Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z3+ / ANA KONU \ ★ (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.676
Cevap
27
Favori
73.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Uygulamayı durdur diyerek bildirimlerden kaldırılıyor olması lazım. Z5p kullandığım için ne tür sorunlar oluşuyor z3+ bilgim yok ama herkes te benzer sorunlar oluşmuyorsa yazılım onarımını deneyebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Ben önyargılı değilim ama çekimserim ve beklemedeyim. Hemen yükleyip, muhtemel sorunlar sebebiyle pişmanlık yaşamak istemiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    Hocam ben zaten önyargılısınız veya hemen yükleyin demedim. Yükleyip hatalarla karşılaşan arkadaşlar companion üzerinden yazılım onarımını yapsınlar düzelebilir dedim. Yada eski sürüme dönmek isteyen flashtool ile geri dönebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamadım. Sadece kendi durumumu yazdım.

Yazdığın tavsiye, sorun yaşayanlar için güzel öneri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yükledim hiçbir sorun da yok. Telefon hızlandı hatta, batarya performansı iyileşti. Yazdığınız sorunların hiçbirini yaşamadım. Aşırı ısınma falan da hissetmedim. Eskisi kadar ısınmıyor gibi geldi hatta.
  • Yeni 5.2 mb lık bir güncelleme geldi. İçeriği konusunda bir bilgi yok.

• 7'yi yükledim. Telefonun hoparlör çıkışında bariz ses azalması var. Telefon basstan titriyor ama ses gayet az çıkıyor.

Bununla beraber özellikle bildirim çubuğundaki wifi'a tıklayınca eskiden aktif ederdi, listelemek için altına bir kere daha tıklamak gerekirdi. Şimdi doğrudan ayarlardaki wifi menüsünü açıyor. Çok ama çok kullanışsız olmuş.

Ayrıca kilit açma ve bildirimler kaydırma eskisi gibi değil. Eskiden daha kısa hareketlerle kilit açıp, bildirim yok edebiliyorken bu değişmiş, 1 hafta oldu, hala alışamadım.

Batarya süresinde bir artma gördüm, telefon daha az ısınıyor. Onun haricinde bi sorun yok. Yukardakiler düzeltilirse güzel bir güncelleme olmuş diyebilirim.
  • Double touch uyandırma adam akıllı çalışmıyor.

Hoparlör den az ses geliyor.

Çoğu uygulama zora gelmiyo durduruldu hatası veriyor.

Batarya fena değil

En çokta kamerayı beğendim daha iyi olmuş.

• Wifi'ye ve mobil veri'ye tıklayınca hemen aktif etmiyor, kullanışsız.

Günaşırı dokunmatiğin kilitlenmesi sorunu yaşıyorum. Resetlemeden düzelmiyor.

İlk defa "durduruldu" hatası almaya başladım.

İlk defa sesin yetersiz geldiği durumlar yaşadım.

Yapacağınız güncellemeyi seveyim.
  • USHAKA kullanıcısına yanıt
    Dokunmatik kilitlenmesi çok sinir bozucu gerçekten, umarım en kısa sürede yeni bir güncellemeyle dorunla hallolur. Bende ısınmada artmış gibi güncellemeden sonra ve dokunmatik hassasiyetide azalmış gibi sanırsın 3310 kullanıyoruz.

• Arkadaşlar Sony ilk defa verdiği bir güncellemeyi hatalı olarak sundu 376 ile biten güncellemeyi peşinden diğer ülkelere 378 diye bir güncelleme daha yayınladı ancak bizlere daha gelmedi.7.0'ı kurup sorun yaşayan arkadaşlar bende telefon görüşmesinden sonra dokunmatikte takılma yaşadım 3-4 kere ,ayriyetten yukardan gelen bildirimlerde kapanmama sorunu yaşadım ve sonuç olarak Pc üzerinden .yazılım onarımı yaptım. 7.0'ı kuran arkadaşlara kesinlikle onarım yapmalarını öneriyorum. 6.0.1'in final sürümüne de dönebilirsiniz ,kolay gelsin...

Isınma konusunda da 8 çekirdeğin 4'ünü durdurmuşlar 7.0'la bu sebepten midir bilmiyorum ısınma süresinde uzama gözlemeledim...

Kolaylıklar...çağa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: riza_azir

Arkadaşlar Sony ilk defa verdiği bir güncellemeyi hatalı olarak sundu 376 ile biten güncellemeyi peşinden diğer ülkelere 378 diye bir güncelleme daha yayınladı ancak bizlere daha gelmedi.7.0'ı kurup sorun yaşayan arkadaşlar bende telefon görüşmesinden sonra dokunmatikte takılma yaşadım 3-4 kere ,ayriyetten yukardan gelen bildirimlerde kapanmama sorunu yaşadım ve sonuç olarak Pc üzerinden .yazılım onarımı yaptım. 7.0'ı kuran arkadaşlara kesinlikle onarım yapmalarını öneriyorum. 6.0.1'in final sürümüne de dönebilirsiniz ,kolay gelsin...

Isınma konusunda da 8 çekirdeğin 4'ünü durdurmuşlar 7.0'la bu sebepten midir bilmiyorum ısınma süresinde uzama gözlemeledim...

Kolaylıklar...çağa...

şarj konusunda nasıl bir degişim var

• TELEFON DA KRONİK SORUN VAR MI.

İKİNCİ EL ALİCAM TAVSİYE EDER MİSİNİZ

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba 7.0 yüklemek istedim ama pc companion çalışmadı sony sayfasına girdim oradanda eski sürümü iniyor deli oldum bir türlü yükleyemedim nasıl bulucam bu pc companionu
  • Silver_Code kullanıcısına yanıt
    Xperia Companion'u deneyin, sanırım Sony bu uygulamayı destekliyor. Önemli hatırlatma 7.0 yüklemeden önce yedek almıştım. Yükledikten sonra yedek geri gelmiyor. Tavsiyem foto ve videoları pc ye kendiniz atın veya sd karta ksydedin ve tlf kişilerinizi ayrıca kayıt edin. Ben sıfırlama yapmıştım belki ondanda olabilir. Bütün programları yeniden kurdum mecburen. Sıfırlama yaparsanız Google ve diğer uygulama şifrelerinizi tamamlayın, sıkıntı olmasın. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Acaliyptica

Xperia Companion'u deneyin, sanırım Sony bu uygulamayı destekliyor. Önemli hatırlatma 7.0 yüklemeden önce yedek almıştım. Yükledikten sonra yedek geri gelmiyor. Tavsiyem foto ve videoları pc ye kendiniz atın veya sd karta ksydedin ve tlf kişilerinizi ayrıca kayıt edin. Ben sıfırlama yapmıştım belki ondanda olabilir. Bütün programları yeniden kurdum mecburen. Sıfırlama yaparsanız Google ve diğer uygulama şifrelerinizi tamamlayın, sıkıntı olmasın. Kolay gelsin.

onu yükledim fakat olmadı güncellemeyi indirdim yükle dedim telefon kapandı xperia compaion kilitlendi öyle kaldı.sorun nerde acaba
    İşe yarar mı bilmiyorum ancak Xperia Companion'u pc den kaldırıp tekrar yükleyin. Telefonu pc ye bağladıktan sonra güncellemeyi onarımdan başlatın. Sizdeki sorun daha önce başıma gelmedi. Eğer bir çözüm olmazsa Sony destek hattını arayın. Telefonda görünen destek numarası 212 473 7777. Hafta içi sabah 09.00 da başlıyor. Yine de belki yardımı olursa diğer z5 ve z5p forumlarına yazın. Son çare en yakın servise danışın. Cihazda bir sorun olmadığına göre kısa sürede halledersiniz umarım. İnsanın canı sıkılıyor elbette ancak dert etmeyin bu güncelleme herkeste problemli. Kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Acaliyptica -- 8 Mart 2017; 20:32:15 >
  • Acaliyptica A kullanıcısına yanıt
    birkaç kere sildim kurdum çare olmadı şimdi bir kez daha deneyeceğim olmazsa dediğiniz gibi destek hattını arayacağım cevap için teşekkürler
  • evet uzun uğraşlar sonucu 7 sürümüne geçmiş bulunuyorum başta biraz garip geldi ama hoş duruyor ama unuttuğum bişey var oda telefonu sıfırlamayı unuttum o kadar hazırlık yaptım ama ekrana bi baktım yükleme hazır dedi bende heyecanla devam dedim öyle kaldı yani anlayacağınız telefonu hiç temizlemeden olduğu gibi geçirdim umarım sorun yaşamam ilk izlenimlerim iyi yönde görüntü değişikliği iyi olmuş alışmak biraz zaman alıyor ayarlar kısmında tek beğenmediğim nokta menünün küçülmüş olması boyut olarak.geri kalanını beğendim ama biraz daha kullanmam lazım günlük şartlarda ne olur orasını zaman gösterir ama ben kesinlikle geçin derim
    Sorununuzun düzeldiğine sevindim. Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.