Şimdi Ara

SONY XPERİA Z [ANDROİD 6.0.x MARSHMALLOW][ROM][ROOT][RECOVERY][MOD][KERNEL][XPOSSED][BL] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
14
Favori
13.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konunun üstünden baya zaman geçmiş ondan soruyorum şimdi babamda xperia Z var çok ağırlaştı rom yüklemek istiyorumda su an en stabil güncel (stabil olması çok daha önemli illa son verisyon oreo falan olmasından) rom hangisi kullananlar yardımcı olursa sevinirim.
  • garip_adam G kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var bi sonuca ulaşabildiniz mi?
  • Fischmann kullanıcısına yanıt
    Önce temiz bir yazılım ile cihazı sıfırlayın sonra re lock sonrasında da sürüm düşürmeyi deneyin.
  • Ben philz touch recovery kurulu telefonuma lineageOS 14.1 kurdum fakat yeniden başlattığımda cihaz tepki vermedi.Açmaya çalıştığımda sadece titriyor.Nasıl düzeltebilirim?
  • mahone14 kullanıcısına yanıt
    romda bir hata olabilir yada wipe yapmamış olabilirsiniz. Cihaz boot yaapmamış. Flashtool ile yazılım düzelir.
  • ouzqan kullanıcısına yanıt
    flashtool this phone is locked uyarısı verdi hocam.önceki rom yüklememde bootloader ı açmıştım. neden böyle bir hata veriyor olabilir ?
  • mahone14 kullanıcısına yanıt
    kilidi ya kapattın yada açılmamış hocam flashtool bunu diyorsa başka bir açıklaması yok istersen bir kez daha aç.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.