Şimdi Ara

★ SONY XPERIA™ Z1 KULÜBÜ ★ (1189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26.117
Cevap
124
Favori
858.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ers11n

arkadaslar merhaba burda ilk yorumum İÇTENLİKLER SORUYORUM Eşime telefeon alıcam ( sony aqua M4) 8gb diye pek ısın madım --- Sizce( sony Z1) alınırm içten cvp verirsenız sevınırm arıza sı varsa servısle ugrasmak istemiyom Z1 için söledim bunu

dikkatimi çekense neden birden 999 tl fiyatı düştü bi çakallık mı var bu işte yada stok eritmek mi yada 2013 model oldu içn mi iyi forumlar

Abı uretımı bıttı eldekılerı satıyorlar bende yenı aldım alacaksan hemen al fiyatının dusmesının sebebı baska bısey degıldır ben gittiğimde 4 kısı aynı anda aldık kacırma derım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolyo

quote:

Orijinalden alıntı: hasannha

Arkadaşşlar bizim telefon hdmi uyumlumu ekranı yansıtmak için twlwvizyona

Kardeş direk HDMI çıkışı yok usb girişinden mhl aparatı yardımıyla HDMI kablosu bağlanıyor.

Hazaten onu sormuştum destekliyormu diye telwfoncunın bşri z1 desteklemwz dedi de
  • Kardesim cevap verdiğin sağol ikisi arasında kaldım M4veya Z1 ama z1 agır basıyo gibi
  • Meissner kullanıcısına yanıt
    Stamnia mod bende düzgün çalışıyor. Bi sıkıntı yok bende

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 daha verip Z3 Compact almak daha mantıklı bence.(yeni alacaklar için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nusibet -- 12 Ağustos 2015; 21:41:22 >
  • Ers11n E kullanıcısına yanıt
    Delitilki sitesinde 909tl beyaz. Almayı düşünürseniz.

• quote:

Kardesim cevap verdiğin sağol ikisi arasında kaldım M4veya Z1 ama z1 agır basıyo gibi

Nedemek hocam z1 derim ben son tercıh yıne sana kalmıs z1 ın rakıbı 5s yani 5s le z1 arasında kalman lazım
    M4 aqua hıc arastırmadım ama z1 ı 5 aylık bır arastırma sonucu aldım memnunum eksıksız telefon dersen değil eksıksız istersen ıphone 6 al kı onunda eksıgı var z 1 alacaksanda elını cabuk tut derım

• teşekkürler
  • kardesim su msj yazarken ki saate arkadasmla yazısıyom facebook dan z1 sualmış göndermiş servise armış her yerı flan yenisi gelcek diyo
  • Stamina kitkatta calısmıyor wifi uyanık kaşma ayarıda calısmıyor wifi tus kilidi kapatınca kapanmıyor lolipopa yükselttim fabrika ayarına döndüm wifi kamera felan daha iyi oldu valla sarjda daha iyi ultra staminada gelmiş :)

• quote:

kardesim su msj yazarken ki saate arkadasmla yazısıyom facebook dan z1 sualmış göndermiş servise armış her yerı flan yenisi gelcek diyo

Bende kasko yaptırdım 132 liraya kaza calonma kırılma olaylarında ıade yapıyorlar

• beyler arka kamera ıyı ama ön kamera berbat normalmi bu ya ? resmen karıncalı çekiyo.ayar yapmakmı lazım
  • SLm herkese. benim bir sorum var, umarım cevap veren olur.
    telefonun sol tarafında girişlerin altında bulunan bir yer var. heralde bişey takılıyo buraya ama ne takılıyo napılıyo ne işe yarıyo bilen var mı? daha doğrusu bilen mutlaka vardıda cevap verip bilgi verirseniz sevirim.
  • keremhan87 K kullanıcısına yanıt
    Sanırım manyetık sarj yuvasını dıyorsunuz. Buraya manyetık sarj aletı takılıyor ayrıca playsatıon konsoluna da takılıp oyun oynanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremhan87

SLm herkese. benim bir sorum var, umarım cevap veren olur.
    telefonun sol tarafında girişlerin altında bulunan bir yer var. heralde bişey takılıyo buraya ama ne takılıyo napılıyo ne işe yarıyo bilen var mı? daha doğrusu bilen mutlaka vardıda cevap verip bilgi verirseniz sevirim.

Arkadaşında dediği gibi alternatif bir sarj yuvası. Kabloları piyasada bulunuyor ama ulkemızdekıler cok dandik. Tavsiyem ebaydan xcable adında bır kablo var onu almanız.vsken diye bir firma uretıyor ben aldım. Gayet memnunum 9-10 dolar gibi bir ucret var.asagida ornek ilan var. Burdan alın demiyorum ama bu urunu alın muhakkak.

http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItemDescV4&item=201400070684&category=123422&pm=1&ds=0&t=1439469137359

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 13 Ağustos 2015; 15:35:12 >

• arkadaşlar bildirim çubuğyla sorun yaşayan var mı? bazen dokunduklarımı algılamıyo bildirim çubuğu. örneğin gps i hiç açamıyorum ordan donup kalıyor. veya herhangi bir programın içindeyken (twitter, instagram gibi) ekranı otomatik döndürmeyi kapatamıyorum ana ekrana basıp sonra bildirim çubuğunu indirip kapatabiliyorum. bildirimlrin tümünü sil tuşu da çalışmıyor bazen. kısacası bildirim çubuğum sorunlu. başka yaşayan var mı veya sebebi ne olabilir? son bi kaç aydır var bu durum. lollipop a ilk güncellediğim zamanlar yoktu. şimdiden teşekkürler
  • kingablu kullanıcısına yanıt
    Aynen bildirim çubuğunu açıyorum ama wifi veri vs tıklıyorum işlemiyor bazen işliyor kafasına göre
  • kingablu kullanıcısına yanıt
    Ne kitkatta nede lolipop da öyle bir sorun yaşamadım

• oh yahu sattım kurtuldum
  • 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.