Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium 2.849 TL Gittigidiyor&Teknosa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
2.204
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gittigidiyor'un Teknosa satıcısında Sony Xperia XZ Premium 2.999 TL, %5 indirimli fiyat ile 2.849 TL. Piyasaya 3.699 TL fiyat etiketi ile giren ve şu anda en uygun 3.259 TL fiyata bulunan telefonu almak isteyenler değerlendirebilir.

Maximum karta 100 TL puan kampanyası da mevcut.
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/sony-xperia-xz-premium-derin-deniz-siyahi-akilli-telefon-299970620

• Sony z5 de baya ucuza geliyor maximum kartla 1230 tl ama kararsız kaldım alıp almamak arasında note 4 kullanıyorum 2 senedir.eskidi tabi.sıfır bu iyi gelecek gibi yorum alırsam sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony almayın aldırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LodosBreeze

Sony almayın aldırmayın.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: LodosBreeze

Sony almayın aldırmayın.

Kesinlikle almayın.Ben bu kadar sorunlu telefon görmedim.2-3 arkadaşımdada var herbirinde ayrı bir sorun var.
    Servisleri zaten kvkya vermişler rezalet

Harbiden şu telefon dünyasında apple ve samsung harici alınmaz.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    2 yıldır z2 kullanıyorum şarj kapağının çıkması dışında herhangibir sorun yaşamadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkay23

Sony z5 de baya ucuza geliyor maximum kartla 1230 tl ama kararsız kaldım alıp almamak arasında note 4 kullanıyorum 2 senedir.eskidi tabi.sıfır bu iyi gelecek gibi yorum alırsam sevinirim

Z5 de %5 indirim goremedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BuZ-MaViSi -- 18 Ağustos 2017; 18:12:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BuZ-MaViSi

quote:

Sony z5 de baya ucuza geliyor maximum kartla 1230 tl ama kararsız kaldım alıp almamak arasında note 4 kullanıyorum 2 senedir.eskidi tabi.sıfır bu iyi gelecek gibi yorum alırsam sevinirim

Sony z5 teknosa mağazasında iniyor direk fiyat

• quote:

Sadece 1 jenerasyon atlarsin ve 14 nm olur islemcin Z5 daha guncelleme almaz.2. yilina girdi artik.Belki alirsa 7.1.1 soyle bakarsak gerci her yeni jenerasyon 1000 lira saka maka :)

XZ'nin fiyati gayet sicak bence S8 falan bu fiyata inseydi cok fazla alan olurdu ama XZ icin verilir mi emin olmadim benim kisisel fikrim verilmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 18 Ağustos 2017; 18:21:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

Sadece 1 jenerasyon atlarsin ve 14 nm olur islemcin Z5 daha guncelleme almaz.2. yilina girdi artik.Belki alirsa 7.1.1 soyle bakarsak gerci her yeni jenerasyon 1000 lira saka maka :)

XZ'nin fiyati gayet sicak bence S8 falan bu fiyata inseydi cok fazla alan olurdu ama XZ icin verilir mi emin olmadim benim kisisel fikrim verilmez..

7.1.1 i almış dual olanalar 8 de alacakmış

• quote:

quote:

quote:

Teknosa magazasi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

quote:

7.1.1 i almış dual olanalar 8 de alacakmış

Almaz hocam 8.0 google politikalari geregi amiral bir android telefon 2 buyuk guncelleme alir.

5.1.1 ile cikti telefon 6.0 ve 7.0 ile 2 buyuk guncellemeyi aldi.Bu marka ile bagimsiz sony olur htc olur samsung olur oppo vs baska biri olur degismiyor

• Garip bir durum var. Telefonun tarayıcısından girince %5 indirim var. Kullanıcı adı veya mobil uygulama girişlerinde indirim yok. Ama %6 çek var hesabımda

• quote:

quote:

quote:

quote:

Teknosa magazasi

hocam bu fiyatlara alınır mı sanki fiyat iyi gibi ama ?

• Sony pişmanlıktır. Paranızı çöpe atın daha iyi.

Yada en azından şuraya girip alacağınız telefonun kronik sorunlarını inceleyin. Süpriz olmasın:https://talk.sonymobile.com/t5/Phones-Tablets/ct-p/Phones

örneğin xz premium için camera distortion issue gibi.
  • quote:

Garip bir durum var. Telefonun tarayıcısından girince %5 indirim var. Kullanıcı adı veya mobil uygulama girişlerinde indirim yok. Ama %6 çek var hesabımda

Mobil appte Son adimda %6 cek kullaniliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: incubus

Sony pişmanlıktır. Paranızı çöpe atın daha iyi.

Yada en azından şuraya girip alacağınız telefonun kronik sorunlarını inceleyin. Süpriz olmasın:https://talk.sonymobile.com/t5/Phones-Tablets/ct-p/Phones

örneğin xz premium için camera distortion issue gibi.

hocam aslında bile bile lades oluyor ama arkadaşımda sony vardı deidğin gibi ondada baya sorun çıktı zaten servisi hiç iyi değil gerçi sanırım sevisleri ortak çoğu marka ile ama. benim aklımı çelen şu oldu yotube çuğu kişi 6s ile kıyaslamaış demekki o kadar iyi telefon, macipaun ile 1230 geliyor. iphone 6s 2500 tl den aşağı yok :(

• Sony Xperia XZ Premium 2.849 TL Gittigidiyor&Teknosa

• murattekno kullanıcısına yanıt
    Yaşağıdım onca stresten sonra bedava verseler almam. Bizzat sony servisi ile organik bağı olan arkadaşım bile sonunda pes edip iphone'a geçmişti.

Hayatınızda başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz, yok artık buda mı olur diyeceğiniz onlarca sorunla karşılaşmak için 1250 tl para yatırmak, elinde tuzla ben salatalığım diyene koşmak gibi oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: incubus

Yaşağıdım onca stresten sonra bedava verseler almam. Bizzat sony servisi ile organik bağı olan arkadaşım bile sonunda pes edip iphone'a geçmişti.

Hayatınızda başka hiç bir yerde göremeyeceğiniz, yok artık buda mı olur diyeceğiniz onlarca sorunla karşılaşmak için 1250 tl para yatırmak, elinde tuzla ben salatalığım diyene koşmak gibi oluyor.

Siz hiç LG kullanmadınız herhalde G2 ve G3 iki telefonumda da ekran sarardı,dokunmatik bozuldu, şarj girişi bozuldu, ekranda titreme vardı, kamera gitti,pil bozuldu, şarj aleti değişti. G2 3 kere ekran değişti, 4.ye götürdüğümde g3 verdiler, onunda ekran sarardı,kamera gitti.

Evde bir Z0 var birde Z3 var. İkiside canavar gibi. Z0 şarj kapağı düşmesi harici servise gitmedi, Z3 e hiçbir şey olmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BreakBeaT -- 18 Ağustos 2017; 19:8:32 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.