Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.162
Cevap
63
Favori
255.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sandisk SD kartım değişime gitti.

Bir süredir SD kartsız kullanıyorum.

Buna rağmen PC bağlantısında sorun yaşıyorum.

Tekrar tekrar kabloyu çıkarıp takmam gerekiyor.

SD karttan kaynaklandığını sanıyordum.

Fabrika ayarlarına dönmek, sonra tekrar kişisel ayarları yapmak uzun iş.

Çözüm öneren var mı?

Veya bu sorunu yaşayan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 30 Aralık 2016; 19:15:56 >
  • maviufuklar M kullanıcısına yanıt
    Bir suredir benim telefonda da ayni sey oluyor,ilk bagladigimda tanimayabiliyor,ikinci veya ucuncude taniyor.
    Ayrica pc companion'da yuklu.
    Hafiza karti kullanmiyorum,pc windows 8.1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cyni3 C kullanıcısına yanıt
    Android linux tabanlı olduğundan Windowsa bağlandığında (özetle) Telefonu usb flash bellek olarak tanır. Bu nedenle Win8/8.1/10 sisteminde driver imzası güncel olmalıdır. Bu Windows 8/8.1/10 ile ilgili bir durum. Elinden geldiğince rakip OS platforma zorluk çıkarıyor ki kendi malını satabilsin.

Mesela Android bir telefonu linux (örneğin ubuntu) bir sisteme bağladığınızda rootlu olmasa bile telefonun sistem dosyalarını görürsünüz (ama değişiklik yapamazsınız o başka) Aynı iphone'daki mp3'leri windows'ta değiştirmek için itunes kurmanız gerektiği gibi..

Özetle ya pc companion yerine güncel olan Xperia companion kurun yada Win8-10 dijital imza denetimini kapatın (bu son dediğim uzun hikaye ve yeri burası değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahferer -- 31 Aralık 2016; 0:58:40 >
  • mahferer kullanıcısına yanıt
    Pc companion'la xperia companion ayni sey degil mi ?
    Xperia companion guncel olani galiba.
    Pc companion ile tamir denemistim ama serveur hatasi veriyordu.
    Kaldirip yerine xperia companion'u kurdum sorun cozulmustu.
    Suan xperia companion kurulu.
    Bahsettiginiz sey asagi linkteki galiba.
    Windows 8 imzayi kapatmak.

https://teknobolge.com/android/windows-88-1-icin-flashtoolfastboot-adb-surucu-sorununu-duzeltin

• selamun aleyküm arkadaşlar bugün havuzda sıvı teması oldu telefona açılıp kapanıyor.Kamerası buğulanmış şimdi pirince koydum arkadaşlar.Telefonu hangi garantiye vericem yetkili servis nerdedir bilen var mı bide süreç ne olur sizce? teşekkürler şimdiden

• boostibo B kullanıcısına yanıt
    Aynı şey başıma geldi. Ancak sadece kamerasına su kaçtı 2gün beklet prinçte kamerası kendi kendine kuruyacak eğer açılıp kapanma düzelirse servise verme benden 1700tl para istediler yeni telefon vereceklerdi...

• quote:

Orijinalden alıntı: cmozgn2761

Aynı şey başıma geldi. Ancak sadece kamerasına su kaçtı 2gün beklet prinçte kamerası kendi kendine kuruyacak eğer açılıp kapanma düzelirse servise verme benden 1700tl para istediler yeni telefon vereceklerdi...

dostum 17 saat beklettim pirinçte düzelmedi hatta daha çok bozuldu şimdi nerdeyse hiç açılmıyor bide ön kamerada buğulanmış.Değişim yapmazlar mı ücretsiz bide nerde bu servis kaç günde bilgi verirler süreç ne oluyor söylersen çok sevinirim ona göre davranıcam çünkü
    Dostum benim güç tuşu yanı çatlamıştı ona bahane ürettiler senin telefonun hiç bi yerinde çatlak yoksa servise verebilirsin. Ve telefon yaklaşık 2 haftada gidip geldi ve teknosadan almıştım ordan yolladım servise

Ve teknosa bana 21gün içerisinde gelmezsede yeni telefon verecekti bi umut bekledim ama 2haftada geldi telefonum ve şuan hiç bi sıkıntım yok

• quote:

Dostum benim güç tuşu yanı çatlamıştı ona bahane ürettiler senin telefonun hiç bi yerinde çatlak yoksa servise verebilirsin. Ve telefon yaklaşık 2 haftada gidip geldi ve teknosadan almıştım ordan yolladım servise

hocam hiç bi çatlak bi şey yok çok şükür su aldı telefon çalışmıyor sana yeni telefonu parayla verdiler dimi? bide teknik servisi kvk imiş galiba?
    Ben yeni telefon almadım hocam su geçen telefondayım hala sadece kamerasına kaçtı telefonda kapanma falan bile olmadı 2gün sonra kamera kurudu. Senin cihaz problemli muhtemelen paranı yada cihazın yenisini verirler

Teknik servisini bilmiyorum dediğim gibi ben teknosadan aldığım için ordan yolladım garantiye evde belgeler duruyor nere olduğunu söylerim eve geçince

• quote:

Ben yeni telefon almadım hocam su geçen telefondayım hala sadece kamerasına kaçtı telefonda kapanma falan bile olmadı 2gün sonra kamera kurudu. Senin cihaz problemli muhtemelen paranı yada cihazın yenisini verirler

hocam çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • Whatsnew güncellemesi geldi. Genellikle sürüm değiştiren güncelleme öncesi whatsnew güncelleniyor. Sanıyorum gelecek versiyona hazırlık için.. Bu da beklenen Nougat'ın habercisi bence..
    Rica ederim

• Opera'ya güncelleme gelince şu sorun oluştu:

Opera'da Youtube izlerken eskiden başka bir uygulamaya veya başka bir sayfaya bakabiliyorduk. Videonun sesi, o sayfa görünmese de devam ediyordu.

Şimdi bu özellik yok oldu.

Videonun devam edebilmesi için o Youtube sayfasının devamlı açık tutulması gerekiyor.

Bu durumda da başka bir işlem yapamıyoruz.

Çözebilen var mı?
  • Uygulama ekranındaki saatlerden dijital saati seçtiğim halde neden kendi kendine birkaç günde bir absürt Sony saatine dönüyor, anlamış değilim.
  • O saat üzerinde iken sola kaydırın istediğiniz saat geliyor

• Xperia Xz System UI sini nasıl yükleyebilirim acaba?
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.