Şimdi Ara

★SONY XPERIA™ Z2 KULÜBÜ | FACEBOOK | ROOT | TR ROM FTF ★ (1461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.626
Cevap
210
Favori
1.234.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme güzel görünüyor. Animasyonlar güzel fakat hangi konularda yenilikler yapılmış tam keşfedemedim daha. Dün gece direk pc den yükledim fakat sonrasında yorgunluktan sebep telefonu sıfırlamadım. Bu akşam sıfırlayacağım ama üşeniyor insan o kadar düzenleme gidecek. Telefonun dolu halinde yani güncelleme sonrası fabrika ayarlarına formatlanmamış halinde Antutu dan 42996 aldım. Akşam temiz format yani sıfırlama sonrası da bir test yaparım.
  • Güncelleme çok güzel olmuş, yağ gibi akıyor telefon.
  • Rootun temel taşıdır. Önemlidir. Bir cok özelleştirmeyi sunar. 5.1.1 de bazı modülleri şuan sorun cıkarsa da zamanla düzelecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kevin De Bruyne -- 29 Temmuz 2015; 12:36:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SadiceOyun

Rootun temel taşıdır. Önemlidir. Bir cok özelleştirmeyi sunar. 5.1.1 de bazı modülleri şuan sorun cıkarsa da zamanla düzelecektir.

mesela neler var senin kullandığın ?
  • Arkadaslar kitkat ta yaptigim back up i telefon lolipopta gormuyor.Bunu nasil duzeltiriz?
  • Gravitybox, gem xperia xposed ,xstana minminguard , youtube background Player (cok iyi calışmasada) bide 5.1.1de sorun cıkaran xperia serajr var digerleri sorun cıkarmıyor. Ama xperia serajr de önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece arkaşlarla oturuyoruz alkol gırgır şamata bi 4k video çekeyim dedim neyse çektik.Sabah uyandım ekranda nohut büyüklüğünde mor bi leke.Teknosada çalışan arkadaşıma sordum ya darbe dedi yada panel yanmıştır.Darbe yok eminim zaten kırılmaz cam var üzerinde.Bulutlanma olayı var gm discoverylerde beyaz renkte belli oluyor buda tam tersi siyah renkte belli.Lekenin içi piksel piksel.Antalya kvk ya götürdüm burda z serisi tamiri yok ist. gidecek denildi.En erken 1 hafta en geç 20 günmüş.Verdim bakalım gelişmeleri buradan yazarım.
  • ana konunun ilk sayfasına uyarı olarak "bazı telefonlarda şarj kapağı kendiliğinden açılabiliyor!" uyarısını da eklesinler bence.

gm discovery felaketinden sonra z2 hayal kırıklığı

en iyisi gidip 3310 falan kullanayım artık ben
  • Telefonun ekranını ps4 üzerinden televizyona aktarabilir miyim? Dlna'da sadece medya aktarılıyor, ben telefonu televizyondan kontrol etmek istiyorum. İnternetten maç, film izlemek için.
    Ekleme: Televizyon kötü. Direk telefonla televizyonu bağlama şansım yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EBF85AD14 -- 29 Temmuz 2015; 15:08:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvensa

Telefonun ekranını ps4 üzerinden televizyona aktarabilir miyim? Dlna'da sadece medya aktarılıyor, ben telefonu televizyondan kontrol etmek istiyorum. İnternetten maç, film izlemek için.
    Ekleme: Televizyon kötü. Direk telefonla televizyonu bağlama şansım yok.

mhl ile kumandadan da kontro olabilir, hd görüntü ve 96khz/24bit ses aktarımı da olur. tek eksisi kablolu olması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SercaN__

Gece arkaşlarla oturuyoruz alkol gırgır şamata bi 4k video çekeyim dedim neyse çektik.Sabah uyandım ekranda nohut büyüklüğünde mor bi leke.Teknosada çalışan arkadaşıma sordum ya darbe dedi yada panel yanmıştır.Darbe yok eminim zaten kırılmaz cam var üzerinde.Bulutlanma olayı var gm discoverylerde beyaz renkte belli oluyor buda tam tersi siyah renkte belli.Lekenin içi piksel piksel.Antalya kvk ya götürdüm burda z serisi tamiri yok ist. gidecek denildi.En erken 1 hafta en geç 20 günmüş.Verdim bakalım gelişmeleri buradan yazarım.

anlattığınız gibi ise darbe var, veya sertçe basılmış. böyle olursa kırılmaz cam dediğiniz şey de zarar görmez. kullanıcı hatası diyeceklerini düşünüyorum
  • Hocam merhaba 5.1.1 için xposed çıktımı duzenli calisiyormu? Tr romunun prerooted hali yokmu daha ya gr var da?

• matrix31 kullanıcısına yanıt
    Var hocam 5.1.1 cıkar cıkmaz xposedi vardı. Serajr ninkiler uyumsuz şuanlık. Pre rooted sizde oluşturabilirsiniz.
    http://www.xperiaupdate.tk/rehberler.html bu sitedeki rehberlerdeki prf ile pre rooted oluşturmayı ögrenebilir ve xposed 5.1.1 indirebilirsiniz.

• Arkadaslar bu kasa acikliginin bir zarari varmi ve telefona basinc testi tam olarak nerden yapiliyordu ?

• Beyler güncelleme bana yeni geldi. Bi sorun varmı? Yoksa eve gidince indireyim ufaktan..

• Telefona gazoz döküldü suyla yıkadım hemen oksitlenme yapabilir mi pirince koymam gerekir mi ?

• Özel kernel hatta ve hatta ROOT olmadan şu telefonu nasıl kullanıyorsunuz, sizleri anlayamıyorum.

5.1.1 kaynakları henüz yayınlanmadığı için ona özel kernel yok şu an için, dolayısıyla ben de geçmiyorum. 5.0.2'ye biraz daha devam. Her bir çekirdeğe tek tek ayrı governor ve ayrı frekans limitleri tanımlayabilmek muhteşem bir şey.
  • Telefonum rootlu xposed falan da yüklü, bunlara rağmen güncelleme geldi. Güncellemeyi yüklersem n'olur, root kalkar mı?

• Sonunda 5.1 geldi.
    Yükleyen kimse var mı? pil harcaması nasıl, akıcılık vs.

Yükliyeyim mi?

• In_ceron kullanıcısına yanıt
    Evet banada geldi Recovery stock olmadığı icin yuklemez. arkadaslar tr 5.1.1 ftf varmi elinde olan xperifirm bizim isyerindeki pcde acilmiyor

• 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.