Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Engin.OK

Merhaba Z2 yi sattım bugün beyaz renk sipariş geçtim listeye ekleyin lütfen :)

listeye ekledim hocam güle güle kullan
  • yuyuff Y kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam :( fazla dikkat etmiyorsunuz anladığım kadarıyla keşke sağlam bir kılıfla beraber kullanmış olsaydınız.. neyse olan olmuş artık diyelim :) hangi servise verdiniz ? nasıl yedek parça bulunamazmış öyle bir şey olur mu.. her marka hangi ülkeye ürün ihrac ediyorsa yedek parçasını bulundurmak yada tedarik etmek zorundadır.. merkeze ulaşıp biraz yüksek bir sesle durumu izah edin.. gerekirse servisi ve konuştuğunuz şahsı da şikayet edin..sorunuz kısa sürede çözülecektir. bu tarz olaylarda biraz göz dağı vermek iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Generation Y

merhaba arkadaşlar kırılmaz temperli cam aldım ön tarafı tamamen kapatmıyor her tarafından 1cm boşluk kalıyor.
    ön tarafı tamamen kapatacak kırılmaz çizilmez cam koruma öneriniz var mı

Tamamen kapatırsa kırılma riski daha yüksek oluyor. Birde elinize gelir rahatsız eder ondan dolayı yanlardan mutlaka 0.5-1 mm kadar boşluk mutlaka oluyor.
  • Engin.OK kullanıcısına yanıt
    Engin bey Allah mutlu mesut etsin inşallah, z3 te yakışır.Kullanında bi zaman sonra vaktiniz olursa a z2 ile arasındaki farkları yazarsınız.saygılar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekleyin listeye siyah z3 42.hafta ürünü ile katıldım aranıza bi hafta oldu alalı

• quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

quote:

Orijinalden alıntı: adobetolga

quote:

Orijinalden alıntı: mavvrick

Hocam hayırlısı olsun..Kamera konusunda kesınlıkle z3 daha ıyı bu cok acık tartısmasız bı husus sızın kamerada sorun olabılır dıye dusunuyorum.. Sarj ıcınde hıc uzulme .. Oto senk. Kapat stamına modunu ac bırde sarj dolmadan sakın prızden cıkarma.. 6-7 sarjdan sonra pıl cok daha ıyı oluyor.. Ama ben full kullanırım oyun oynarım dersen 1 gunu rahat gorursun.. Ama ortalama kullanımda 2 gunu gorursun emın ol

Hocam bende z3 ve m8 arasında kalmıştım. Arkadaşımın z2 si var. Onu Çok beğendim. Ve bu nedenle bir üst modeli olsun diye şimdi Z3 almaya karar verdim.Fakat bazı yorumlar canımı sıktı şu kasa açıklığı lens vs. Önceki telefonum Lg p880 di servisle çok uğraştım ve sonunda ücretimi iade ettiler. Bi daha uğraşmak istemiyorum. Sizce M8ve Z3 arasında kalsanız tercihiniz ne olurdu?

hocam z3 bakır renk derim :) sırf tasarımı ve kasa kalitesi yeterli bence :)

Hocam valla bende aynı düşüncedeyim ama vodafone' da telefonu almak istediğim yerdeki çalışan kişi boşver su geçirmesini yere düşünce m8 daha sağlam diyip kafamı karıştırdı ondan da biraz şüphe duydum işte. :)

• Merhaba arkadaşlar 3 haftalik aradan sonra sony hastaligimdan vazgecemiyorum z3 umu satip note 4 almistim ama hala gozum z3 de z3 umde 2 kere degisim yasadim. Iki cihazdada kasa acikligi vardi cihaz rengi beyazdi.

Simdi bakir alayim diyorum ne diyorsunuz....

Renk ne onerirsiniz ve gelen cihazda gene kasa acikligi olursa ne yapicam benn

• beyler rica etsem yoğun kullanimdaki ekran sürelerini alıntı yaparak paylaşır misiniz şimdiden teşekkür ederim
  • arkadaşlar manyetik şarj kablosu hakkında bilgisi ve önerisi olan var mı. dock şarj mı alayım manyetik kablo mu
  • Bugun aldım note 3den z3. Geçtim menüye alısmak lazım bıraz:)
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 hafta aradan sonra tekrar hoşgeldin diyorum ve bakır renk tanıtım fotoğraflarında felan olduğu gibi kendisi de gerçekten çok şık. Emin olun pembe renk bile almış olsanız Sony'nin vermiş olduğu hazzı hiçbir cihaz veremez.
    Yine belirteyim bakır renk süper olsa da mağazada beyaz ile kendi gözünüzün önünde kıyas yapıp alın derim
    Çünkü siz beyazı da seviyordunuz

• Apple gıcıklıgın yoksa Iphone plus a bir bak. Kullanımlarımız benzer ben extra olarak safari ve chrom da çok geziniyorum. Günde 15-20 dk telefonda görüşüyorum.
    10 saat Kullanım Suresi 2 gun 12 saat bekleme Suresi alıyorum. Şarj i unutuyorum bu Yüzden is yeri için de şarj alacağım.
    Oyun olarak asfalt, sniper, deer Hunter oynuyorum zaman zaman en ufak bir Isınma yok.

Z3 den vazgeçip Ip6 plus aldım pişman olmadım. Bakalım Sony Z4 ile neler yapacak.

• Benide.ekler misiniz siyah 42.hafta z3 aldım

• ARKADASLAR KONUYU ARASTIRDIM AMA BULAMADIM

YARIN YADA CUMA GUNU BAKIR RENGİNİ İKİNCİ EL OLARAK ALACAGIM KONTROL EDERKEN NELERINE NASIL KONTROL EDEYIM ? OLU PIKSELINE VS . GARANTISI EURASIA AMA ORJINAL OLUP OLMADIGINI NASIL KONTROL EDEBILIRIM ?

COK TESEKKURLER YARDIMLARINIZ ICIN.

PM YADA ALINTILARSANIZ SEVINIRIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: c_e_m22

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=100445557

Satılmış tel.

• Ben de bakır renge bakıyorum.

• selam arkadalar yoğun kullanımda telefonu kapanıp açılan oldumu bugun 5 6 kez başıma geldi ama anlam veremedim tabi tel biraz ısınmıstı başına gelen oldumu ilginize şimdiden sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemele

Apple gıcıklıgın yoksa Iphone plus a bir bak. Kullanımlarımız benzer ben extra olarak safari ve chrom da çok geziniyorum. Günde 15-20 dk telefonda görüşüyorum.
    10 saat Kullanım Suresi 2 gun 12 saat bekleme Suresi alıyorum. Şarj i unutuyorum bu Yüzden is yeri için de şarj alacağım.
    Oyun olarak asfalt, sniper, deer Hunter oynuyorum zaman zaman en ufak bir Isınma yok.

Z3 den vazgeçip Ip6 plus aldım pişman olmadım. Bakalım Sony Z4 ile neler yapacak.

Benim hiç bir marka ve modele gıcıklığım olmaz kardeşim beni hangisi mutlu ediyorsa kullanırken onu kullanırım. Apple 6plus çok büyük. Zamanında note 3 kullanmışlığım var ama plus daha bir büyük geldi. Şu anda s5 ile devam edeceğim. z4 ocakta tanıtılacak diyorlar ona bakarım artık. Yada s6 htc 9 işte bir çıksınlar araştırıp hangisini beğenirsem onu almaya karar verdim. Önerin için teşekkür ederim..

• Tabiki sizi mutlu edecek cihazı alın. Neticede markalar babamızın oğlunun değil. Plus evet bu ebatta telefon kullanmayanlar yada büyük ekran birinci kriter olmayanlar için büyük. Tek elde Kullanım benim için imkansız ama beklentilerimi Fazlasıyla karşıladı. Büyüklüğüne de alıştım.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Arkadasım sıyah al kasa acıklıgı olsa bıle daha az bellı olur bu kesın bırsey

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.