Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KingAMRA

Merhabalar;
    Ben de GG Teknosa'dan dün siparişimi geçtim, bugün kargolanmış ve sanırım cumartesi günü elimde olur.Sony mağazası bana 2800 küsür fiyat vermişti ama gg fiyatı üzerinden %7 indirim + 100 TL de chip parayı sayarsam bana 2130 TL'ye mal oluyor. Resmi distrübütör garantisi demiş ama servis ne onu cidden merak ediyorum.

Evet ben de yıllarca HTC kullandım sonra Z3 ve nihayetinde XZ. Z3 yakınlık sensöründeki sorun nedeniyle serviste, dönünce akıllı kılıfı ile birlikte satacağım. Z3 sadece kısık hoparlörleri ile canımı sıkıyordu yoksa çok da memnundum, e xz ise neredeyse sony'nin ustalık eseri gibi birşey olmuş, s7 edge ile xz arasında çok gidip geldim ama hem z3 alışkanlığı hem de telefonun akıcılığı, ekran kalitesi .. vs. gibi noktalar xz'yi seçmeme neden oldu.

Telefon henüz elime ulaşmadı ama rootsuz kullanmak istemiyorum, Z3'teki kadar kolay mı acaba?
    Bir de ekranı yanları da dahil kaplayan filmler varmış, amazonda felan bir sürü gördüm de Türkiye'de satan yer yok mu?

Selam ve sevgiler..

Hayırlı olsun garantisi kvk ve teleservice bende z3c den geçtim en güzel yanı hiç yabancılık çekmiyorsun kamera ve ses dışında bir fark da görmezsin çünkü z3 serisi gerçekten kusursuz akıcılıkta çalışıyordu
    Root konusuna gelince ben hiç gerek duymamıştım bir fark olacağını da düşünmüyorum sadece android 7 den dolayı şu an Root un olacağını sanmıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• KingAMRA kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun öncelikle, arıcılık olarak neredeyse kusursuz, performans olarak farkı hissedersiniz. Bahsettiğiniz kavisli ekran koruyucuyu ben bulamadım burada, aliexpress üzerinden 7 dolar civarı fiyatlara satılıyor, gelmesi bir aya yakın sürer.

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim @Midnightmrt

İşlemci değişikliğinden başka tasarımı bence biraz daha tatlı olmuş, köşelerdeki ve ekrandaki değişiklikleri sevdim, usb typ c gelmiş, manyetik dock gitmiş, micro sd card ve sim kart aynı yuva. Başka da sanırım batarya 100 mah daha azalmış ama iddialı bir pil koruma programı gelmiş. Son olarak z3'lerin ön kamerası cidden iyi değildi, xz yorumlardan gördüğüm kadarıyla abartmış.

Root'u istememin en büyük nedeni gerek web sayfalarındaki gerekse de free uygulamalardaki reklamları engelleyebilmek, adeta nefret ediyorum. Bunun yanında telefonun daha da özelleştirilebilme imkanı güzel. Z3 servisi delta idi, rootlu telefonlar izin veriliyordu. 7 henüz çok yeniyse root yapılsa bile yan uygulamalar zayıf kalıyordur, henüz geliştirilmemiştir. XDA'dan takip etmek lazım yine.

• babadol kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler @babadol,

Hadi bakalım, ben de o farka güvenip aldım :).

1 ay uzun bir süre, burdan bulamazsam mecbur ordan isteyeceğim, çünkü hakikaten biraz sakarım, olur olmaz bir yere çarpıp düşürebiliyorum telefonu.
  • Bu arada orman mavisi dedikleri rengi aldım. Bazı sitelerde 100-150 TL daha pahalı satılıyordu, beni etkilemedi aynı fiyattan aldım ama nasıl bir taktik bu yaptıkları anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KingAMRA -- 15 Aralık 2016; 20:0:20 >
    Bence sipariş ver, sen bulana kadar gelir zaten :)

Sayfa açılmıyor, ben zaten cam kullanmaya alışamadım, yeni kılıf sipariş verdim Aliexpressten yanında ekran jelatini gelecek onu takarım.

• Merhabalar, telefonda bazen kasma oluyor ekran açılırken falan aynı durumu yaşayan var mı
  • krusk kullanıcısına yanıt
    Stamina mod açık olabilir yoksa kasma yapması mümkün değil

• Selamlar ,
    Hepsibradadan 2195 liraya siyah rengini alarak aranıza katıldım deneyip görücez 6s ten geçiyorum inşallah iyi bir tercih olmuştur

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun; güle güle kullan.bende 6S den geçmeyi düşünüyorum zamanla yorumlarını beklerim
    Çok iyi tercih hocam hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Midnightmrt

Çok iyi tercih hocam hayırlı olsun

Fiyat nasıl hocam değerlendirebilir misin, şu ana kadar sıfırı bu fiyatlara düştü mü hiç ?
    Fiyat makul olması gereken bu zaten +-100 olur en fazla bende 2090 a getirdim Bonus ile

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, deneyimlerimi paylaşıcam vaktim olursa bakalım Cumartesi elimde olacak
  • Arkadaşlar Teknosa gitti gidiyor'dan aldığım telefon şimdi geldi hattımı takmadan önce neler yapmam gerekiyor
  • Arkadaşlar telefonun ekranının başladığı yerde çerçeve boşluğu mu var? İçine toz doluyor oranın sizde de öyle mi
  • heroes82 H kullanıcısına yanıt
    Diagnostics bölümünden tüm testleri yapın özellikle ekrana dikkat edin yeter

• Basınç testi yapın eğer değerler değişmezse sorun vardır

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.