Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z5 COMPACT KULÜBÜ | [N-7.1]TR★ (297. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.163
Cevap
63
Favori
255.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonyz10c

Hangi renk?

siyah
  • boostibo B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun

Sıfır derken kapalı kutu güvenlik bandrolü olan mı?
  • sonyz10c S kullanıcısına yanıt
    Evet kutuda verdiler
  • castraelectro kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Merhabalar arkadaşlar.

Benim babamda z5c var .

Turkcell kullanmakta. Lte ye aldiginda telefonu 1 diş çekiyor.

Bende mi4 var full çekiyor.

3g ye alinca full çekiyor ama 4g de 1 diş gösteriyor sebebini bilen var mi bu sorunun Turkcell çözüm bulamadı?
  • adamındibi A kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz klavye titreşimi mi yoksa bildirim titreşimi mi ?
  • Millet 7.1.1i aldı bize hala 7 bile gelmedi
  • Pc üzerinden 7 güncellemesi geldi mi?
  • Geçenlerde kuzenim yanındaydım.Bulunduğu yer 3g çekiyor ama arada 4.5g yide görüyor,dediğiniz gibi,3g ful 4.5g olunca bir iki seviye azalıyor.
  • Kesinlikle normal olduğunu düşünmüyorum baska telefon 4/5 g de fulken bizim z5c 1 diş acaba telefonun romun da mı sorun var?
  • http://www.htcmania.com/showthread.php?p=25383678

Arkadaşlar bu sayfada yeni bir haber var. Z5 Compact 32.2.A.5.11 versiyonu için Root yapılabildiği yazıyor. Deneyebilen olursa çok iyi olur.
  • Şu hat çekmeme sorununa bi açıklık getireyim ben 5.1.1e dönerken farklı bi ülkenin romuyla döndüm kasıyodu telefon güncelledim o ülkenin tonunu 6.0.1e hatta hiç bi sıkıntı olmuyordu sonradan trye dönünce hat sıkıntısı başladı romumuzda bi sıkıntı var
  • PC bağlantı sorununu sonunda çözdüm.

Her defasında en az 3 defa çıkarıp takmak zorunda kalıyordum.

Bir kaç yere tıklamak gerekiyor ama sorun değil. İlk takışımda artık Z5 C içeriğini görebiliyor ve dosya alışverişi yapabiliyorum.

Aslında takar takmaz hiçbir yere tıklamadan Z5 C ve SD kart içeriğini görebilmeyi isterdim ama bu kadarını başarabildim.

Takınca Z5 C'de 3 seçenekli sorusu olan bir ekran geliyor.

Ortadaki "Dosya aktarım modu"nu seçiyorum.

Eskiden böyle yapmama rağmen bağlanmıyor, tekrar tekrar çıkarıp takmak zorunda kalıyordum.

Şimdi Z5 C'de bir ayarı değiştirdim ama neyi değiştirdiğimi hatırlamıyorum.

Az önceki sorudan sonra Z5 C, "PC'ye Yazılımı Yükle" diye bir soru daha soruyor.

Bu arada üst bildirimler kısmında yanan bir ampül ikonu görünüyor.

Ben her defasında "Yükle"yi seçiyorum ve böylece Z5 C ile SD kart içeriği sorunsuz görünüyor, dosya transferi yapabiliyorum.
    ".......... cevap vermiyor" gibi hata uyarıları almıyorum.

Gönül ister ki bunlara hiç gerek kalmadan takar takmaz bağlansın ama buna şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maviufuklar -- 12 Ocak 2017; 16:45:24 >

• Merhaba. bu telefonun ikinci el almak istesek tahmini ne kadar eder.

malum sitedekiler x compakin sifirindan fazla istiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar z3 compact ekranı kalktığından dolayı KVK yetkili servisi z5 compact cihazını yolladı fakat kamera odaklarken ekran kararması oluyor ve fotoğraf çekemiyorum. Bu durumla karşılaşan oldu mu yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinsanity703 -- 11 Ocak 2017; 23:33:33 >
  • Selamlar bugün telefonun aptalca bi şeyini keşfettim müzik açıkken ekrana iki baş parmağınız la bastırın yan tutup bi garip oluyor ses.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeserx

Geçenlerde kuzenim yanındaydım.Bulunduğu yer 3g çekiyor ama arada 4.5g yide görüyor,dediğiniz gibi,3g ful 4.5g olunca bir iki seviye azalıyor.

Klavyede mesaj yazarken yada bildirim gelirse bazen kesiliyor bi anda titreşim
  • Arkadaşlar Android 7 güncellemesini ne zaman alacağız bilen var mı?
  • https://xpericheck.com/device/E5803
    Güncelleme verilmeye başlandı heran bize de gelebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cakirtr -- 12 Ocak 2017; 19:18:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xeserx

Arkadaşlar,telefonumla ilgili şu ana kadar önemsemediğim fakat en başından beri yaşadığım bi sorunu paylaşmak istiyorum.Sorunum mobil internetimin sıksık kesilmesi bulunduğum bölgede çekim iyi net 3g fakat nette kesintiler oluyor,bi süre bekliyorum düzeliyor bazen mobil neti aç kapa yapıyorum düzeliyor bazende işe yaramıyor,önemsememiş olmamın sebebi kısa kesşntiler olması,hattım türkcell,aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varmı acaba hatla alakalı bi sorunmu,görüşlerinizi bekliyorum.

Xperia z3+ kullanıyorum aynısı bana da oluyor servise vermeyi düşünüyorum artık. Sürekli açıp kapamaktan bıktım bir de mobil veri çok geç açılıp kapanmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 295296297298299
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.