Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 Çekmeme / Ulaşılamama ve 3G (VCDMA) Sorunu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
9
Favori
49.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CoK guzel sallamis,kurnaza bak nasilda 4g hat itelemeye calisiyor.Alakasi yok dostum sakin bu kendini karsisindakinden daha zeki zanneden vampirlere kanma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: insom

CoK guzel sallamis,kurnaza bak nasilda 4g hat itelemeye calisiyor.Alakasi yok dostum sakin bu kendini karsisindakinden daha zeki zanneden vampirlere kanma.

Peki benim ne yapmam gerekiyor. servis konusunda onun dediğini bi kaç yerden daha duydum o yüzden servisede göndermek istemiyorum çaresiz kaldım
  • canertrb C kullanıcısına yanıt
    Alman veya Singapur rom'u yuklemen gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alman veya Singapur rom'u yuklemen gerekiyor.

tam olarak hangisi acaba kodunu filan verirmisin bana ?

• quote:

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=54239371&postcount=1

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=54476755&postcount=401

Ikisinden birini yukle.Yukardaki alman alttaki Singapore,ikiside en son surum.

Almanya romunu yükledim fakat sorun hala devam ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canertrb -- 13 Eylül 2014; 13:12:25 >

• Gencler bu sorunu yaşıyordum, 3g kesılme sureklı kopma, arayanların ulasamaması gibı, internet ayarlarını telefondan sectıgımızde otomatık olarak gelıyor ya bunu bi duzelteyım gelır belkı dedım ve duzeldı gıbı aralıksız 1gundur 3g baglanıyorum bi deneyın ıstersenız, yanlıslıkla sorunu coZdum mu ne Vodafone forum dan Internet ayarlarını elle yapılandırın ıns. Olur sızınde

• Arkadaşlar telefon vodafone hatla çalışıyor sıkıntı yok turkcelli takınca işler değişiyor.

• Arkadaşlar bende z2 kullanıcısıyım alalı daha 1 hafta olmadan bu sorunu yaşamaya başladım. Ve ayrıca Turkcell'liyim. Telefonu geri vermeyi düşünüyorum

• turkcelle geçtim sorun halen devam ediyor. vodafonede de vardı sorun. böyle sürerse bu cihazı elimden çıkartacam
  • Bu sorunu çözen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nilaybicer

Bu sorunu çözen var mı?

Evet arkadaşlar ben sorunu çözmüş bulunmaktayım. hattım turkcell yedek hat ile sorunu çözdüm sizlerde deneyin. Yeni 4G destekli 64kb hat ile sorunum çözüldü şuan gayet iyi bi sorun yok. psikolojik mi bilmiyorum ama ses tamamen netleşti.
  • canertrb C kullanıcısına yanıt
    Yeni nesil turkcell sim kartla diyorsun yani??
  • Avea da ayni sorunu yasayan var mi? Tam da z2 alma arefesindeyken.

• quote:

Orijinalden alıntı: FitneFeaturesPicture

Yeni nesil turkcell sim kartla diyorsun yani??

aynen öyle yeni nesil sim kart
  • Aynı sorunu yaşıyordum. 4 ay kadar önce Turkcelle geçip sim kartımı da değiştirmiştim. 5 gün öncesine kadar da devam eden bu sorun, yeni nesil Turkcell sim karta geçmemden sonra tekrarlanmadı.
    son 5 gündür bir sıkıntı yok. umarım böyle devam eder.
    1 ay kadar önce avea dan Turkcelle geçerek Z2 alan bir arkadaşımda böyle bir sorun olmadı.
    ben de sorunun sim karttan olduğunu düşünüyorum..
  • Ben avea kullanıyorum. Bu problemi bende yaşadım ve uzun zamandır bir çözüm sayesinde tekrarlamadığını farkettim.

Öncelikle yapmanız gereken ;

Ayarlar- Kablosuz ve ağlar menüsünde Diğer menüsü - Mobil şebekeler- Servis sağlayıcıları - Arama modu ELLE olacak. AVEA 3G seçin.

Ben bu şekilde 1 aydır problem yaşamıyorum
  • Gencler bende turkcelle tasıdım hattı yeni nesıl sım kartla sorun cozuldu. s yaptıgım ayarlarda ılk basta cozuldugunu sanmıstım ama problem devam etmıstı. Suan tek problemim turkcellın kazık paketlerı, paket onerebılecek var mı?

• Flash Tool ile Orange fr güncellemesini kurun telefona sorun ortadan kalkıyor rom atmaya gerek yok ben öyle yaptım şimdi tıkır tıkır hatta telefon genel olarak artı hızlandı

• Derleme numarası ekledim

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.