Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1462. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.625
Cevap
210
Favori
1.234.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

Gravitybox, gem xperia xposed ,xstana minminguard , youtube background Player (cok iyi calışmasada) bide 5.1.1de sorun cıkaran xperia serajr var digerleri sorun cıkarmıyor. Ama xperia serajr de önemli

hocam bunlar ne işe yarıyor acaba :D
  • Gravitybox bir cok özelleştirme sunuyor aralatında belki en cok özelleştirendir.
    Xstana sanal tuşları degiştirmeni saglar. Sanırım 30 40 tane ceşit var. Hatta istersen tuşlara resim koyabilirsin. Minminguard reklam önleyici. Gem xperia xposed masaüstünü tekrar boyutlamaya İkon boyutlarını degiştirmeye yarar. Xposed serajr cift tıklama gibi bir cok özelligi saglar.
    Youtube background Player da youtube û arka planda calıştırmayı saglar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matrix31 kullanıcısına yanıt
    Hocam backup alıp mı yapacağız nasıl olacak, bi rehber falan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Creedence Clearwater R.

quote:

Orijinalden alıntı: SercaN__

Gece arkaşlarla oturuyoruz alkol gırgır şamata bi 4k video çekeyim dedim neyse çektik.Sabah uyandım ekranda nohut büyüklüğünde mor bi leke.Teknosada çalışan arkadaşıma sordum ya darbe dedi yada panel yanmıştır.Darbe yok eminim zaten kırılmaz cam var üzerinde.Bulutlanma olayı var gm discoverylerde beyaz renkte belli oluyor buda tam tersi siyah renkte belli.Lekenin içi piksel piksel.Antalya kvk ya götürdüm burda z serisi tamiri yok ist. gidecek denildi.En erken 1 hafta en geç 20 günmüş.Verdim bakalım gelişmeleri buradan yazarım.

anlattığınız gibi ise darbe var, veya sertçe basılmış. böyle olursa kırılmaz cam dediğiniz şey de zarar görmez. kullanıcı hatası diyeceklerini düşünüyorum

Hocam darbe yok eminim yazdım zaten yanımda masada duran tel. kim neden bassın ki küçük çocuk falanda yok ortamda.

• Class kullanıcısına yanıt
    *#*#7378423#*#* yapınca servis ayarlarına girersin oradan service test den pressure test yapabilirsin.

• Class kullanıcısına yanıt
    Şuankinde yok denecek kadar az sadece alt hoparlörün orada az birşey var gibi. Bana kalırsa eğer buna kafan takılıyorsa teknosaya götür göster.

• Yeni güncellemeyi yükledim. Telefonun ısısı arttı sanki onun dışında bir sorun göremedim arkadaşlar

• Bende şimdi güncelliyorum telefon yanıyor. Editliyicem

Edit: Bir arkadaşın dediği gibi şarj simgesi sağa kaymış, Ayarlardaki simgeler değişmiş
    Benim hep yakındığım simge boyutunu küçültme gelmiş çok sevindim.
    Seste tam farkı anlamadım yorum yapamıyıcam.
    Müzik çalarken whatsapp ta mesaj gönderince müzik kesiliyordu 1 saniyeliğine o gitmiş. (Bende sorun olabilir)
    Başka görürsem eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur. -- 29 Temmuz 2015; 18:31:46 >
  • https://yadi.sk/d/GBV39KNHİA2UQ
    Almanya 5.1.1 pre rooted dosyası. Root yetkisini kaybetmeden 5.1.1 almanya romuna gecmek istiyenler icindir. Recoveryden yükleyip ardından wipe cache dalvik yapıp reboot yapınız. Acılış uzun sürecektir. Root ve Recovery gerektirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 29 Temmuz 2015; 18:39:14 >
  • In_ceron kullanıcısına yanıt
    Kalkar hocam. Paylaştıgım pre rooted dosyalarından birini recoveryden yükleyip wipe cache dalvik ve reboot yaparsanız hem 5.1.1 é gecmiş hemden rootu korumuş olursunuz.

• Benim şuana kadar gözlemlediklerim,
    Mesaj sayfası biraz değişmiş,
    Kullanılan ram miktarı düşmüş,
    Fast unlock gelmiş,
  • Ben yeni güncellemeyi yaptım eeee ne oldu şimdi hiçbir fark hissetmiyorum

• Bu işlemde uygulamalar gidiyor mu peki hocam? Bi de Türkiye versiyonunu mu beklesem daha iyi olur?

• İlk defa bir güncellemeyi bu kadar çok beğendim. Hala eksikler var ana sony kullanıcıları dinlemiş gibi sanki. Ve ilk defa telefonu bu kadar hızlı gördüm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • In_ceron kullanıcısına yanıt
    Türkiye versiyonu cıktı. Onun pre rooted dosyasını isterseniz siz oluşturabilirsiniz.http://www.xperiaupdate.tk/prf.html bu linkte detaylı anlatım mevcut. Niye türkiyeyi istediginiz anlamadım. Uygulamalar silinmez.

• Yine kulaklık sesi azaldı sanki...

• Arkadaşlar bende dün yükledim tr 5.1 i.zil sesi baya bi kısılmış normal müzik sesi iyi hatta zil sesini seçerkende yüksek ama mesaj veya arama gelince bildirim sesi az çıkıyor ses modu yükledim yine de değişen bişey olmadı

• Arkadaşlar D6502 modeli için ne zaman gelecek 5.1.1 sürümü ?
  • Ekran süresi pek degişmemiş.
    İlkinde recoverye girdigim icin az görünüyor normalde 6-6.5 saat vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 29 Temmuz 2015; 20:49:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• turkiye romu ile almanya romu arasında fark mı şarj bakımından ?
  • 
Sayfa: önceki 14601461146214631464
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.