Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.116
Cevap
124
Favori
858.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kullanmadığımdan cevap veremeyeceğim
  • Lollipop kullananlardq stamina mod çalışyomu acaba? Bende hala bildirim gelmeye dev ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar lg g2 kullanicisiyim arkadasin z1 telefonu mesaslasmada donmus kalmis tepki yok sadece mesajlarda klavye acik iste ekran oyle kaldi ne yapmamiz lazim nir tus komb.felan var mi bu z1de de telefon kapanmiyor bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: Killien

Arkadaslar lg g2 kullanicisiyim arkadasin z1 telefonu mesaslasmada donmus kalmis tepki yok sadece mesajlarda klavye acik iste ekran oyle kaldi ne yapmamiz lazim nir tus komb.felan var mi bu z1de de telefon kapanmiyor bu arada

Sım kart gırısının orda kırmızı bı tus var ona sıvrı bırseyle basılı tutun hard reset atıcaktır

• Meissner kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ettim

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Evet çok güzel satış rakamlarına ulaştı sony Z1 de.. Aslında fiyatları ucuz tutsa rakip firmalara oranla deli gibi satış yapar. Ben Z1 deki fiyattan bunu çıkarıyorum. Aynı şekilde m4 aqua da çok satan bir model.

Birde şu nasıl bir düdüklü tenceredir de pille çalışıyor merak ettim

• Arkadaşlar selamlar,
    anneme aldık bugün mor renklisini, mor cidden çok güzel bir ton. Hani öyle önyargıyla karşılanmayacak olsa bir erkek olarak ben bile alırdım :D

Şarja taktım, telefonla ilgili bilmem gereken bir şey var mı?

Resmî 5.1 geldi mi telefona?
    İndirenler varsa yorum yapabilirler mi?

Bir de şarj konektörünün olduğu yer kirlenmiyor mu zamanla? Orası için kapak koysalarmış keşke kutuya.
  • genc1923 G kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullansın anneniz. 5.1 halen gelmedi, bekliyoruz yayınlanır 15 inden sonra büyük ihtimalle. Şarj yerinden kastınız yan tarafta açık olarak duran yerse eğer evet orası zamanla tozlanıyor.

• merhaba z1 orijinal kılıf kulanan varmı aranızda orijinal derken sony center den alınma 45 TL fiyat çektiler gidib bakmaya üşeniyorum rica etsem eline olan varsa foto ekleyebilirmi
  • DreamRiver kullanıcısına yanıt
    Üstündeki saatin ya, saçma bi 3 voltluk pili var

• Arkadaşlar bende katıldım klube sıyah z1 aldım 2-3 ay güncellememeyı düsünüyorum ıyıce herşey kafamda otursun diye.
    Alacak arkadaslar ılk izlenim
    On kamerası yeterlı değil vasat
    Arka kamerası super
    Telefonun altındaki boşluk can sıkıcı
    Hızı baya iyi
    Isınma sımdılık sıkıntı çıkarmıyor
    Su daha dokundurmadım ve dokundurmayı düşünmüyorum
    Sarj süresi fazlasıyla ıyı
    Cebe sokmak zor oluyor kot ise bide ılk ızlenımlerom bunlar güncellemedım daha tabiki suanlık memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuda bir kopukluk var yada kimse takmıyor ?
    LP kullananlar için bir yorum istedim cevap yok.Yardımlaşma olmayacaksa bu konu anlamını yitirmiş demektir.
    LG G2 konusundaki yardımlaşmanın 10 da 1i burada yok.
  • arkadaslar merhaba burda ilk yorumum İÇTENLİKLER SORUYORUM Eşime telefeon alıcam ( sony aqua M4) 8gb diye pek ısın madım --- Sizce( sony Z1) alınırm içten cvp verirsenız sevınırm arıza sı varsa servısle ugrasmak istemiyom Z1 için söledim bunu

dikkatimi çekense neden birden 999 tl fiyatı düştü bi çakallık mı var bu işte yada stok eritmek mi yada 2013 model oldu içn mi iyi forumlar
  • selam herkeze, benim sorun muzik playr ve album de once muzik uygulamasi sorun oldu.muzik playerde muzikler silinmis yeni indirme yapincada sarkiyi gostermiyor .album ise herhangi bir resim duvar kagidi yapmiyor .bende fabrika verilerini sifirladim ve su yeni yazilim guncellemesini yaptim aslinda istemiyordum sirf bu sorun icin yaptim ama galeri yani album ayni resim yok vatsapdan atilsa bile orda cikmiyor sadece cameradan cekersen cikiyor muzik de ayni .ne yapmam gerek yardimci olur musunuz bu conpanion onarimi ise yarar mi.bu iki uygulama resmen devre disi gibi bilen varsa lutfen yardimci olun.uzun oldu ama kbakmayin.

• Sony yazıklar olsun telefonun piyasasını mahvetti.2013'te 2470 TL'ye aldığım cihaz şimdi 999 TL yazık ya. Şimdi satsam verecekleri maksimum 550 TL...

• Pazartesi aranıza katıldım g3 beatıöda kasko vardı hard brick ettim kaskodan para aldım m4 aqua alcaktım z1 aldım güzel telefon kamerada karınca felan var ama ayrlarını bilen söylesin gece ve gündüz için 999 tl iyi fiyattı nexus 5 kadar olmasada ilk telefonum gibi gene iyi kameraso ve wifide sıkıntı var wifi ayarı vardı biyeri 100 yapıyodun acil söylermisiniz kamera ve wifi ayarını.

• quote:

Orijinalden alıntı: MR.GodFatheR

Arkadaşlar telefonu alalı 6 ay oldu flaş ışığı ilk aylardaki gibi çıkmıyor Android lollipop A güncelledikten sonramı oldu bilmiyorum ama kuzenimin ace2 si var onun telinden çok çıkarken şimdi onun telefonundan az çıkıyor yardımcı olabilirmisiniz

Yardım eden yokmu

• bugun almayı düşünüyorum kılıf ve kırılmaz cam önerirmisiniz ve ne önerırsınız ?
  • Arkadaşşlar bizim telefon hdmi uyumlumu ekranı yansıtmak için twlwvizyona
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasannha

Arkadaşşlar bizim telefon hdmi uyumlumu ekranı yansıtmak için twlwvizyona

Kardeş direk HDMI çıkışı yok usb girişinden mhl aparatı yardımıyla HDMI kablosu bağlanıyor.

• 
Sayfa: önceki 11861187118811891190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.