Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.116
Cevap
124
Favori
858.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: d_e_h_a_406

Bu sorundan dolayı servise veren var mı acaba telefonunu?

ahmet isimli arkadaşımız garantiye verdi diye biliyorum ama henuz aletı aldı mı bı fıkrım yok.

@ahmet645

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi American Psycho -- 8 Ocak 2014; 4:06:57 >
  • quote:

silerken ekrana parmağınızı basılı tutun arada kesiklik yapıp silmiyor.Arka arkaya bastığınızda bazen algılamıyor.

Bende olmadı silerken direk akıcı şekilde sildi ekrana da nereyede koysam parmağımı sildi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cleet

quote:

silerken ekrana parmağınızı basılı tutun arada kesiklik yapıp silmiyor.Arka arkaya bastığınızda bazen algılamıyor.

Bende olmadı silerken direk akıcı şekilde sildi ekrana da nereyede koysam parmağımı sildi..

Telefonu masaya koyun ve 20 kere kısa bi metin yazıp silin , hem basılı tutarak hem de defalarca basarak silmeyi deneyin kesilme oluyor.Eger bunda da olmazsa bence ıcınız rahat etsın sızın telefon sıkıntısızdır hungry shark ta olan kesılme oyundan kaynaklanıyordur bence.
  • cleet kullanıcısına yanıt
    nadiren yapıyor her zaman yapmıyor.
  • Lütfen birisi benim soruma cevap versin . Kamera performansı düşen var mı? Çözümü nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihgvn

pc companion uygulamasından an itibari ile gıcık kapmış bulunmaktayım , yedeğimi aldım onarma yaparken sorun çıkardı çıkardım devam ettim tamam onardık bitti yedek alalım dedik giriyorum yedekleye geri yükleye bastığım zaman donuyor bi kere daha bastığım zaman yanıt vermiyor diyor 3 farklı bilgisayarda denedim elimde yedek var ama telefona yükleyemiyorum var mı bilgisi veya çözümü olan ?

Bende de aynı şekil oluyordu, yükle dedikten sonra üstüne tıklamadan kendi haline bırakınca yedeğin boyutuna bağlı olarak epey bekledikten sonra yüklemeye başlıyor.
  • d_e_h_a_406 D kullanıcısına yanıt
    Evet aynı sorun bendede oldu fakat ilk başta olmadı esasında hiç olmadı yani şöyle diyim ben normalde swiftkey klavye kullanıyorum ve tek bir sefer yapmadı..Bende olmadığına emindim ki xperia klavye ile de deniyim dedim..ve sonuç felaket aynen dediğiniz olay bendede oldu..Artık yorum sizin ama bence telefonda yazılımsal bir sıkıntı olduğunun kanıtıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cleet -- 8 Ocak 2014; 4:40:33 >
  • Sorun 4.2.2 yüklü olan z ultrada da mevcut fakat yeni çıkacak olan z1s ya da z1 compact da olacak mı acaba...
  • semihgvn kullanıcısına yanıt
    pc crop. son güncellemesinden sonra eğer win7 kullanıyorsan böyle sorun oluyor arada. yapman gereken biraz beklemek. donmalar veya arada siyah ekran gibi hatalar aldığında elleme fareyi bekle biraz düzeliyor.
  • Arkadaslar bende dun araniza katildim tenis topu gibi nfc hoparlor,nfc blue.kulaklik,7000mah sony cyberpower harici batarya ve telefon 1500tlye aldim.Kutudan kulaklikta dock da cikti.

Ancak cinden aldigim icin googlenin tum programlari yasakli idi.Google play dahil.Bende C6902 telefonuma son 4.3 yazilimini flashladim flashtool ile.Herhangi root veya bootloader acmadim.Simdi sorum bildiginiz uzere bootloader vs. acilinca icindeki drm keyleri siliniyor ve bravia-trilimunos ozelligi kullanilamiyor.Yinede emin olmak icin soruyorum bende bu ozellikler halen calisiyor degil mi?
  • Otomatik MOD da 20mpixel çekmek isteyenler aşağıdaki linkteki güncellemeyi yükleyebilirler.

http://repo.xposed.info/module/com.wedy.auto20mp

Root gerektirir. Belki root olmayanlarda da çalışabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 8 Ocak 2014; 9:42:46 >
  • ben root yapmadım. yapmayı düşünüyorum. ama garanti dışı kalması meselesi nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahbârî -- 8 Ocak 2014; 9:45:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enterhd

quote:

Orijinalden alıntı: MR.Ş@HIS

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-z1-c6903-101702068?urvid=7800644#product-information

nasıl sızce fıyat ucuz bır sakatlık varmıdır

Yurtdışı fiyatı ile ayni. Yani bence yurtdışı cihazı. İstanbul'da isen elden teslim al derim.düşük puanlı yeni satıcı.

gaziantepteyim ve şaşkınlık içindeyim 4 tl kargo ucreti verdim dun oglen aldım ınternetten suan elimde normalde 2 gun
    ve tam fatura ve kaskolu gelmıs çok memmun kaldım kutusunun açılmıs oldgundan korkuyordum sukur oda duzdgun ımeısıde ıthalat dıyor super telefon bıraz ucuz aldıgımada sevındım tabibi

• arrkadaslar iphone 5 den buna rehberimi nasıl alrım vcf olarak maıl attım yukledım açmıyor
  • Bu son konuşulan dokunmatik sorununu test ettim ve hiçbir sorun yaratmadı (klavyede düz zeminde,test kısmında bir tek 2 parmağımı algılamadı ama kesilme hiç olmadı) cihazımı n11 den delta servis garantili ve ingiltere ve fransa ya gönderilen ürünlerden ama dubai den gelme 4.2.2 deyim

• Sony Xperia Z1 Compact Avrupa fiyatları belirlenmiş.
    Almanya : 499€
    İtalya : 549€
    Hollanda : 549€
    İngiltere : 440€

549 * 2,95 : 1620 TL minimum Türkiye pazarına giriş fiyatı. Sony Xperia Z1 daha mantıklı bu fiyata göre.
  • atikselimZ kullanıcısına yanıt
    cidimisin gercekten çok sevınırım abi ya allah razı olsun peki adresimi sana yoluyayım sen bitanesin ya gercekten çook teşekür ederim :)
  • Nette test sonuçlarını gördüm ne kadar.doğru ne kadar yanlış bilmiyorum antutu falan Compact bizim telefonu geçiyor her testte ne ayak

• quote:

Orijinalden alıntı: mertburak312

Nette test sonuçlarını gördüm ne kadar.doğru ne kadar yanlış bilmiyorum antutu falan Compact bizim telefonu geçiyor her testte ne ayak

Çok normal. Aynı işlemci-ram-ekran kartı ile 1080 değil 720 p ekran. Çok çok daha iyi sonuçlar bekliyordum hatta Z1 Compact'tan. Sanırım piyasadaki en hızlı telefon oldu.
  • Valla telefonum tas gibi bahsettiginiz hicbir sorun yok Allah bozmasin..
    Sorun yazilimsal olabilir telas yapmayin kucuk seyleri kafaya takmayin..

Bu arada compact in gecmesi cok normal 720p de adreno 330 ucar resmen tabi daha kucuk alanda olacagi icin isinma sorunu da olabilir..
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.