Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (627. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shindorei

quote:

Orijinalden alıntı: cedric2323

uygulama menüsündeki simgeleri 5*5 şeklinde yapma imkanımız var mı acaba ?

Telefonu rootla Xposed Modül kur modüllerden Gem For Xperia yı indir ve aktif et. Sonra istediğin gibi ayarla. Benimki 6x5 :)

aradığım uygulama tam olarak gem xperia xposed di çok teşekkür ederim 2 gündür modüllere bakıyorum ama nasıl olmuşsa gözümden kaçmış:)

@aslanemre58 stock rom için sormuştum bende apex kullaındım bir süre ama nedense sevemedim onları hemen hepsini denedim en hoşuma giden dodol launcher di onunda dil desteği yoktu sanırım onun için sildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedric2323 -- 28 Ağustos 2014; 17:36:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gizli Ajan

Arkadaşlar bakar mısınız lütfen ÖNEMLİ*
    Bu konuda ya da başka konularda bazı arkadaşlar "telefonu kullanırken şarjını %10'un altına düşürmeyin, bir süre sonra şarjı çabuk düşer" diyorlardı. Bu doğru mudur?
    Bir de telefonu nasıl şarj etmeliyiz? Şarj etme yöntemleri nelerdir? Cevaplarsanız sevinirim...

Pili bitirme bende %20 de takıyorum hep şarja %20-%40 öneriyordu bir yer
  • http://www.silikonvadisi.tv/genel/amiral-gemisi-furyasi-53280.html

Ayrıca bu telefona amiral gemisi olarak nitelendirmek bence bu etiketi gerçekten hak eden cihazlara hakarettir.
  • Arkadaşlar telefonu internetten alıpta kayıt dışı imei durumuyla karşılaşan var mı ben firmayı aradığımda 1 hafta sonra hallolur dediler ancak hala şüpheliyim. Aldığım yer bizdeuygun
  • Pringles cipslerin amiral gemisi mi? Ben Migrosa gitsem bi amiral gemi cips ver dersem ne derler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Arkadaşlar telefonu internetten alıpta kayıt dışı imei durumuyla karşılaşan var mı ben firmayı aradığımda 1 hafta sonra hallolur dediler ancak hala şüpheliyim. Aldığım yer bizdeuygun

Benimde aynı durum elden satın aldım ben bakalım bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufcetin

iPhone 5s'in pil süresi delirtecek beni sonunda. Z2 şu anda en yüksek kapasiteli cihaz gibi görünüyor. Bunun orjinal ithalatçısı kimdir. Nereden alıcaz en uygun fiyata bu cihazı.

Önerilerinizi rica ederim.

Distribütörleri: Sony Eurasia ve Arena. KVK da resmi servis hizmeti vermeye başladığından distribütör olmuş olabilir. Ayrıca Netcell de distribütör olabilir. Bunun dışında satılan cihazlar distribütörler dışındaki ithalatçıların ithal ederek satış kanallarına dağıtımını yaptıkları cihazlar. Cihazların tümü Sony üretimi ve tümü Tüketici Yasası hükümlerine tabi. Distribütörler dışında ithal edilen cihazların servisleri ithalatçıların seçimlerine göre farklı.
    Avrupa Birliği kapsamındaki ülkelerden satın alınan cihazları Sony Eurasia'nın resmi servisi 1 yıl garanti kapsamına alıyor.
    Distribütör ürünleri daha pahalı, ithalatçı ürünleri daha ucuz. Her iki seçeneğin de fiyatları satılan yere göre değişken.

https://www.google.com.tr/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=en%20ucuz%20xperia%20z2

• Arkadaşlar şimdi ben bu manyetik şarj yorumlarını okuyunca kafam karıştı. N11 de 28 tl ye bir kablo var onu düşünüyorum ama şuan gözüm korktu. Dockun fiyatı açıkçası biraz pahalı geldi birde docka oturtarak şarj etmek istemiyorum kablo bana daha rahat geliyor ama manyetik kablo cihaza zarar verir mi veya batarya performansını etkiler mi ? Eğer zarar verecekse mecbur dock alacağım ama bir problem olmazsa alın derseniz hemen kablo siparişini vereceğim. Sizce ne yapayım hocalarım lütfen bir fikir verin ?
  • z2 yi internet üzerinden almak istiyorum sıkıntı yaşar mıyım, nereyi tavsiye edersiniz?...
  • telefonu arka kamerada sıkıntı yaşadığımdan servise vermiştim parça değişimi yapılacakmış parça değişimi istemeyip ürün değişimi yapılmasını isteyebiliyor muyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirDeschain -- 28 Ağustos 2014; 21:44:36 >
  • 3 serisi sıkı geliyor gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

3 serisi sıkı geliyor gibi

Sony nin reklamları hep güzel canlı ve heyecanlı oluyor. Xperia Z için bir fashion reklamı var o çok iyiydi. Adamlar Z nin su geçirmemezlik özelliği için boğazdan geçirmişlerdi telefonu. denizde kıta değiştirdiler :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shindorei -- 28 Ağustos 2014; 21:54:37 >

• alfamanager kullanıcısına yanıt
    Stamina moduna gir ayarlardan. Beklemedeki aktif uygulamalar bölümünden whatsappı seç

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Skill

quote:

Arkadaşlar telefonu internetten alıpta kayıt dışı imei durumuyla karşılaşan var mı ben firmayı aradığımda 1 hafta sonra hallolur dediler ancak hala şüpheliyim. Aldığım yer bizdeuygun

Kaç gün oldu alalı

• Arkadaşlar box size de 50 gb kullanım alanı verdi mi

• quote:

Orijinalden alıntı: akdelik

Arkadaşlar box size de 50 gb kullanım alanı verdi mi

Verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdelik

Stamina moduna gir ayarlardan. Beklemedeki aktif uygulamalar bölümünden whatsappı seç

Stamina Mod kapalı ki zaten

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Skill

quote:

Kaç gün oldu alalı

Pazartesi almıştım.

• Bide beyler şarj tam doluyken 14saat yazıyor sizede böylemi (hergün şarj ediyorum maalesef )

• alfamanager kullanıcısına yanıt
    O süre sizin genel kullanımınıza göre hesaplanıyor.Mesela ben 1.5 gün civarında hep sarj ederim her sarjdan almam da 1 gün 14 saat falan görünüyor tahmini pil süresi.
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.