Şimdi Ara

Sony Xperia Z video inceleme 'Tüm bildiklerinizi unutun!' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.014
Cevap
16
Favori
61.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir zaman ilk çıkan şeyi koşup almayın, önce bekleyin başkaları alsın kullanıcı yorumlarını bekleyin.

• keşke anket ekleseydiniz.

• Çerezi çayı aldık, SONY

Derken Zamzung ergenleri iş başında yine..
  • S3'ten bu cihaza geçmeye değmez şimdilik,önümüzde daha uzun süre var,yeni cihazlar çıkacak özellikle Galaxy S 4 çıkacak,alacak arkadaşlar biraz daha beklemeli bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 18 Şubat 2013; 12:16:02 >
  • dehşet !!!!!!!!
  • video açılmıyor

• s4 5'' gelicek dediklerinde herkes eleştirmişti. Maşallah sony'i eleştiren olmamış

• 2013'ün ilk yarısında çıkan en iyi akıllı telefon, kısa ve öz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisional -- 17 Şubat 2013; 21:27:57 >
  • El haraketi yerine ,kol hareketi demişsiniz :D

• Videoda bir sorun var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video açılmıyor DH herhalde kitlendi yogunluktan :)

• adamlar xperia z ye çekiçle vuruyor ben bulsam evin vitrinine koyarım :D

• şuan izleyemiyorum yarına kadar nasıl bekleyeceğim bilmiyorum

• Böyle güzel emek verilen bir telefon, galaxy serisi gibi mekanik ve kapasitif tuş özellikleriyle gelmeliydi. Sanal tuşlar tamamen kullanışsız. Blackberry de aynı hatayı yaptı. Birçok kişi kullanım zorluğu çekecek.

• Beni burada parçalayacaksınız, eksi yağmuruna tutacaksınız biliyorum ama tanıtımı izlerken içim sıkıldı resmen. Normalde iPhone'cu değilim çok cafcaflı renkli olsun istemem telefon ama bunda sanki siyah renk çok baskın olmuş.
  • gündüzden hazırlığımı yaptım 53 dk keyifle izlemesi kaldı :)

• Note II ile takasa gider mi bu?

• Merhaba ben digimon52 bu videomusda donanim haberin video oynaticisini incelicez.bu video oynaticisinin büyük olasilikla arada bir donma özelligi olmasi ve kullanicilarin canini skmasi oluyor.HD,SD;STandar seviyede görüntü sunmasina ragmen pekde birsey degismiyor olasi................

• sorduğum soru hata beyler, Xperia Z daha iyi sanırım :D

• Video bazen kapanıp baştan başlıyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.