Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (382. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hknyc

quote:

Orijinalden alıntı: dbgstudios

yeni güncelleme çıkmış arkadaşlar şu anda indiriyorum aslı nedir özellikleri falan nedir acaba

Sürüm versiyonu kaç hocam 438 mi?

40 dakka da indirdi kurdum açtım yeni sürüme geçiliyor dedi eeee her şey aynı 402 diyor hala anlamadım ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S.â arkadaslar bende xperia z2 aldım 5 gün önce benim şöyle bi sıkıntım var konuşma esnasında benim sesim karşı tarafa çok derinden gidiyor hiç anlaşılmıyor kulağıma bastırmam ve yüksek sesle konuşmam gerekiyor ama karşı tarafın sesi bana çok güzel geliyor bununla ilgili bilgisi olan varmı sizde de boyle bi sıkıntı varmı acaba

• şimdi şu 438 singtel sürümünü indiriyorum, kurup yorumlarımı yazacağım, belki de teli satmaktan vazgeçirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

şimdi şu 438 singtel sürümünü indiriyorum, kurup yorumlarımı yazacağım, belki de teli satmaktan vazgeçirim

öyle bir sürüm geldimi ben mi kuramadım 50 dakka neye bekledim anlamadım ki, :D

• dbgstudios kullanıcısına yanıt
    ota ile gelmedi, dışarıdan indirip flashtool ile kurman gerekli
  • Merhaba DonanımHaber ahalisi.

Ramazanınız mübarek olsun.

Ben 1 2 aydır telefon araştırıyorum. Oyun, performans, şarj ve uzun ömürlü telefonlara bakıyorum.

Z1C iP6 Z2 arasındayım.

-Z1C

Parmaklarımla S3'te bildirim panelini zor açıyorum. Deneme yaptım. Ondan Z1C koydum tercihlere. Tam bir oyun canavarı. Uzun ömürlü olacağını düşünüyorum. 720P de Adreno 330 düşük pil tüketimiyle şarj süresine şüphe yok. Lakin kasa açıklığı flaş sızması ve ekran küçüklüğü düşündürmüyor değil. Acaba çok mu küçük gelir. Zaten sanal tuşlar var.

-Z2

Yukarıda S3 olayını hatırlarsanız ekran büyük. Pilinden şüpheliyim. Isınma varmış. Lens kayması kamerada sorun teşkil etmiyorsa sıkıntı yok.

-iP6

Abim var. Tutturdu iP6'yı bekle. İlk iOS cihazım olacak alınırsa. Ama 3 bin 4 bin tl girmesi muhtemel diye düşünüyorum. Şarjda çok şüpheliyim. Kısıtlama var ama temiz kullanımda 10 yıla yakın götüreceğine şüphem yok.

Android tercihler için genel olarak konuşuyorum. Biliyorsunuz android L sürümünde 64 bit destek varmış. Bu destek heralde cihazı uçuyor olsa gerek çoğu kişi 64 bit destekli cihaz çıksın onu alın diye beklemeyi öneriyor. Sizce ne yapmalıyım?

NOT: Z2 en ucuz nerede bulunuyor. Paralel yok gittigidiyor'da filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkamacar -- 29 Haziran 2014; 19:34:58 >

• İmzamdaki lg g flex'i de bir incele. Su geçirmezlik istiyorsan z2 al, yoksa g3'e de bir bak. İlla bekleyeceksen de daha çok beklersin

• Ya benim telefonun arkası çiziliyo 2 tane oldu , kılıf kullanmak istemiyorum film çektirsem nasıl olur sizce ?

Edit : Tavsiye ettiğinizi kılıf var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlliedSL -- 29 Haziran 2014; 19:35:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: User Friend

İmzamdaki lg g flex'i de bir incele. Su geçirmezlik istiyorsan z2 al, yoksa g3'e de bir bak. İlla bekleyeceksen de daha çok beklersin

Hocam lg malzeme yok. m8 de dh incelemesinde bissürü olumsuz yorum yaptı mesut çevik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalinayaKafaAtanHamsi

quote:

İmzamdaki lg g flex'i de bir incele. Su geçirmezlik istiyorsan z2 al, yoksa g3'e de bir bak. İlla bekleyeceksen de daha çok beklersin

Hocam lg malzeme yok. m8 de dh incelemesinde bissürü olumsuz yorum yaptı mesut çevik.

Malzeme yok ne demek la sen dediklerimi bir düşün, incele sonra gidip görüp, dokunup karar ver. Ben mesela gidip m8'e baktım dedim bumuymuş şu güzide özel tasarım, malzeme kalitesi dedim. Hem estetik algılar farklı hem biz bazen abartıyoruz, git hepsini kurcala al nokta

• tas7035 kullanıcısına yanıt
    hocam z2 ile m8 arasinda sizce hangisi daha iyi acaba ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BalinayaKafaAtanHamsi

quote:

Malzeme yok ne demek la sen dediklerimi bir düşün, incele sonra gidip görüp, dokunup karar ver. Ben mesela gidip m8'e baktım dedim bumuymuş şu güzide özel tasarım, malzeme kalitesi dedim. Hem estetik algılar farklı hem biz bazen abartıyoruz, git hepsini kurcala al nokta

Hocam o flex bükük ya benim cepte durmaz kırılır gider.

• Sen esnek olan flexi cebinde kır sonra gel kafamı kır Neyse konuyu dağıtmayalım...

• quote:

Sen esnek olan flexi cebinde kır sonra gel kafamı kır Neyse konuyu dağıtmayalım...

Flex'ide kenara yazayım hocam. Peki yukarıdaki görüşlerde ne düşünüyorsunuz?
  • Su geçirmez olsun diyorsan z2 al gerisini koyver daha başka bir şey demiyorum...

• quote:

Su geçirmez olsun diyorsan z2 al gerisini koyver daha başka bir şey demiyorum...

ısınma sorunu?
  • cevaplar için teşekkürler arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Motor Kafa

google play storede daki uygulamaların resimleri neden gözükmüyor?

Bu sorunu yasayan arkadaslar, sorun ttnet in dns sinden kaynaklaniyor. Wifi ayarlarindan google dns girerseniz sorun ortadan kalkiyor.

• Aviate launcher da şöyle bir favori kişiler uygulaması var,uygulamayı launcher olmadan nasıl kullanılır veya google Store'da da benzeri var mıdır?
     ★SONY XPERIA™ Z2  KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT  | TR ROM FTF ★

• Yok arkadaşlar 438 falan hikaye 4,20dkda kapandı 4k kayıt, 6kyı görüyordum taiwanda, olmamış bu da kim ısınma sorunu çözüldü diyorsa yalan söyler, hem g3 hem z2 sahibi olarak bu 801 işlemcinin defosu olarak görüyorum ısınmayı, kabul edilemeyecek düzeyde ısınıyor teller, 35 yaşındayım, her teli kullandım merakımdan ötürü ama bu kadar ısınan teller görmedim
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.