Şimdi Ara

Sony Xperia Z video inceleme 'Tüm bildiklerinizi unutun!' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
16
Favori
61.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Video kağnı hızıyla yükleniyor videonun ortasında dondu kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matterhorn

@12 Angry Men Adamım senin işin gücün yokmu Xperia Z çıktığı ilk gündür ne acın varsa sürekli Sony konularındasın, şimdiden bu konuda bile 6-7 mesajın var, ayıptır yapma şunu gözünü seveyim çok itici görünüyorsun, sanane milletin Sony sevgisinden, bataryası zayıf alınmaz dersin geçersin. Yok onun ekranına büyük demişlerde buna niye dememişlerde, yok tasarımı dışında yeniliği yokmuşta.. Pes dedirtiyor bazı yorumların..

Peki bundan sana ne? bende bu sene telefon alıcam, bunu almak istiyordum bataryası yüzünden vazgeçtim. Seni nedne rahatsız etti sony çalışanı mısın?_

• abi bence bütün incelemeleri ikiniz yapın çok iyi oluyor.

• full hd ekran var ama daha önce bu büyüklükte full hd görmeyenler için pek görüş belirtilmemiş. Netliği ve keskinliği hd ye göre nasıl mesela? Arada bariz fark var mı? Yoksa işlem gücünü harcayıp maliyeti artırmaktan başka bir işe yaramıyor mu? Zaten mobil cihazlarda masaüstünde olduğu gibi alan artışı falan olmuyor. İşe yarar bir özellik midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Premium

sorduğum soru hata beyler, Xperia Z daha iyi sanırım :D

note 2'yi satıp bunu alıcam deme sakın
  • İlk kez bir videoyu baştan sona kadar izleyeceğim

• Full HD ekran biraz işi bozmuş aslında. Herkese ilk başta güzel geliyordu ama görüyoruzki bu ekran hem batarya açısından hemde performans açısından kayıp yaşatıyor.

Bunu tamamen S4 Pro ya yada Adreno 320 ye bağlamamak lazım. Zira Nexus 4, 4.2.2 den sonra uçar hale geldi.
  • Videyoyu sonuna kadar izledim.Almayi dusunuyordum ama vazgectim sanirim.Her ne kadar dis tasarimi,menu ve galeri tasarimi,su gecirmezlik,hdr video cekimi gibi ozellikleri mukemmel olsa da performans ve ekran acisindan hayal kirikligina ugradim maalesef.Suanda gozukuyor ki bu mevcut grafik birimleriyle full hd cozunurluk asiri gereksiz bir durum

• Bayıldım telefona özellikle tasarımı çok hoşuma gitti. İnceleme için teşekkürler. Ama bu sene telefon alacaklar bence beklemeli daha iyi modeller gelecektir diye düşünmeme sebep oldu inceleme.
    En çok merak ettiğim kamera karşılaştırmasıydı ama 500mb lık dosya çok büyük olmuş biraz daha uygun olarak bir karşılaştırma eklenirse daha güzel olur. Telefonu almak isteyenler için ayrıntılı olması güzel fakat bana boyut çok yüksek geldi.
  • video açılmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Ekran leş, kamera leş, donanımı artık tırt, güya dayanıklı ama yamulmuş bile hemen, yazılım olayı meçhul, ... İsterse plastikten hatta çöp poşetinden yapılsın yine de Samsung Galaxy

senin gibi fanboyu ilk defa görüyoruz bu arada.

• HD versiyonu açamıyorum şu videoları youtube a yüklesenizde bizde rahatlasak sizin sunucularınızda rahatlasa artık.

• Birde sunucunuz biraz hızlı olsa.

• Tasarımdan öte gitmeyen gereksiz bir telefon

• Mesut Çevik gibi bir HTC fanı bile bu telefon için bir çok kez mükemmel, muhteşem gibi sözler söylediğine göre bu telefon alınır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoldaTr -- 17 Şubat 2013; 21:45:10 >
  • Esasen Sony xperia p kullanıyorum batarya tatminkar, yani yarı yolda bırakmıyor.
    Bu tasarımı farklı boyutlarda raflarda görebiliriz gibime geliyor,
    S,p,sola vb...

İdeal telefon boyutu bence 4,3 inç bu tasarımda o boyutlarda bi telefon yaparsa beni tamamiyle tavlar sony.

• Kafama yatmisti alicaktim fakat s4 beklemenin gerektigini anladim o ekran ne ole hic guzel degil pilde cok kötü kısaca beyenmedim

• merakla bekliyordum. ama sonuç beni üzdü. benim için tek artısı dayanıklılık...

• Çok güzel bir telefon. Almayı da düşünüyordum ama şu ekranın tam siyahı vermemesi , fazla parlak olmaması , oyunlarda takılması (ki ben oyun oynamayı severim), bataryanın yetersiz olması nedeniyle telefonu almaktan vazgeçtim. Ama hakikaten çok güzel bir telefon Sony'i tebrik etmek lazım bu zamana kadar gördüğüm tasarım en güzel telefon. Su geçirmez olması zaten süper. Ama ah şu yazdığım kötü özellikleri olmasa kesinlikle alırdım.
    İnceleme için teşekkürler çok ayrıntılı ve açıklayıcı olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HectorBarbossa -- 17 Şubat 2013; 21:42:33 >
  • Video patlak

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.