Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.078
Cevap
140
Favori
714.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bulamadımbirşey kullanıcısına yanıt
    bugün tr saati ile saat 17:15 de
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
    abi z3 yürür bence z2 yavaş yavaş inişte bende yan bandları mükemmel duruyor

bence z2 daha güzel duruyor. Bu bilmiyorum çakma çin telefonları gibi duruyor . önünde zaten hoparlör koymuşlar tüm ön tasarımı bozuyor .

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    benimde tek endişem o zaten ama yan bantları sade ve düz olmuş o beni cezbetti.
    önündeki o 2 hoparlör belki siyahta çok belli olmaz hele bi çıksın son 3 saat 50 dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

benimde tek endişem o zaten ama yan bantları sade ve düz olmuş o beni cezbetti.
    önündeki o 2 hoparlör belki siyahta çok belli olmaz hele bi çıksın son 3 saat 50 dk

şuana kadar çıkmış fotoğraflar hep aynı tanıtımda da aynı telefon olcak gibi . z3 bana göre güzel değil .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albert Enisten

Hadi ya

Twitterda ki görsellerden birinde 2m? yazılı arka planda havuz olan bir görsel paylaştı sony. Aklıma direk senin tahmin geldi :D
  • YesWeKhan kullanıcısına yanıt
     ★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi!
  • tasarım harika olmuş bu sefer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Teşekkür ederim bende bu görseli arıyordum şimdi :D Bugün Z3 bekleyenler için bugün büyük gün, sabırsızlıkla bekliyorum lansman yapılsın artık.
    Dua edin de S805 ile gelsin :D
  • z3 ve z3c de ois olacakmis [simage]www.esato.com/board/ui/y0BBlA2BH67X2T8FAd0N.jpg[/simage]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Dua edin de S805 ile gelsin :D

İnanın s805 ile gelirse bayram yerine dönecek buralar benim için :D. Ancak tutupta s801 koymuşlarsa sızıntılarda ki gibi almayacağım. K770i den beri sony den başka telefon kullanmadım bu sefer küsebilirim.(sony nin de çok umrumdaydı sanki :D)
  • Xperia Z3 Bakır Rengi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremors -- 3 Eylül 2014; 14:58:52 >

Şu an nasıl dua ediyorum bilemezsiniz. OIS'in olması da çok güzel oldu. Sadece donanım iyi olsun, şu resimlerdeki donanım yalan çıksın, başka bişey istemiyorum.
  • tasarımı sevmesem de S805le gelsin 4 ay daha galaxy S2 kullanmaya razıyım
  • s805 olmasi iyi olurdu tabi ama , islemci tarafinda bir getirisi yok s805'in gpu konusunda ciddi bir getirisi var onada 2k ekran koyarsan o getiride kalmiyor pil performansinida kotu etkiliyor ek olarak.

• Tanıtımı kimler izleyecek beyler?

Edit: Bu da özelliklerinin açıklandığı bir broşür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremors -- 3 Eylül 2014; 15:17:46 >
  • Açıkcası tanıtılana kadar özelliklerden s805 ve en azından z2den 100 mah yüksek batarya bekliyorum . z3te kasa incelmiş ve gramaj düşmüş bu yüzden batarya konusunda çok yüksek beklentim yok .

s801 ile gelecekse türkiyede pek cimri davranıyor fakat kutusundan dock operatörlerle anlaşarak saat gibi ekstralar sunarsa tercih edilebilir. keza iphone 6 ve NOTE 4 var rakip olarak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 3 Eylül 2014; 15:32:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batarya teknolojisi farkli olacak 3100e dusulmesine ragmen 2 gun gidecegi soyleniyor

• canlı yayın nasıl izleyebiliriz tanıtımını ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.