi bakıyorum kvk sitesinde kayıt bulunamadı yazıyor 1 mayısta teknosaya bıraktım

çarşamba teslim aldım telefonu hiçbir arızaya rastlanmadı diye not düşmüşler, çok öfkelendim hemen aynı gün tekrar gönderdim bugün sorguladım arızalı parça değiştirilmiştir diye not düşmüşler büyük ihtimal yarın kargoya verecekler tekrar
  • Kılıf önerisi yapabilecek var mı?
  • Yardımcı olur musunuz telefonu bir süre kapasam geçer mi

https://youtu.be/laiES0qcCYU

• geçer , su almış sanırım

• slm dostlar dün farkkettim ki power butonun olduğu kısım ekran tarafından açılma var. garantiye verdim
    deneyimlerinize göre kasa değişirmi? yada ne yaparlar. ( İzmnir optimum teknosaya verdim onlarda kvk ya gönderiyomuş)
  • Arkadaşlar şu an telefonumda 32.3.A.2.33 Android 7.0 sürümü yüklü. Gerek gelen çağrı zil seslerinde gerekse müzik çalarda ilk 1 saniye yüksek, sonrasında ses kısılıyor sizde de öylemi?

• rizakar R kullanıcısına yanıt
    hocam yeni mi yüklediniz ? genelde ses sorunu zamanla kendiliğinden geçiyor bekleyin biraz eskisi gibi olur

Önceden sorun yoktu. Mikrofon sorunundan dolayı servise vermiştim, tamir etmişler güncel yazılım yüklemişler bu seferde böyle bir sorun oluştu. Yazılımsal olduğu kesin

• quote:

Orijinalden alıntı: rizakar

Önceden sorun yoktu. Mikrofon sorunundan dolayı servise vermiştim, tamir etmişler güncel yazılım yüklemişler bu seferde böyle bir sorun oluştu. Yazılımsal olduğu kesin

Sorun geçti mi? Ben de az önce teslim aldım telefonumu, 10 gün kaldı serviste

• Arkadaşlar bu doze olayı tam olarak nasıl aktive oluyor, normalde bataryanın telefon hareketsiz iken çok az azalması gerek, fakat sabah baktığımda 9 saatte %30 azalmış. Sizde nasıl?

• 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.