Şimdi Ara

SONY XPERIA™ Z1 ORJINAL TR 4.4.4 KitKat (14.4.A.0.108 GÜNCEL) 27.06.2014 [ROM|FTF|TR] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
7
Favori
32.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yükledim sonunda.emeği geçen herkese teşekkür ederim. wifi performansında artış yüksek.normalde yan odadaki modemle 1 veya 2 diş çekerdi şimdi full.
  • ewet wifi güçü artmış , bu pili negatif yönde etkileyebilir.
    ekran parklaklığı ayarı güzel olmuş ortam aydınlığına göre otomatik ayarlıyor.
    birde menü ve masaüstü simgelerinin renkleri daha bir canlı olmuş gibi .(farklı birşeyler var)
    Test sonuçlarına itibar etmesemde antutu ile test sonucu 34765 çıktı. listede samsung galaxy note 3 'ü geçti. :)
  • sorunsuz güncellendi teşekkür ederim :)
  • 4.2.2 yüklü olanlar güncel olan rom'u indircek değilmi arkadaşlar.
  • Öncelikle emeğiniz için teşekkür ediyorum. Benim sorunum şu; Flashtool-drivers ile driverleri yüklemede sorun çıkıyor. Defalarca denedim ama her seferinde hata veriyor ve yüklenemedi diyor.Dolayısıyla flashtool cihazı görmüyor..Sorun ne olabilir. Win 8.1 kullanıyorum. Bununla ilgili verdiğiniz XDA linki de ölü maalesef bakamadım.
    Çıkan hata ekranı bu şekilde..
     SONY XPERIA™ Z1 ORJINAL TR 4.4.4 KitKat (14.4.A.0.108 GÜNCEL) 27.06.2014 [ROM|FTF|TR]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daylili -- 18 Ocak 2014; 18:35:22 >

• Telefonu kapalı iken pcye bağladığımda driver hatası veriyor Flashtoll ve pc.s1 driver bulunamadı gibi birşey diyor.o driverı bulan arkadaşlar Upload edebilir mi? Yada Link.dediğiniz tüm aşamaları harfiyen yaptım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende yükledim çok sğaol. Turkcell'in ıvır zıvır uygulamalarından kurtulmak için bile kurulması gerekiyor. Wifi çekim gücü artması ve daha dayanıklı pil ve sonraki güncellemeleri zamanında alacak olmamda çok iyi oldu. 4.3 yazılımından şuanlık epey memnunum.
  • Engin hocam,turkcell den aldık cihazı millet 1 aydır 4.3 kullanıyor bize bir türlü gelemedi.bu sebeple ve 4.4 gecikmesin diye bu romu attık Allah razı olsun eline sağlık.wifi normal cekmeye başladı sarjdada iyileştirme var..kurmaktan şüphe duyan varsa tereddüt etmeden kursun sorunsuz.iyi forumlar...

• wanille kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar yardımcı olun lütfen.

• daylili D kullanıcısına yanıt
    wanille kullanıcısına yanıt
    2.A Sisteminiz Windows 8.1 ise Sürücü Sorunu Çözüm işlemini yapın.

2.A.a Windows tuşu ve R’ye birlikte basın karşımıza gelen ekrana kodu yapıştırın shutdown -o -r -t 0 Bu kod bilgisayarınızı gelişmiş başlangıç menüsünde yeniden başlatacak.

2.A.b Yeniden başladığında Sorun Gider seçin

2.A.c Gelişmiş Seçeneklere tıklayın

2.A.d Başlangıç Ayarlarını seçin

2.A.e Yeniden Başlat deyin

2.A.f Karşımıza gelen menüde 7 Sürücü İmzası Zorlamasını Devre Dışı Bırak'ı seçin yani 7 ye basın

2.A.g Bilgisayar açıldığında artık imzasız sürücüler yüklenecektir.

2.B Flashtool u kurduğunuz klasördeki drivers klasörüne girip Flashtool-drivers.exe'yi çalıştırın. Çıkan seçeneklerden Xperia Z1 ve Flashmode sürücülerini seçin kurun.

Daha önce bakamadım kusura bakmayın

ANLATIM WINDOWS 8.1 SÜRÜCÜ İMZA DOĞRULAMA SORUNU İÇİN DÜZENLENMİŞTİR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 29 Ocak 2014; 15:16:01 >

•  SONY XPERIA™ Z1 ORJINAL TR 4.4.4 KitKat (14.4.A.0.108 GÜNCEL) 27.06.2014 [ROM|FTF|TR]

arkadaşlar benim telefonum Xperia Go ve JB yüklü.Ben Flashtool ile GB yüklemeye çalışıyorum ancak bu hatayı verior.Nedeni ve Çözümü???

• mer33 M kullanıcısına yanıt
    Ama benim bilgisayar Windows 7.

• carsiankara C kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın rica ederim :)

• Rica ederim iyi günlerde kullanmanız dileğiyle

• Dediklerinizin hepsini yaptım ve şu anda 4.3 yüklü, çok teşekkürler Farkedilebilir bir akıcılık var
  • çok teşekkür ediyorum. vodafone illetinden kurtuldum sonunda :D
  • engin hocam kulübe benide alabilirmisin nerden başvuruyoruz. :)
  • Güncellemeye başladım bende şimdi sonrasında yeni romu hazırlayıp konuya ekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sinanortac

Dediklerinizin hepsini yaptım ve şu anda 4.3 yüklü, çok teşekkürler Farkedilebilir bir akıcılık var

rica ederim :)

quote:

Orijinalden alıntı: carsiankara

engin hocam kulübe benide alabilirmisin nerden başvuruyoruz. :)

Merhaba Konu buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_80717013/f_//tm.htm#80717013 listeye eklerim sizide

quote:

Orijinalden alıntı: zlo

çok teşekkür ediyorum. vodafone illetinden kurtuldum sonunda :D

rica ederim vodafone ile muhatap olmazsınız bu konuda artık kaldı ki verdikleri cevaplar cevap değil bilgi yok çözüm yok . iyi günlerde kullanın.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engin.OK -- 31 Ocak 2014; 10:08:45 >

• güncel romu bekliyoruz başgan
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.