Şimdi Ara

★ Sony Xperia™ Z3 Kulübü / FlashTool / Kamera İpuçları /Soru-Cevap ★ Lollipop Güncellemesi Geldi! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.077
Cevap
140
Favori
714.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

Z3 hangi ülkede ne zaman çıkacak bunları nereden öğrenebilirim ?

kesin bi liste yok ama tr sony bu konuda bılgi vermek amacıyla mail ile kayit alıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

kesin bi liste yok ama tr sony bu konuda bılgi vermek amacıyla mail ile kayit alıyor

sanırım pre orderlar uk ve almanya'da 26 eylülde teslim edilecekmiş... çin de daha erken çıkma durumu olabilir mi acaba ? Bi tanıdığıma çinden getirtmeyi düşünüyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emiLL

quote:

sanırım pre orderlar uk ve almanya'da 26 eylülde teslim edilecekmiş... çin de daha erken çıkma durumu olabilir mi acaba ? Bi tanıdığıma çinden getirtmeyi düşünüyorum

sony türkiye çok beceriksiz olduğundan dolayı çok geç getirecek diye düşünüyorum. türkiye dışında bütün ülkelerde erken gider ay sonunda satışa sunulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emiLL -- 8 Eylül 2014; 14:20:23 >

• ekside biri yazmis turkcell 1 aydan kisa bir sure icinde satisa baslayacakmis, dogru olma ihtimali olabilir, sony z2 deki sikintilarin yasanmamasi icin bu sefer daha hazirlikli diye biliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Ekran, ses teknolojilerinde ki geçmiş birikim ve tecrübelerinin hepsini Z3' e entegre etmiş.

-Dayanıklılıkta da hiçbir telefon Sony' nin yerini tutamaz diye düşünüyorum(sertifikaları bunu ispatlıyor.)

-Eksik olan tasarım yönünü de geliştirmeyi başarmış.

-PS4 uyumu(özellikle konsoun entegrasyonu)

Yeni reklam filminde ki özellikleri de gördükten sonra:
    http://www.tabletmecmua.com/sonynin-xperia-z3-inceleme-ozellikler/

Şu an Sony Xperia Z3' ün rakibi olmadığını düşünüyorum. Burada fiyat olarak Türkiye pazarına girişi çok önemli diye düşünüyorum.

syg.

• quote:

Orijinalden alıntı: silversmith

quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

Evet iso değerinin artması başka sorunlar çıkartıyor ama "Sony" bu. Bence Z3 çok şık ve güzel. Zaten açık ara L1020 saymazsak... Z2 nin en iyi kameraya sahip olduğu ( manuel mod kullanıldığında) artık cümle alem kabul ediyor. Evet daha da almadım. Cumartesi çocuğuma İpada Air aldım. Olağanüstü hızlı ve güçlü bir tablet. 15 ağır oyunu açtım ve kapamadan arka planda çalıştırdım,internete girdim. Alet bana mısın demiyor. Diyeceğin şu ki ....ben iphone 6 yı görmek istiyorum. Çünkü bu tablette A7 CPU var ve en önemlisi 1gb ram var. Yani mucizevi bir alet, herşeye geçişte o kadar hızlı ki... Sony iyi olmasına iyi ama bu android ekosistemi bir acaip.... Eşimde Galaxy S4 var. Bu touch wiz dedikleri lanet şey telefonu harbiden kasmaya başladı 2 aydır.... 2011 yılında arkadaşım İphone 4S aldı.. cihaz şakır şakır çalışıyor... Donma takılma yok. Yani sorun malesef " ANDROİD EKOSİSTEMİNDE" Ama Sony ye karşı da bir sevgim var.Ama yıllarca okuduklarım doğruymuş. İphone çok başkadır. Bizzat İpad Air de hergün görüyorum. Stabilite çok önemli, 3 yıl alacağı güncelleme de aletin kasılmasına sebep olmuyor.
    Erdi Özüağ Note 4 ü incelerken aynen şunu söyledi dün : Malesef Note 4 de de Touch wizin ara sıra takıldığına şahit oluyoruz. Bir de final sürümde herşey değişir diye yazanlar yok mu !.
    Neticede kamera ve stabilite 1. tercihim. Bakalım. Hocam sen ne gibi bilgiler edindin ?

Hocam, amaç stabilite, kamera ise ve Android platformunu kullanacaksınız; Türkiye'de satışı yapılan cihaz seçenekleriniz 1'incisi stabilite yönünden Htc. 2'incisi ise stabilite ve kamerayı iyi harmanlayan Sony'dir. Ben dokuz aydır Htc One Max kullanıyorum; hiç takılma, reset atma sorunu yaşamadım. Ne oyunlarda ne de başka bir uygulamada donma, aşırı ısınma, hızlı pil tüketimi vb. şikayetlerim olmadı. Ama custom rom kurarım, root atarım, mod kullanırım derseniz, bana göre Samsung'tan (daha önce S3 kullandım) iyisi yoktur.

+1 Eğer telefonda Custom rom desteği aranıyorsa kesinlikle samsung alınmalı

• z3 den beklediğim
    aranırken stereo çalsın hoparlörler
    ekrana dokunarak uyandırma hemen algılasın
    zaten kasası dahada güzel oldu ilk zamanlar hoparlör boşluğunu sevmemiştim ama videolarına baktık sıra sevmeye başladım :)
    kamerayıda düzelttilermi tamam z2 yi satıp z3 e geçerim
  • Generation Y kullanıcısına yanıt
    Hocam önceden de Z1'iniz vardı galiba. O zamanlar nickiniz Generation X'di heralde yanlış hatırlamıyorsam, doğru mu?

• Saçmalık bunlar sony i kurtarma operasyonları :) tv den çok zarar etti 3 ayda bi telefon çıkartarak milleti yoluyorlar... Yani xperia z mi satıp bu telefonu neden alim.. Daha bı telefonda anca max 1,5 gb ram doluyor 3 ü ne yapayım herşeye yetiyor zaten paranıza yazık keriz gibi yolunmayın

• evet vardı ama nickim öyle değildi
  • Arkadaşlar pil li-ion mu olacak li-polimer mi bir bilgi var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Arkadaşlar pil li-ion mu olacak li-polimer mi bir bilgi var mı?

3100 mAh Li-ion.

• Seneye telefon değiştireceğim ve sony'i düşünüyordum ama bunu almam, sony böyle giderse kaybeder.

• pil icin gsmarena li ion girmis ama sonynin kendi sitelerinde white paperler dahil tur belirtilmemis bakabildigim kadariyla, bu sizintilari yapan guvenilir kaynaklardan biri li po oldugunu soylemisti pilin bir iki haftaya anlasilir ne oldugu.
  • Beyler tahmini olarak ne zama nsatışa konulur Türkiye de? Birde paralelde z2 gibi 2000 lerden mi gelir .
  • biraz arastirma yaptim z3 tanitilmadan once parcalarina ayirmislardi orda pilin sag ustunde yaziyor lityum polimer batarya oldugu , o fotoyu biri koyarsa iyi olur, kocaman bir li-ionda yaziyor ama baktim hem m8 hem 5s tede yaziyor aslinda bunlar hibrid diyebilecegimiz turlermis tam anlamiyla lityum polimer piller hala uretilmemis.neyse orayi fazla kurcalamayalim neticede pil lityum polymer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 9 Eylül 2014; 14:10:44 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • www.techno-labs.com/wp-content/uploads/2014/08/SonyXperiaZ3_disassemble-5.jpg
  • Mâlesef bence de en az 1850-1900 TL arası olur.
  • Haklısınız hocam teşekkür ederim kısmet
  • bu sefer samsung not 4ü yapmış bence z3 teki stereo hoparlör farkını note 4e koysalar olay tamamdır.. z2 daha ağır bi telefon görüntüsü çiziyor z3 çok kalitesiz bi görüntüsü var. z4 nasıl olacak bakalım. koskoca note 4 de incecik çerçeveler z3te hala dana gibi boşluklar kocaman çerçeveler z4tede aynı çerçeve boşluklarına devam edrmiki ??
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.