Şimdi Ara

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ (592. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
24.934
Cevap
151
Favori
812.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chameleon41

quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Devam edelim öyleyse.

★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Hocam resimler güzel çıkmış. Ben de yeni aldım 1 haftadır kullanıyorum. Dün dışarıda çekim yapayım dedim beklediğim sonucu alamadım biraz fazla grenlenme oldu. Manuel ayarda 8 mp olarak çekmiştim. Sizin kullandığınız özel ayarlar nelerdir?

Öncelikle ışığı düzgün alman gerek. Ona göre açı belirlemelisin bunun için ışığa göre sağa ya da sola atacağın bir kaç adım dahi çok önemli. Ben 15 mp 100 isoda çekim yapıyorum. Sonra da ışığa göre pozlama alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dafoni marka temperli camı almayı düşünüyorum bugün yarın, ön+arka fiyatı 84 TL. Oldukça tuzlu anlayacağınız. :D Ama araştırdığım kadarıyla en kaliteli ve hakkında hiç olumsuz yoruma rastlamadığım temperli camlar bu heriflere ait. Bakalım memnun kalacak mıyım...

Şimdi sorum şu; ön+arka cam alınca arkaya ekstra bir kılıf takmaya falan gerek kalır mı? Zaten arkaya cam takınca oluşacak ekstra kalınlıktan dolayı kılıflar telefona uymayabilir diye düşünüyorum. Dolayısıyla arkaya da cam takınca kılıf seçeneği otomatik olarak iptal oluyor sanırım?

Dafoni Ön+Arka Temperli Cam(84 TL):http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z3-compact-on-arka-tempered-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-24249

Dafoni Ön Temperli Cam(69 TL):http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z3-compact-tempered-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-24789

• quote:

Orijinalden alıntı: prowell

Dafoni marka temperli camı almayı düşünüyorum bugün yarın, ön+arka fiyatı 84 TL. Oldukça tuzlu anlayacağınız. :D Ama araştırdığım kadarıyla en kaliteli ve hakkında hiç olumsuz yoruma rastlamadığım temperli camlar bu heriflere ait. Bakalım memnun kalacak mıyım...

Şimdi sorum şu; ön+arka cam alınca arkaya ekstra bir kılıf takmaya falan gerek kalır mı? Zaten arkaya cam takınca oluşacak ekstra kalınlıktan dolayı kılıflar telefona uymayabilir diye düşünüyorum. Dolayısıyla arkaya da cam takınca kılıf seçeneği otomatik olarak iptal oluyor sanırım?

Dafoni Ön+Arka Temperli Cam(84 TL):http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z3-compact-on-arka-tempered-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-24249

Dafoni Ön Temperli Cam(69 TL):http://www.mobilcadde.com/dafoni-sony-xperia-z3-compact-tempered-glass-premium-cam-ekran-koruyucu-24789

Ön arka cam zaten çizilmeyi korumak ve kılıftan kurtulmak içindir. He yanları bir yere çarpmaman lazım o ayrı konu.

• Beyler bu ara telefonu sık kullanıyorum bir şeyi yaptıktan sonra sesi geliyo yanı hemen gelecegine 15 saniye sonra geliyo bu neden boyle yapıyor normalmidir

• quote:

quote:

quote:

Devam edelim öyleyse.

Hocam resimler güzel çıkmış. Ben de yeni aldım 1 haftadır kullanıyorum. Dün dışarıda çekim yapayım dedim beklediğim sonucu alamadım biraz fazla grenlenme oldu. Manuel ayarda 8 mp olarak çekmiştim. Sizin kullandığınız özel ayarlar nelerdir?

Öncelikle ışığı düzgün alman gerek. Ona göre açı belirlemelisin bunun için ışığa göre sağa ya da sola atacağın bir kaç adım dahi çok önemli. Ben 15 mp 100 isoda çekim yapıyorum. Sonra da ışığa göre pozlama alıyorum.

Hocam bu google'ın google kamera diye bir uygulaması varmış, lens bulanıklaştırma vs. onda da varmış deneme fırsatın oldu mu hiç çekim kalitesi iyi midir acaba?

• 1,2,3,4,6. resimler süper autoda çekilmiştir.5. foto manuelde. 7.foto 21mp hdr(google cam app) ile çekilmiştir.
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

• quote:

Orijinalden alıntı: erdemiri

quote:

quote:

quote:

Devam edelim öyleyse.

Hocam bu google'ın google kamera diye bir uygulaması varmış, lens bulanıklaştırma vs. onda da varmış deneme fırsatın oldu mu hiç çekim kalitesi iyi midir acaba?

Denedim hocam ama kendi uygulamasının verdiğinden çok farklı şeyler sunmaz diğer uygulamalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: redemption5

1,2,3,4,6. resimler süper autoda çekilmiştir.5. foto manuelde. 7.foto 21mp hdr(google cam app) ile çekilmiştir.
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

aaa bizim okul değil mi bu

• quote:

Orijinalden alıntı: abzkvby

Arakdaşlar 2 ay önce aldığım z3 compact cihazın güç tuşu son bir kaç gündür ara sıra çalışmıyor gibi geliyor. bazen basınca ekranı açmıyo iki üç kez bastıktan sonra açıyo yada çok hızlı bi şekilde ekranı kilitleyip tekrar açıyo. yazılımsal mıdır diye düşünüp kitkat kullanırken flashtool ile lollipop yükledim ama yine aynı. bu arada güç tuşunu da hiç kullanmıyordum. daha önce cihazında böyle bir sorun baş gösteren var mıdır ?

?
  • quote:

quote:

Dafoni marka temperli camı almayı düşünüyorum bugün yarın, ön+arka fiyatı 84 TL. Oldukça tuzlu anlayacağınız. :D Ama araştırdığım kadarıyla en kaliteli ve hakkında hiç olumsuz yoruma rastlamadığım temperli camlar bu heriflere ait. Bakalım memnun kalacak mıyım...

Ön arka cam zaten çizilmeyi korumak ve kılıftan kurtulmak içindir. He yanları bir yere çarpmaman lazım o ayrı konu.

Kutu içeriğinden çıkan ön arka korumalık cam değilmi? ayrıyetten almamız mı gerekecek, bir de şarz için ne yapıyorsunuz tavsiye alabilirmiyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kimiferhat

quote:

quote:

Kutu içeriğinden çıkan ön arka korumalık cam değilmi? ayrıyetten almamız mı gerekecek, bir de şarz için ne yapıyorsunuz tavsiye alabilirmiyim.

Kutudan çıkan ön cam için. Ben dock aldığım için kapakları açmıyorum. Konumu nfc yi kapatıyorum ki daha iyi gitsin diye.

• Üstadlar selam.Ben de aranıza katılacağım hayırlısıyla.Aklıma takılan şeyler var.Bu cihazı 1 sene kitkat ve 1 sene lolipop ile kullanmak istiyorum.Kitkat ve lolipop desteği ne zaman kesilir acaba?Dediğim süreler kadar cihazı kullanabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Save The Day

Üstadlar selam.Ben de aranıza katılacağım hayırlısıyla.Aklıma takılan şeyler var.Bu cihazı 1 sene kitkat ve 1 sene lolipop ile kullanmak istiyorum.Kitkat ve lolipop desteği ne zaman kesilir acaba?Dediğim süreler kadar cihazı kullanabilir miyim?

apple gibi düşünmeyin :), istediğiniz zaman istediğiniz sürüme sorunsuz geçebilirsiniz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

quote:

Üstadlar selam.Ben de aranıza katılacağım hayırlısıyla.Aklıma takılan şeyler var.Bu cihazı 1 sene kitkat ve 1 sene lolipop ile kullanmak istiyorum.Kitkat ve lolipop desteği ne zaman kesilir acaba?Dediğim süreler kadar cihazı kullanabilir miyim?

apple gibi düşünmeyin :), istediğiniz zaman istediğiniz sürüme sorunsuz geçebilirsiniz :)

Üstadım biliyorum android özgür rom atarsın sürüm düşürürsün vs. Ama ben öyle şeylere kalkışmak istemiyorum.Şimdi alınca kutudan kitkat ile çıkacak diye tahmin ediyorum, zaten mağazadaki adam kitkat ile çıkar dedi.Önce bi 1 sene kitkat ile kullanıyım diyorum ama 1 sene boyunca uygulamalar desteğini kitkattan çekerler mi?Son android sürümünü isterler mi?Kitkat ile öyle kullandıktan sonra 1 sene de lolipop ile kullanayım diyorum.O süre içerisinde de uygulamalar lolipoptan desteğini çekerler mi?Hani mesela yazarya bu uygulama 4.4 ve üst sürümünü gerektirir.Ondan bahsediyorum.Dediğim süreler boyunca sorunsuz kullanabilir miyim?

• birisi007 B kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • quote:

quote:

quote:

Üstadım biliyorum android özgür rom atarsın sürüm düşürürsün vs. Ama ben öyle şeylere kalkışmak istemiyorum.Şimdi alınca kutudan kitkat ile çıkacak diye tahmin ediyorum, zaten mağazadaki adam kitkat ile çıkar dedi.Önce bi 1 sene kitkat ile kullanıyım diyorum ama 1 sene boyunca uygulamalar desteğini kitkattan çekerler mi?Son android sürümünü isterler mi?Kitkat ile öyle kullandıktan sonra 1 sene de lolipop ile kullanayım diyorum.O süre içerisinde de uygulamalar lolipoptan desteğini çekerler mi?Hani mesela yazarya bu uygulama 4.4 ve üst sürümünü gerektirir.Ondan bahsediyorum.Dediğim süreler boyunca sorunsuz kullanabilir miyim?

çok kıl olmadığı sürece sorun çıkaran uygulama olmaz hocam, çoğunlukla 4.0 üstü yeterli oluyor

• 6. Günündeki 1gün 3 saatteki performans maşallah diyelim beyler :)
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

• quote:

6. Günündeki 1gün 3 saatteki performans maşallah diyelim beyler :)
     ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★ ★ SONY XPERIA Z3 Compact ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ ★

Benim 2 saat 25 dakika ekran sarj %59

acaba ben neden göremiyorum sizin gibi sarj sürelerini anlamadım. Daha dün aldım telefonu gerçi

• quote:

quote:

quote:

quote:

çok kıl olmadığı sürece sorun çıkaran uygulama olmaz hocam, çoğunlukla 4.0 üstü yeterli oluyor

Yani 1 sene daha kitkatın gideri var, ondan sonra da 1 sene lolipop ile kullanabilirim di mi hocam?Destek sorunu yaşamam di mi?Ayrıca kutudan kitkat ile çıkacağı kesin mi yoksa lolipop ile çıkma ihtimali de var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

quote:

6. Günündeki 1gün 3 saatteki performans maşallah diyelim beyler :)

Benim 2 saat 25 dakika ekran sarj %59

acaba ben neden göremiyorum sizin gibi sarj sürelerini anlamadım. Daha dün aldım telefonu gerçi

Güncellemeden sonra sıfırlama yapmak gerekir. (lollipopa yükselttiyeniz.)

• 
Sayfa: önceki 590591592593594
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.