Şimdi Ara

Sony Xperia XZ3 yenilenen tasarımıyla karşınızda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pil düşük demekten vazgeçin artık. 4 yıldır Z2 kullanıyorum hala rahat 1 günü çıkartıyor. Sony kullananlar bilir, bizim 4000-5000mAh bataryaya ihtiyacımız yok. Batarya zaten kaliteli.

Tasarımda beklediğim kadar kötü değil. Türkiye pazarına gelmeyeceği için zaten alamayacağız.

• alt ve üst boşluklar biraz daha az olsaydı tüm zamanların en şık cihazlarından birisi olabilirdi.
  • Neden size ne zararı var, beğenmiyorsanız almazsınız olur biter.
  • Ünlü sızdırman:)

• quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

1 cm kalınlığında olmuş. Dahası o kalınlığa nasıl kulaklık girişi koymamışlar? Bana kalırsa son yıllarda en iyi tasarıma sahip telefonu Z5'ti. Sonrasında hep daha da geriye gidildi.

Kesinlikle. Son yıllarda yaptığım en iyi yatırım Z5. 2,5 sene oldu alalı. Telefonu değiştirmek için hâlâ bir sebebim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çerçevenin telefonu var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ekran köşelerinin neden oval yapıldığının bir açıklaması varmı,, oval ekran bir tür hipnotize olayı gibi algılıyorum,, oval ekran, köşe kenera oranla ,geniş değil aksine alandan kayıp olarak yansıyor,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bence. Hala Xperia ARC S kullanıyorum zaten :) çok eski model benimki bunlara göre artık ama ilk göz bebeğim ARC S dir.
  • tasarımı beğendim keşke kamera ve batarya da bir sıçrama yapsa. sensör üreticisi olduğu halde kamerası hala en iyilerden değil.
  • Fiyatı çok tuzlu fakat XZ2 yerine tercih edilebilecek bir cihaz olmuş eğer ki bahsedilen o 48 mplik sensörle gelirse. 1cm kalınlık çok ve XZ2 den de gözlemlediğim için maalesef kalınlığını günlük kullanında fazlası ile hissettiriyor. Arka bombesi umarım selefleri kadar büyük değildir. Onun haricinde tasarımsal anlamda şık ve donanım anlamında dolu ve dikkat çeken bir cihaz yapmışlar. Bekleriz ki bu donanıma güzel ve verimli bir yazılım eşlik etsin.

• Sony mümkünse kullanıcı tasarımlarını referans alsın. Maalesef tasarım işini beceremiyorlar.

• Tasarımını seven muhakkak olacaktır. Ancak bu kadar ağır, kalın ve büyükçe ebatlardaki bir cihaz için batarya kapasitesi abes olmuş.

Bana göre parmak okuyucuyu en iyi konumlandıran sony, neden arkaya alma gereği duymuş anlamlandıramadım.

• inanılmaz gelişme var tasarımda bb sony mobil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çerçevesiz modellere on basar xz2 den daha fazla ekran kasa oranına sahip. tek ekranın alt ve üst kenarlarının oval olması .
  • Daracık alana sensörleri sıkıştırmak yerine üst kısmı boydan boya çentik yapmışlar.
    Şaka bir yana alt üst çerçeveleri inceltseydiniz bari.
    Arka kısım da en son üretilen sony ericssonlara benziyor.

• Tasarım bence oldukça hoş.

158mm olması hatalı sanırım çünkü XZ2 bile 153mm.

Parmak izi neden yanda değil diyenlere de cevap:https://patents.google.com/patent/US20120019356A1/en

Ve yeni IMX586 ile gelmez diye tahmin ediyorum. Çünkü onda süper slo mo desteği yok.

• Tasarımı iyi duruyor. Ekran ve kameradada iyiyse iş yapar.
  • Telefon şık görünüyor ama sony severlerin kaçırdığı bişey var, alt üst çerçevelere de eyvallah ama bu devirde 1 cm aşan telefon nedir ya, pili arttırdık desen o da yok, kulaklık girişi yok, hatta buradan pek belli olmuyor ama sanki kamera çıkıntısı bile var

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.