Şimdi Ara

Sony Xperia™ XZ1 (Sony Mobile) - ANAKONU (255. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.627
Cevap
66
Favori
437.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım hocam teşekkürler.

Şu an Türk Telekom um faturasiz hatlara volte desteğinin olmaması beni coksinirlendirdi. Çözüm yolu bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibnisinai kullanıcısına yanıt
    Volte ile ilgili bir bilgim yok maalesef yardımcı olamayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Hawk.

O ne saçma birşey ya sony center nasıl sony satmıyormuş? Ne satıyor samsung mu?

Alıntıları Göster
    Aslına bakarsanız tam olarak evet hocam. İzmirde olan varsa alsancak garının karşısından sahile inerken bornova sokağının başındaki sony center a sorabilir. Telefonumu almaya gittiğimde de 'biz artık sony telefon satmıyoruz, lg ve samsung satıyoruz' demişti

• quote:

Orijinalden alıntı: ibnisinai

Up ve ayrıca Türk Telekomda faturasız hatlara volte desteği yok mu?

Alıntıları Göster
    Maalesef yok hocam. Ben de faturasızım. Volte için faturalıya geçin dediler

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Böyle bir saçmalık olamaz rezillik. Teşekkürler hocam

• Valla batarya şuan iyi ancak kullanırsanız böyle değer alabiliyorsunuz ekranı çok kullanmazsanız zor

• Telefon geldi henüz kurulum yapmadım. Bi kaç arkadaş Sony companion ile kurun telefonu yazmış. Bilgisayarım arızalı o yüzden başka bi pc bulup onunla yapıcam kurulumu.

• quote:

Telefon geldi henüz kurulum yapmadım. Bi kaç arkadaş Sony companion ile kurun telefonu yazmış. Bilgisayarım arızalı o yüzden başka bi pc bulup onunla yapıcam kurulumu.

Pcye gerek yok ki, direk kullanmaya başla, zaten güncellemeler uzun sürecek.

Eğer sorun yaşarsan pc den düzeltme yaparsın, yoksa pcde kurulum diye bir şey yok.

• quote:

Telefon geldi henüz kurulum yapmadım. Bi kaç arkadaş Sony companion ile kurun telefonu yazmış. Bilgisayarım arızalı o yüzden başka bi pc bulup onunla yapıcam kurulumu.

Bekletmene gerek yok kardeşim cihazı kullanabilirsin sadece gelen güncellemeleri yapma pc geldiğinde en son versiyonu sıfırdan yüklersin direk yani onarım seçeneğini kullanırsın olur biter.

• Ben yanlış anlamışım öyleyse. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Hocam xz1’de sıkıntı olduğu apaçık ortada.Fakat bunu ısrarla halen anlamayanlar var.O da sony sevdasından kaynaklanıyor bence
    Sony forumlarında hiçbir şey değişmemiş. Yullar önce xperia z almıştım. Telefon acaip ısınıyordu. Oyunlarda throttle dan kasmaya başlıyordu. Böyle birkaç sivri zeka vardı benim telefonumda öyle sorun yok diyen. Qualcom ısınmayı kabul etti, sony kabul etti ama bu ergenler etmemişti. Gerçekten ilginç insanlar var bu sony için ciddi kendini parçalayan... he seyin geçin. Sony az kaldı tr den çekilecek. Rezalet ürünleri var ve servisi kötü. Bu danşarı da topluca japonyaya yollamak lazım

• Arkadaşlar not uygulaması yok mu ben mi bulamadım?

• Ayrıca özellikle forum u açarken sayfa çok geç yükleniyor. Mesaj gönderirken de aynı şekilde. Chrome kullanıyorum. Siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?

• quote:

Ayrıca özellikle forum u açarken sayfa çok geç yükleniyor. Mesaj gönderirken de aynı şekilde. Chrome kullanıyorum. Siz hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz?
    Hocam cihazdan yada tarayıcıdan değil yıllardan beri böyle siteden kaynaklı bütün siteler şak diye açılırken bu forum açılsın diye saniyelerce bekliyoruz telefondanda girsen bilgisayardanda girsen aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: arizaeren

Sony forumlarında hiçbir şey değişmemiş. Yullar önce xperia z almıştım. Telefon acaip ısınıyordu. Oyunlarda throttle dan kasmaya başlıyordu. Böyle birkaç sivri zeka vardı benim telefonumda öyle sorun yok diyen. Qualcom ısınmayı kabul etti, sony kabul etti ama bu ergenler etmemişti. Gerçekten ilginç insanlar var bu sony için ciddi kendini parçalayan... he seyin geçin. Sony az kaldı tr den çekilecek. Rezalet ürünleri var ve servisi kötü. Bu danşarı da topluca japonyaya yollamak lazım

Alıntıları Göster
    Hocam bu sony ile alakalı değil. İnsanımızla alakalı. Yukarıya da yazdım. Apple forumu da aynı böyle. Para verdikleri cihazda asla kusur kabul etmiyorlar. Yahu sizde yoksa bizde bu sorun var diyoruz. Bende sorun yokksa bu cihaz sorunlu değildir diyip kafasına öyle kazıyor. Gerçekten garip bir milletiz

• LEAME kullanıcısına yanıt
    Haklısınız genel böyle ancak bu kadar aşırısını sadece sony forumlarında gördüm. Yani seri numarası kovalayarak telefon almak bile anormal bir şey. Ürüne para veriyorum ve dua ediyorum düzgün çıksın. Hatalı çıkınca da değişim yapmasınlar! Öyle markanın orta yerine ... apple saatimde yazılımsal bir sorun oldu adamlar hiç uğraşmadı direk yenisi. Para veriyorsam ben markanın değil marka benim hizmetlim olmalı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexander vasilievich

Hocam cihazdan yada tarayıcıdan değil yıllardan beri böyle siteden kaynaklı bütün siteler şak diye açılırken bu forum açılsın diye saniyelerce bekliyoruz telefondanda girsen bilgisayardanda girsen aynı

Alıntıları Göster
    Not uygulaması var mı cihaz da hocam ben bulamadım?

• avg uygulaması sürekli olarak duruyor uyarısı alıyorum devre dışı bırakmıştım. Nasıl kurtulabilirim bundan?

• Black Hawk. kullanıcısına yanıt
    Not uygulamasını buradan indirebilirsiniz. Merak etmeyin güvenilirdir.

https://www.apkmirror.com/apk/sony-mobile-communications/notes-sony-mobile-communications/notes-sony-mobile-communications-9-1-a-1-0-release/

Avg için yapacağınız şey ilk başta durmaya zorla diyip daha sonra devre dışı bırakmak. Komple silmek istiyorsanız maalesef root atmak zorundasınız.

• Manuel ayarlarda bulunan AF bölümünü en sola kaydırarak odak yapıp çektim sizce nasıl?

• 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.