Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (296. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
255.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir arkadaşım söylemişti xda sitesinde varmış herhalde
  • Arkadaşlar cihazım android m iphone 5s ten geötim buna ısındığını biliyordum fakat bu kadar değil. Mesela zedge den ziltonlarına bakıyorum yarım saat geçmeden ısınmaya başlıyor veya dream league oynuyorum ısınıyor 5-10 dkya ve cihazın performansı da düşüyor. Acaba android lollipopta cihaz daha mı iyiydi o sürüme dönme imkanı var mı ya da ısınma sorununa çözüm bulan var mı ?
  • dipitis D kullanıcısına yanıt
    Sandisk SD kartın yenisini yolladı.
    Format atmadan dosyaları yüklüyorum şu an.
    Yükleme hızı bana yavaş geldi.
    Format atmama gerek var mıydı SD karta?
    Ayrıca SD kart yenülenmesine rağmen neden hala PC'ye bağlantıda devamlı sorun çıkıyor?
    Tekrar tekrar kabloyu çıkarıp takmam gerekiyor hee defasında.
    Sony ayıp etmiş, bu sorun bana mahsus değilse tabii.

Ayrıca fotoğraf albümlerimi PC'den SD karta ve dahili hafızaya kopyalarken bayağı zorlandım.
    Eksik klasörleri tek tek tesbit edip kopyalamak zorunda kaldım.

Dikkat edince kopyalanmasında sorun olan klasör ve dosyaların adlarında "ç, ü" gibi Türkçe karakterler olduğunu gördüm.
    Yazılım mühendisleri az çalışıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 4 Ocak 2017; 16:28:58 >
  • maviufuklar M kullanıcısına yanıt
    z5c' yi pcye bağlayıp sdkarta büyük boyutlu dosya yüklemektense çıkartın bilgisayarın kart okuyucusuna takın. sanırım araya çok fazla etken girdiğinden (veri yolu, bağlantı noktası vs) karttan veri alma ve karta veri yazma aşırı yavaş oluyor. pc kart okuyucusundan aynı boyutta veriyi yarım saatte alırken, cep telefonuna takılı karttaki veriyi 6 - 8 kat uzun sürede alıyor.
  • Arkadaşlar,telefonumla ilgili şu ana kadar önemsemediğim fakat en başından beri yaşadığım bi sorunu paylaşmak istiyorum.Sorunum mobil internetimin sıksık kesilmesi bulunduğum bölgede çekim iyi net 3g fakat nette kesintiler oluyor,bi süre bekliyorum düzeliyor bazen mobil neti aç kapa yapıyorum düzeliyor bazende işe yaramıyor,önemsememiş olmamın sebebi kısa kesşntiler olması,hattım türkcell,aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba hatla alakalı bi sorunmu,görüşlerinizi bekliyorum.
  • xeserx X kullanıcısına yanıt
    Şu meşajımı atarken net yine takıldı 3g aç kapa düzeldi ve mesajı atabildim.
  • xeserx X kullanıcısına yanıt
    Telefonnunuzdaki sim kart 4.5g destekli ise ve telefonunuzdaki mobil ağ ayarı [ ayarlar-diğer-mobil ağlar-tercih edilen ağ türü-LTE (tercih edilen)/WCDMA/GSM ] bu ayarda değilse bahsettiğiniz kesilmeler olabilir. Yani sahip olduğunuz kart 3g bağlantısına daha fazla geliyor ve taşıyor. ayarlar menüsüne girip [ ayarlar-diğer-mobil ağlar-tercih edilen ağ türü-LTE (tercih edilen)/WCDMA/GSM ] ayarlarına getirirseniz hem net hızınız artar hemde elinizdeki cihazı daha etkin kullanabilirsiniz. Artık 3g eski teknoloji durumunda. Bence 4.5g ' ye terfi etmelisiniz. Eğer cihazınızda bir sorun yoksa benim teşhisim bu. kolay gelsin...
  • Poweramp bana büyük kelek yaptı, sildim.

Playerpro gibi müzik listelerini otomatik kaydediyor sanıyordum.

Oysa ki "Dışa aktar" menüsünden arada bir listeleri dışa aktarıp kaydetmem gerekiyormuş.

SD kart bozulunca garanti kapsamında ücretsiz değiştirdim ama listeler yok oldu.

Burnum sürtülerek 500 kadar parçanın taglerini düzenlemeyi göze alarak 5,5 yıl kullandığım Playerpro'ya yeniden döndüm.
    4000 kadar mp3'ümün 500 kadarını, tagleri Android'in yeni sürümünde bozuk göründüğü için yeniden düzenlemem gerekecek.

Poweramp menüsüne hiç ısınamamıştım zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 6 Ocak 2017; 0:51:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altin_Vurus

Telefonnunuzdaki sim kart 4.5g destekli ise ve telefonunuzdaki mobil ağ ayarı [ ayarlar-diğer-mobil ağlar-tercih edilen ağ türü-LTE (tercih edilen)/WCDMA/GSM ] bu ayarda değilse bahsettiğiniz kesilmeler olabilir. Yani sahip olduğunuz kart 3g bağlantısına daha fazla geliyor ve taşıyor. ayarlar menüsüne girip [ ayarlar-diğer-mobil ağlar-tercih edilen ağ türü-LTE (tercih edilen)/WCDMA/GSM ] ayarlarına getirirseniz hem net hızınız artar hemde elinizdeki cihazı daha etkin kullanabilirsiniz. Artık 3g eski teknoloji durumunda. Bence 4.5g ' ye terfi etmelisiniz. Eğer cihazınızda bir sorun yoksa benim teşhisim bu. kolay gelsin...

sıkıntı da burada LTE batarya konusunda daha fazla harcama yapıyor yada bana öyle geliyor. bir de şu kotalarla 4,5G anlamsız kalıyor. bende 10 gb kota olduğu halde video falan açarken şüphede kalıyorum. otomatik çözünürlük teranesi, üstüne ayarlayana kadar yarısından fazlası yükleniyor.

• quote:

Cevap için teşekkürler,telimde kartımda 4.5g destekli ve ayarlı yanlış anlaşılmasın 3g'den kastım bulunduğum bölge 3g bandında,4.5g desteği yok.Sorun belkide verici kaynaklıdır bilemiyorum

• önceki mesajlarımda anlatmıştım telefon su almıştı tele service verdim.Şimdi Değişim cihazı bekleniyordan---> cihaz tamire alındı ibaresine geçti sizce ne zaman geçer elime telefonsuzluk çok kötü
  • Android 7 2018de gelcek heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: boostibo

önceki mesajlarımda anlatmıştım telefon su almıştı tele service verdim.Şimdi Değişim cihazı bekleniyordan---> cihaz tamire alındı ibaresine geçti sizce ne zaman geçer elime telefonsuzluk çok kötü

cihazı pazartesi vermiştim aynı haftanın cuması 0 telefon verdiler bunlar bu kadar hızlı ve iyi çalışırlar mıydı yoksa ben mi şanslıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

quote:

sıkıntı da burada LTE batarya konusunda daha fazla harcama yapıyor yada bana öyle geliyor. bir de şu kotalarla 4,5G anlamsız kalıyor. bende 10 gb kota olduğu halde video falan açarken şüphede kalıyorum. otomatik çözünürlük teranesi, üstüne ayarlayana kadar yarısından fazlası yükleniyor.

Size öyle gelmesin doğrusu harbiden LTE batarya konusunda daha fazla harcama yapıyor bunda sonuna kadar katılıyorum. Ama sistem ve net hızla bu yöne kayıyor şu anda yapacak bişey yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: xeserx

quote:

Cevap için teşekkürler,telimde kartımda 4.5g destekli ve ayarlı yanlış anlaşılmasın 3g'den kastım bulunduğum bölge 3g bandında,4.5g desteği yok.Sorun belkide verici kaynaklıdır bilemiyorum

Telefon ayarlarınızı 3g olarak ayarlarsanız belki sorununuz çözülür. Olmadı sim kartınızıda 3g olanıyla değiştirin. Ama önce çevrenizde başka telefonlarda aynı sorunu olan varmı bi araştırın derim. kolay gelsin...

• boostibo B kullanıcısına yanıt
    Hangi renk?
  • Sa herkese yine ben

J7p telefonum beni çıldırtığı için iade etmeyi düşünüyorum telefondan genel olarak memnun musunuz bunu merak ediyorum.

Başlıca beklentilerim:

Kaliteli ses

Selfie kalitesi ( ig'ye atacak kadar iyi olsa yeter)

Uzun ömrü (en azindan stamina modu hala eskisi gibi mi)

Güncelik (sonynin üstüne yok bu konuda tamam da ne kadar güncelleme alırım bugun cihazi alsam)

Birde su anda ortalama fiyat nedir?
  • Ön kamera beklentinizi karşılamaz Xperia X bakabilirsin.
  • Telefonun titreşimi arada titriyor arada titremiyo var mı çözümü acaba
  • Altin_Vurus kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.
  • 
Sayfa: önceki 294295296297298
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.