Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    telefon su geçirdi kapandı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarj rezalet ilk çıktığında çok iyiydi

• t.ayan T kullanıcısına yanıt
    sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Xda da yapanlar var hocam oraya bakabilirsiniz.

sonyz10c geçmiş olsun hocam. Kasada bir sorun olabilir servis menüsünden kasayı kontrol edebilrisiniz.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    servis menüsüne bakamam telefon kapandı hiç açılmıyor sanırım anakart gitti , servise gönderdim dün

• sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam inşallah sizin yararınıza bir sonuç çıkar.
    sağol, fakat polikarbon çerçevede 2 adet ufak ezik var , umarım bundan dolayı garanti dışı bırakmazlar

Biraz karışık geldi, o yüzden anlayamadım

• http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-ilk-sahibinden-425844828/detay

Merhaba arkadaşlar ingilenen olursa iletişime geçsin izmir deyim

• gs190505 G kullanıcısına yanıt
    yerine ne almayı düşünüyorsunuz hocam , benim telefon şu an serviste yeni telefon vereceklerine dair pek umutlu değilim sanırım ben de yeni telefon alıcağım

siz neden satıyorsunuz ,büyük telefon mu düşünüyorsunuz?

• konuyu sürekli takipteyim. herkesin şikayeti var anladığım. ben 2015 aralıkta aldım ondan beri kullanıyorum telefonu.
    4k çekim, oyun, ses, hoparlör, arayüzde kasma, kapanma açılma kafayı yeme, sesim gitmiyor karşıdan ses gelmiyor, ısınıyor falan gibi hiçbir sorunla 1 kez bile karşılaşmadım. işletim sistemi android 6.1, 7'ye geçmeyeceğim. telefon şuan jet gibi akıyor resmen. baştan beri böyle. istemediğiniz kadar oyun real racing ler falan. programlar da bir sürü.
    örnek olarak; whatsapp wifi chrome real racing ses kaydıi fbi twitter ve bir iki tane daha aynı anda açtım geçen gün merakla. hepsi arasında cayır cayır geçişler oldu. hiç bekletme falan yok. cihaz rev1 bu arada. düşüyor yerlere atıyorum üzerine basıyorum falan .pisleniyor yıkıyorum sık sık .program güncellerken biraz ısınır gibi oluyor(çok değil) arkası suya sokuyorum. yani aleti hala almak isteyen varsa tavsiye ediyorum. nokia 6600 ve n95 8gb dan sonra iyi ki almışım dediğim bu 3. telefon kullandığım. müthiş birşey.
    x compact çıktı yeni fakat bu kadar üstün değil.
    bu kadar şikayet olması direkt olarak cihazdan cihaza fark oluyor demek ki diye düşündürdü aylardır takip ediyorum.

• Rıngkle kılıf Amazon dışında nerden bulabilirim yada satanınız var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal12333

konuyu sürekli takipteyim. herkesin şikayeti var anladığım. ben 2015 aralıkta aldım ondan beri kullanıyorum telefonu.
    4k çekim, oyun, ses, hoparlör, arayüzde kasma, kapanma açılma kafayı yeme, sesim gitmiyor karşıdan ses gelmiyor, ısınıyor falan gibi hiçbir sorunla 1 kez bile karşılaşmadım. işletim sistemi android 6.1, 7'ye geçmeyeceğim. telefon şuan jet gibi akıyor resmen. baştan beri böyle. istemediğiniz kadar oyun real racing ler falan. programlar da bir sürü.
    örnek olarak; whatsapp wifi chrome real racing ses kaydıi fbi twitter ve bir iki tane daha aynı anda açtım geçen gün merakla. hepsi arasında cayır cayır geçişler oldu. hiç bekletme falan yok. cihaz rev1 bu arada. düşüyor yerlere atıyorum üzerine basıyorum falan .pisleniyor yıkıyorum sık sık .program güncellerken biraz ısınır gibi oluyor(çok değil) arkası suya sokuyorum. yani aleti hala almak isteyen varsa tavsiye ediyorum. nokia 6600 ve n95 8gb dan sonra iyi ki almışım dediğim bu 3. telefon kullandığım. müthiş birşey.
    x compact çıktı yeni fakat bu kadar üstün değil.
    bu kadar şikayet olması direkt olarak cihazdan cihaza fark oluyor demek ki diye düşündürdü aylardır takip ediyorum.

Ben de uzun zamandır kullanıyorum bu telefonu ve ben de en ufak sorunla karşılaşmadım.. Bu boyutlarda bu özelliklerde başka telefon yok. 5.1.1 ile aldım telefonu, şu an 7 geldi. Hangi cihaza bu kadar güncelleme geliyor merak ettim. Ios hariç tabi. Valla ben telefonumdan çok memnunum. XZ COMPACT çıkarsa o zaman belki onu alırım. Ama şu an için hiçbir problemim şikayetim yok. Büyük telefon kullanamayan ve yeni telefon alacak arkadaşlara tavsiye ederim.

• Arkadaslar bugun telefonumda iki sey fark ettim.

Ilki diz ustu bilgisayarimin icini actim ve wifi kartini resim cekmek istedim,lakin kartin uzerindeki yazilari bir turlu netleyemedim.

Daha sonra telefonun sarji %5'e dustu sarj yeterli seviyede degil deyip ikaz verdi,fotograf makinasi kapandi.

6.0.1 ' de boyle degildi,sarj %2 'de olsa fotograf cekebiliyorduk.

En son samsung a3 16 var kartin resmini onunla cektim,yazilar cam gibi net okunuyordu.

Not: Yazilim 7.0'in ilk versiyonu.

• cyni3 C kullanıcısına yanıt
    Aşırı yakın çekimde biraz eğik ve Flashlı çekmezseniz netlemiyor telefonumuz :(

• Xioami mi5s alacağım ben bunu satıp

• cemozgendh C kullanıcısına yanıt
    Ilk defa boyle bir seyle karsilastim.Aklima 7.0 olmasi geliyor,daha fransa'nin keyfi yetipte ikinci guncellemeyi yayinlayacak.

• cyni3 C kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam ama 7.0 hiç yararlı olmadı

• Arkadaşlar iyi günler bende z5 compact kullanıyorum bir sorunum var.

Telefon bazen kendine 2 günde bir veya gün içinde 2 kez reset atıyor. Bir anda donuyor hiç bir işlem yapamıyorum ve kendine rest atıyor. Yazılımı tekrar yükledim bu sorun hala devam ediyor. Herhangi bir çözümü varmıdır acaba? Veya aynı sorunu yaşayan arkadaş varmı servise verdimi. Ne gibi sonuç aldı. Cevaplarsanız sevinirim.

Bu arada telefonum 7.0 yüklü ve beyaz renk.

• arkadaşlar benim telefon su geçirdi kapandı , servise gönderdim

kvknın sitesinde az önce baktım şu yazıyor :Sayın Müşterimiz ; Cihazınızın onarımı için parça değişimi yapılacaktır. Değişmesi gereken parça üreticiden beklenmektedir

Garanti Dahili

bu durumda kesin garanti kapsamında onarılacak diyebilir miyiz ? yoksa sonradan bu durum değişebilir mi?

• sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Yok hocam garanti dahili belli ki :)

Bende de XZ var. Geçen musluk önünde yıkadım taş gibi çalışıyor siz nasıl soktunuz suya nasıl geçirdi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.