Şimdi Ara

SONY XPERİA Z [ANDROİD 6.0.x MARSHMALLOW][ROM][ROOT][RECOVERY][MOD][KERNEL][XPOSSED][BL] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
14
Favori
13.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hârimi

quote:

Orijinalden alıntı: de_la_vega_66

quote:

quote:

quote:

quote:

XOSP Rom'da mobil internet sıkıntısı yaşayan var mı? ne yaptıysam düzeltemedim vodafone mobil internet çalışmıyor. bazen bi kaç dakikalığına düzeliyor sonra geri gidiyor. o yüzden müşteri hizmetlerini aramak istemedim. belli ki sorun telefonda. var mı bi önerisi olan*

Az önce ben de bahsettiğin romu kurdum. Dediğin gibi net yok. Vodafone sıkıntılı....

Hadi yaa.. tüh.. çokta beğenmiştim romu ama yeni güncelleme gelene kadar mecburen değiştirecez artık.. ben şu dirty unicorn'u bi deneyim madem..

Ubdate lazım. Hat ile alakalı bir durum değil.
    Ben de şuan itibariyle Validus kurdum. Şİmdilik bir sorun ile karşılaşmadım. Aslında bu aralar son güncelleme alan romların ortak bir sorunu var. O da SterioMod sıkıntılı. Sıkıntı şu: SterioMod sorunsuz çalışıyor ama ahize sesi gelmiyor. Bunla ilgili ilerleyen zamanlarda ne gebi gelişmeler olur burdan paylaşacağım.

bende dirty unicorn'u kurdum. görünürde bi sıkıntı yok ama bi yavaşlık söz konusu. özellikle ayarlar menüsünde gezerken resmen animasyonlar yavaş.. lag ya da kasma gibi değil de ne biliyim yavaş işte.. ı ıh sevmedim ben bu romu. tez vakitte başka bi rom flashlarım heralde.

Ben de denedim ama pek hoşuma gitmedi. Yetersiz bir çalışma olmuş. Geliştiricisi pek ilgilenmiyor. Validus şuan iyi gibi. Deniyorum..

airlessproject'in rom'u olan Durty Unicorns romunun üzerine yine airlessproject'in kernel'i olan airless kernel'i flashlayınca Wi-Fi çalışmıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

XOSP Rom'da mobil internet sıkıntısı yaşayan var mı? ne yaptıysam düzeltemedim vodafone mobil internet çalışmıyor. bazen bi kaç dakikalığına düzeliyor sonra geri gidiyor. o yüzden müşteri hizmetlerini aramak istemedim. belli ki sorun telefonda. var mı bi önerisi olan*

Az önce ben de bahsettiğin romu kurdum. Dediğin gibi net yok. Vodafone sıkıntılı....

Hadi yaa.. tüh.. çokta beğenmiştim romu ama yeni güncelleme gelene kadar mecburen değiştirecez artık.. ben şu dirty unicorn'u bi deneyim madem..

Ubdate lazım. Hat ile alakalı bir durum değil.
    Ben de şuan itibariyle Validus kurdum. Şİmdilik bir sorun ile karşılaşmadım. Aslında bu aralar son güncelleme alan romların ortak bir sorunu var. O da SterioMod sıkıntılı. Sıkıntı şu: SterioMod sorunsuz çalışıyor ama ahize sesi gelmiyor. Bunla ilgili ilerleyen zamanlarda ne gebi gelişmeler olur burdan paylaşacağım.

bende dirty unicorn'u kurdum. görünürde bi sıkıntı yok ama bi yavaşlık söz konusu. özellikle ayarlar menüsünde gezerken resmen animasyonlar yavaş.. lag ya da kasma gibi değil de ne biliyim yavaş işte.. ı ıh sevmedim ben bu romu. tez vakitte başka bi rom flashlarım heralde.

Ben de denedim ama pek hoşuma gitmedi. Yetersiz bir çalışma olmuş. Geliştiricisi pek ilgilenmiyor. Validus şuan iyi gibi. Deniyorum..

airlessproject'in rom'u olan Durty Unicorns romunun üzerine yine airlessproject'in kernel'i olan airless kernel'i flashlayınca Wi-Fi çalışmıyor

Dostum Airlessproject zaten forumlarında benim romlarıma benim kernelimi flashlamayın diyor; demek ki biliyor bu sıkıntıyı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 19 Temmuz 2016; 9:22:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aykt41

bunların hepsini yaptım dosya 1 gb'tın üstünde bişey indirdim zaten onuda ama flaşlamıyor abi kaç kere denedim

Hata nedir veya kodu ekran görüntüsü alabilir miyim. Bin, Mounth hatası mı nedir.?

Metin abi sıkıntı yine benim acele etmemdeymiş Romu sorunsuz kurdum çalışıyor

• quote:

quote:

quote:

bunların hepsini yaptım dosya 1 gb'tın üstünde bişey indirdim zaten onuda ama flaşlamıyor abi kaç kere denedim

Hata nedir veya kodu ekran görüntüsü alabilir miyim. Bin, Mounth hatası mı nedir.?

Metin abi sıkıntı yine benim acele etmemdeymiş Romu sorunsuz kurdum çalışıyor

Tamamdır hayırlı olsun kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düşük ses problemini çözdüm hemde verdiğin eklentiyi eklemeden artık çok daha yüksek çıkıyor sesi cihazın nasıl olsa su geçirmezliği gitti cihazın çünkü kendim açıp tamir ettim cihazı o arada ses çıkışı kısmındaki parçayıda aldım artık ses daha yüksek
  • quote:

Düşük ses problemini çözdüm hemde verdiğin eklentiyi eklemeden artık çok daha yüksek çıkıyor sesi cihazın nasıl olsa su geçirmezliği gitti cihazın çünkü kendim açıp tamir ettim cihazı o arada ses çıkışı kısmındaki parçayıda aldım artık ses daha yüksek

Sen çözümü hepten yapmışsın dostum

• Bilgi :

XOSP Rom'u kurupta mobil internet problemi yaşayan arkadaşlar Google Play'den DNSet ile dns ayarı yaparak mobil interneti kullanabilirler..
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    Metin abi bir soru soracağım Xperia Z2'nin bataryası acaba Z'ye olur mu bilgin var mı bu konuda hiç
  • quote:

Metin abi bir soru soracağım Xperia Z2'nin bataryası acaba Z'ye olur mu bilgin var mı bu konuda hiç

Tam bir fikir sahibi olmamam ile birlikte, olmayacağını düşünüyorum kardeşim.
  • Merhaba öncelikle çok faydalı bir paylaşım olmuş, teşekkürler.
    Ben telefonumun kontrolünün tamamen bende olmasını isterim. Google'ın Locationservice gibi, birçok uygulamayı (wi-fi gibi) bizden habersiz çalıştıran uygulamalarına, şarj ve işlemci kaybına neden olan uygulamalara, arkaplanda kendi kendine güncelleme vs. yapan uygulamara izin vermeyen tamamen özgür yani bağımsız bir rom için bir öneriniz var mı?
    Ben 4.3ten sonra bu hissi kaybettim. 4.4ün 3.parti applara sd karta yazma izni vermemesi bunun sebeplerinden birisi mesala. Tavsiyenizi bekliyorum, olmadı 4.3e dönmeye çalışacağım. Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: hsmcelik

Merhaba öncelikle çok faydalı bir paylaşım olmuş, teşekkürler.
    Ben telefonumun kontrolünün tamamen bende olmasını isterim. Google'ın Locationservice gibi, birçok uygulamayı (wi-fi gibi) bizden habersiz çalıştıran uygulamalarına, şarj ve işlemci kaybına neden olan uygulamalara, arkaplanda kendi kendine güncelleme vs. yapan uygulamara izin vermeyen tamamen özgür yani bağımsız bir rom için bir öneriniz var mı?
    Ben 4.3ten sonra bu hissi kaybettim. 4.4ün 3.parti applara sd karta yazma izni vermemesi bunun sebeplerinden birisi mesala. Tavsiyenizi bekliyorum, olmadı 4.3e dönmeye çalışacağım. Teşekkürler..

Teşekkür ederim.
    Farklı romlar mevcut. Dediklerinizin bir çoğunu da bu romlar sayesinde yapabilirsiniz. Ama bunun için Bootloader kilidini açmanız gerekmektedir. Ayrıca son Marshmallow romlarda sterio mod çalışmamakta. Sizin ve diğer arkadaşların bilgisi olsun diye ekleyeyim dedim. Tavsiyem XOSP rom.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hârimi -- 15 Ağustos 2016; 16:19:38 >

• Teşekkürler hocam, deneyeceğim. Garantim bu ay bitiyor, bootloader sıkıntı olmaz. Zaten "allowed yes" yazıyor. Tekrar teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsmcelik

Teşekkürler hocam, deneyeceğim. Garantim bu ay bitiyor, bootloader sıkıntı olmaz. Zaten "allowed yes" yazıyor. Tekrar teşekkürler..

Rica ederim. Kolay gelsin...
  • Eline sağlık üstad. Güzel ve çok faydalı bir konu, helal olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: brkhkn

Eline sağlık üstad. Güzel ve çok faydalı bir konu, helal olsun

Eyvallah eksik olma kardeşim
  • benim ekran kırıldı ekranı beyaz yapıyım dedim neyse güzelde oldu hani ama takılıp bakıldığında sadece zil sesi çalışmadı buzzer mı bozuldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvna80

benim ekran kırıldı ekranı beyaz yapıyım dedim neyse güzelde oldu hani ama takılıp bakıldığında sadece zil sesi çalışmadı buzzer mı bozuldu?

Alt hoparlör hiç mi çalışmıyor.
  • alltaki hoporleri de denedim hafif dışardan ses vererek baktım hoporlorde sıkıntı yok yoluda değiştirildi acaba ne anakartta bişey mi yandı ses çıkışıyla ilgili
  • Benim Z'de problem başladı telefon durduk yere reset atmaya başladı ama pil miyadını mı doldurdu reset atıyor bazen sistemi yeniden kuruyor buda yaklaşık bi 15 dakka falan sürüyor nedeni ne olabilir sizce ?
  • quote:

Benim Z'de problem başladı telefon durduk yere reset atmaya başladı ama pil miyadını mı doldurdu reset atıyor bazen sistemi yeniden kuruyor buda yaklaşık bi 15 dakka falan sürüyor nedeni ne olabilir sizce ?

Bataryayı değiştirin sorun çözülür

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.