Şimdi Ara

Sony Xperia XZ mi iPhone 6s mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Konu başlığında belirttiğim gibi sizce hangisini alayım? Çok kararsız kaldım bana yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Klişeden kaçmak, çok daha güzel özellikleri kullanmak için kesinlikle xz derdim. Media Markt gibi mağazalara gidip eline alıp biraz kurcaladığında göreceksin farkı dostum.
  • xz her konuda daha iyi ama 6s ikinc el olarak daha iyi bi kere alıp sonuna kadar kullanıcam diyosan xz.
  • İki telefon arasındaki tek fark ikinci el piyasası.Uzun süreli kullanımda XZ daha mantıklı olur bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevablarınız için teşekkür ederim büyük ihtimalle xz alıcam

• 6S tabii ki. Benim 5S 10.3.2 kullanıyorum hala kasmıyor, donmuyor. Cihaz 2013 cihazı. Cihazı değiştirme nedenim ekran boyutu, kamera ve batarya. Diğer yönlerden cihaz oldukça iyi.

• XZ nin kasacağını sanmam. Çok güncel bi cihaz. Uzun yıllar kullanırsın ki işlemcisi de güçlü. Akıllı telefon piyasası eskisi gibi değil. Yeni nesil amiral gemisi Xperia uzun süre gider.

• Hocam cihazı uzun süre kullanma niyetinde iseniz bence de xz alın. Keyfi bir şekilde değiştiren biri iseniz de minimum zarara uğramanız adına 6s derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.