Şimdi Ara

Sony Xperia Z2 Çekmeme / Ulaşılamama ve 3G (VCDMA) Sorunu (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
9
Favori
49.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bendede XPERİA X2 var bendede mobil veriyi açınca bağlantı kopma sorunları var anlamıyorum neden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • problemli telefonuna lollipop yükleyip sorunu tamamen çözen var mı?
  • Arkadaslar ben kitkatta Rus romu kullanıyordum.. Sorunum gitmişti lollipop yükledim.. Sorun yine yok.. Bence yükleyin lolipopu

• evet bugün resmi 5.0.2 güncellemesi de geldi ülkemiz için olanı yükledim ve sonuç aynı değişen hiçbirşey yok halen 3g çekmiyor...
  • slmlar bu konuyla alakali paylastiginiz tum mesajlari okudum ben de Z2 kullanicisiydim ve soz konusu sebeke internet problemlerinin tamamini ben de yasadim hem de bir turkcell kullanicisi olarak. Daha sonra her 3 operatorde de denedim telefonu fakat sonuc yine ayniydi telefonu firmaya yolladim bir sorun yok diyip tarafima oldugu gibi geri yolladilar sonunda hukuki yollara basvurdum ve su an telefon icin odedigim ucreti iade aldim aynisini sizin de yapmanizi tavsiye ederim fakat telefonda herhagi bir oynama yapmamis olmaniz lazim ( baska bir yazilim,rom degisikligi falan filan) zira garanti kapsamindan cikar.Hukuki destek almak isteyenler benimle iletisim kurabilirler.e-mail adresim : (av.diyaracar@gmail.com) buradan ulasabilirsiniz

• Şu an xperia başka bir modelini kullanıyorum onda da aynı sıkıntı oldu. turkcella hat kartı değiştirdim kartı kestireli 10 yıldan fazla olmuş , yeni kart aldım sonuç ne olacak bakalım. Geri dönüş olmazsa bu çözüm tutmuş demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ö.rümcek -- 10 Temmuz 2015; 19:07:37 >
  • Ben de Z3 telefonu alalı birkaç gün oldu. Hattım Turkcell nano sim orjinal verdiler. Kesilme falan yok. Ama ne yaptıysam şebeke sorunu geçmedi. Benim telefonum şebeke bulmuyor. Sadece 5-10 dk şebeke yakalayabiliyor gün içinde. Hattım diğer telefonlarda çalışıyor. Deli olacağım bu ne rezilliktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carym -- 11 Mayıs 2015; 21:32:06 >
  • ben sorunu çözdüm arkadaşlar..

anten kırıkmış, değişti düzeldi..
  • Hic jfjf

• Arkadaşlar sorun muhtemelen 128kb lik sim kart kullanmamakla alakalı olabilir
    128 lb lik sizlere geçin golddan aldığım z2 kutusunda öyle yazıyordu

• kart değiştim biraz düzleme oldu. ama hala sıkıntı geçmedi. Anladığım sony çekim zayıf. Ayarlar en altta telefon hakkında kısmında durum bilgisi ne dokununca çekim gücü açığa çıkıyor. ÇOK DÜŞÜK. diğer telefonla kendinizin kini karşılaştırın. Aynı sim başka telefonda 22 asu sonyde 3g açık 7 asu; 2g açıkken 10 asu
  • Ben de yeni z2 aldım ama internete girme konusunda çok sıkıntı yaşıyorum.İkide bir net gidiyor,yok mu bi çözüme ulaşmış olan?

• merhaba. bundan 1 yıl kadar önce Z2 telefonumda vodafone hatından internete girmede sorun yaşıyordum+ beni arayan ulaşamama gibi bir sorun vardı. bu nedenle türkcelle geçtim sorunum bitti. şimdi fiyat cazibesinden ötürü vodafone geçmek istiyorum tekrardan acaba aynı sorunları yaşarmıyım yoksa zaman içerisinde sony tarafından telefonumuza gönderilen yazılımlar ile bu sorun halledilmişmidir?
  • Aynı sorun benim Xperia Z de var.. Zamanında vodafone kullanıyordum arayan ulaşamıyordu ama şebeke vardı nette gezinirken H+ dan H ye düşüyor sonra şebeke komple gidiyordu..Turkcelle numaramı taşıdım sorun kayboldu 1 yıldır Turkcell kullanıyordum 5 gün önce vodafone geçtim yine aynı 3 ay beklemem mi gerekiyor şimdi Turkcell geçmek için yok mu bunun çözümü deli olacam

• quote:

Orijinalden alıntı: worldoflord

hattı turkcele tasımak sorunu çözücekmi?

vodafon daydım ve turkcel e geçiş yaptım benim sıkıntı kalmadı:D
  • Arkadaşlar merhaba, hala şebeke sorunu yaşayan var mı ?

Biraz araştırınca türkiye için , z2'lerde bu sorun varmış yaygın olarak. Artık cihazdan kaynaklı mı , bizim operatörlerden kaynaklı mı bilmiyorum, bu sorun halledildi mi arkadaşlar ? Tam gidid alayım diyorum bir telefon için, hooobb bir sorunuyla karşılaşıyorum.
    En önemlisi , sony bu hataları garanti içindegörüyor mu ?
  • tyberios T kullanıcısına yanıt
    merhaba, hala şebeke sorunu yaşayan var mı ?

Biraz araştırınca türkiye için , z2'lerde bu sorun varmış yaygın olarak. Artık cihazdan kaynaklı mı , bizim operatörlerden kaynaklı mı bilmiyorum, bu sorun halledildi mi arkadaşlar ? Tam gidi alayım diyorum bir telefon için, hooobb bir sorunuyla karşılaşıyorum.
    En önemlisi , sony bu hataları garanti içinde görüyor mu ?
  • xperia m2 dual var bende aynı sorunlar var bendede
  • Sony Xperia XA Ultra aldım ve şebeke gidiyor göstergede var gösteriyor ama arayan ulaşamıyor ve internete girmiyor. Hattım vodafone eğer turkcelle geçince sorun düzelecekse geçmeyi düşünüyorum. Şebeke sorunu hareket halindeyken oluyor genelde baz istasyonu değişiminde hat bunu algılamıyor sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HcPsi -- 4 Eylül 2016; 23:40:20 >
  • İnşallah bizde bir gün büyük avrupa ülkeleri gibi yeniliklerde çığır açacağız. Daha çok fırın ekmek yemeleri lazım!

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.