Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
38.650
Cevap
240
Favori
1.162.344
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Sony >> ★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★
Giriş
    1379 Mesaj
    Bu yaz Brezilya da ki Dünya Kupasının önde gelen sponsoru Sony.. Umarım bu cihazın sıkı tanıtımı için bu organizasyon da birşeyler yapar. Donanımı piyasada hali hazırda halen lider, rakiplerinden 1 ay sonra çıkması çok şey ifade etmiyor. Elbette böyle olmamalıydı ancak sorunlu cihaz çıkarmaktan iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

valla ben bizdeuygun ile görştüm tolga kardeş sayesinde yarın bir görüşme daha yapacak haberler inşallah bekliyoruz.orası olmazsa istanbul bilişim felan bakacağız.

xperia z1c 1400 lü bir rakama satıldıysa üstelik euro 3.1 seviyesindeydi

şimdi euro 2,91 ve ve amazon.de de 429 euro burada 1374 tl çok mantıklı ki düşünün bu adamlar bunda da kar ediyor

mediamarkt 599 euro 1750 yapar ki sen hadi 1850 koy gayet iyi bir rakam

endonezya da ön sipariş açılmiş 532 euro 1565 yapıyor

ben kati bir şekilde buna 1800 den fazla para vermeyeceğim

Amazonda nerede 429 euro? öyle birşey yok. İkinci eldir büyük ihtimalle o gördüğün.

Don't stop till you get enough...
  • Teğmen
    125 Mesaj

z1 compact fiyatı için 429 euro demiş arkadaş
    |
    |
    _conscript_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: koloccini

z1 compact fiyatı için 429 euro demiş arkadaş

Pardon dostum kafam dağınık biraz dikkat etmemişim. Kusura bakmayın
    |
    |

Don't stop till you get enough...
  • Emekli Yönetici
    28108 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AbesLang

quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: 06fthtky

http://www.hepsiburada.com/liste/sony-xperia-z2/productDetails.aspx?productId=telcepsonxpriaz2&categoryId=371946
    hepsiburada satışa çıkarmış

Super. Siparisi veriyorum oyleyse.

Gerçekten mi?

Hayir. Gaza gelmistim.

|
    |
    || AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı

• Yüzbaşı
    310 Mesaj
    Z Ultra'yı Kıbrıs'ta 29 ağustosta 1600 TL ye aldım. Euro 2.70 imiş merkez bankası dövizinden baktım yani almanya mediamarkt'a 659 Euroydu o da 1780e geliyor. Kesinlikle orjinaldi şimdi z2 de bu hesapla çıkarsa hemen alırım. Xperia Z1 1350 TL burada belki daha ucuza da bulunabilir araştırmadım z2 de taş çatlasa 1600 filan olur inşallah diye bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KursatTuncay -- 7 Mayıs 2014; 3:47:50 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: se_runtome

bu sayfada ki resimlere mutlak bakın yorumlarınızı bekliyorum

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2673226&page=21

Kesinlikle z2 mi bunlar? çok mükemmel gece çekimleri eskisi gibi karıncalar sevişmiyor
    |
    |

|
    |
    biraz evvel m8 konusuna gelen arama da çift mi tek mi hoparlör çalıyor diye sordum çift dedi bir arkadaş.
    neden z2 tek çalıyor acaba?
    |
    |
    Bizdeuygun'un garanti isleyisi nasil oluyor arkadaslar? Telefonda kronik bir sikinti cikarsa sorun cikarmadan yenisiyle degistiriyorlar mi?

|| AMD Ryzen 9 3900X 4.250Ghz@1.296v || Gigabyte X570 Aorus Elite Anakart || Asus RTX 2060 ROG STRIX OC || Samsung 860 EVO 1 TB Solid State Drive || Crucial Ballistix Sport LT 16GB 3000MHZ @ 3800MHZ/16-19-16-36 RAM || Corsair Enthusiast 850W PSU || Corsair H100i RGB Platinum Sıvı Soğutma Kiti || Couger Conquer Kasa || Samsung S27A950D 27'' 3D 120 HZ Monitör || Logitech G930 Gaming Wireless Headset || Logitech Z5500 5+1 Ses Sistemi || Roccat Kone XTD Gaming Mouse || Sony Playstation 4 Pro 2 TB Upgraded || Sony Playstation VR || Samsung 65Q70R 65" 4K HDR QLED TV || TP-LINK Deco M9 Plus Tri-Band Mesh Sistemi || Apple iPad Pro 12.9'' 128 GB Wi-Fi Gold (1st Gen) & Apple Pencil || Motorola Moto 360 Smart Watch || DJI Mavic Air - 4K Drone & Itelite Sparkwave Duo Menzil Arttırıcı
  • Yarbay
    12674 Mesaj

Paralel ithalatta garanti nasıldır belli ama bu adamlar biraz daha iyi sanki :) duyumlarım o şekilde.
    |
    |
    GoldPunch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dün %80 de kullanmaya başladım,akşam şarja koymadan evvel.

PSN:insomTR

• Yüzbaşı
    796 Mesaj

Önceki cihaza göre fark var mı hocam?

|
    |
    insom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet var.Önceki cihaz da birşey vardi,iyi ki değiştirdim.

|
    |
    Alter Bridge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    79 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: insom

Evet var.Önceki cihaz da birşey vardi,iyi ki değiştirdim.

Akıllı telefonlarda ortalama ekran süresi nekadardır?

6 saat iyi bi rakam mı?

s5 in karşılaştırma testlerinde piline göre bayağı uzun süreler veriliyor. Neye dikkat etmek lazım.
    |
    |

Ekran suresi cok iyi kimse şikayet etmesin 6 saati rahat geçer

|
    |

yeninin pili iyi çıkmış sanırım

birde bu gelen arama sesi z2 de tek hoparlör dimi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi se_runtome -- 7 Mayıs 2014; 12:54:33 >
    |
    |

Çok şükür iyi çıktı.Alacak olanlara tekrar söylüyorum,mutlaka ama mutlaka telefonu çalıştırmadan önce 30-40dk sarj edin.Biriniz şimdi dersiniz bu piller icin gerek yok diye.Ama gerekli olmasaydı adamlar kitapçığına böyle bir uyarı koymazlardi.

Edit:evet gelen arama tek hoparlör ama iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 7 Mayıs 2014; 14:00:44 >
    |
    |
    se_runtome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3239 Mesaj
    Su cihaza hayran kaldım harbiden

|
    |
    Yahanci forumda duydum. Hava durumu uygulamasi cok pil tuketiyormus. Onu kaldirdiktan sonra pil performansi ciddi anlamda artmis. Daha once hic Android kullaadigimdan bilmiyorum hava durumu tumlesik mi geliyor vb diye ama pil sikintisi yasayanlar icin aklinizda bulunsun.

|
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.