Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. 23 mp, otomatik mod (exif: 5,01 mb, ss 1/8 sn., iso-3200)
    2. 23 mp, manuel mod, shutter speed 1 saniye, diğerleri otomatik (exif: 4,24 mb, ss 1 sn., iso-320)

Havanın fotoğraflarda görünenden daha karanlık olduğunu belirtmek istiyorum. İkinci fotoğrafta elimi sabit tutamadığım için biraz titreme oldu. Gözlemime göre ilk fotoğraf renkleri daha doğru vermiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: babadol

quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

quote:

Orijinalden alıntı: babadol

quote:

Orijinalden alıntı: fangoso

ben de hiç kullanmak istemiyorum aslında da telefon canavarı bir oğlum var gorilla glass falan hak getire. ben de kahverengiyi beğendim ama ilk link te awake fonksiyonu çalışmıyor sanırım hiç bahsetmemişler

Dokunarak uyandırma yeterince iyi çalışmıyor, kapatırken gayet güzel kapatıyor ama. Bende kalın bir temperli cam var onun etkisi de olabilir.

Bazı forumlarda ve xda'daki kullanıcılar üst hoparlörün biraz daha fazla ses verdiğini yazmışlar, ben de birkaç farklı videoyla denedim, evet biraz daha fazla ses veriyor, ama defalarca video izledim telefonda, hiçbirinde bir fark hissetmedim, kullanırken o ufak fark anlaşılmıyor. @jiraiya06

İkisi birlikte anlaşılmıyor hocam ama bir üstteki bi elinizle kapatın sarki çalarken bir de alttakinu bana çok fark var gibi geldi tek tek dinleyince

Bence siz kafayı çok takmışsınız ufak bir fark görünce, yoksa ben de farkındayım üst ve altın aynı olmadığının ama o fark çok az, ben normal kullanımda özellikle dikkat etsem bile farkedilmiyor, özellikle test edince anlaşılıyor.

Hocam bu yaşadığınız ekran problemini sizden başka 1-2 kişide daha okudum, ancak bahsettiğiniz çok istisnai bir problem, sizin şansınıza denk gelmiş, yabancı forumlarda hiç rastlamadım, o zaman ya üretim bandından ya da taşıma kaynaklı bir problem, ama rahatsızlığınızı le getirip hakkınızı arayın mutlaka.

Aynı şeyi farkkettiysek sorun yok hocam tek isteğim sorunu olmamasi cihazın. 1 yılın birikimiyle aldim, kafama yatmayan ne varsa buradan soruyorum işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu sorunun nasıl bir problem olduğunu hala bilmiyorum yalnız, Xperia Z'de çok az ekranda bu bahsettiğinize benzer bir olay vardı ama hepsinde vardı, Xperia Z ekranının çok iyi olmadığını bilerek almıştık. Bunda da birden fazla kişi söylemese yine takıntı derdim ama 2-3 kişide denk geldim farklı yerlerde, demek ki bazılarında var bu problem. Parasını verdiyseniz karşılığını alacaksınız tabi, biz babası milyoner adam değiliz, hakkınızı arayın.
  • Arkadaşlar hoparlör olayını z5 premiumla ben de yaşıyorum onun konusunda da yazmıştım. Olay şu üst kısımda daha çok boşluk var böylelikle ses daha çok titreyecek boşluk bulabiliyor ancak altta böyle değil. Bu yüzden bu sorun var yani herkeste bu böyle

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Bence çok kafaya takılacak bir konu değil, çünkü normal kullanımda farkedilmiyor. Her gördüğümüz ufak şeyi kafaya takarsak da kafayı yeriz, insan böyle kusur bulunca sanki diğer telefonlar kusursuzmuş gibi düşünüyor ve aşırı kafaya takıyor. Kaç kişi farkında bilmiyorum ama şu an piyasadaki en kaliteli stereo hoparlörler XZ'de.
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle zaten telefonu ilk aldığınızda her şeyini dönersiniz ya o şekilde fark etmiştim ben de şimdi fark etmiyorum bile :)

• Arkadaşlar xz de mirrorlink var mı? Ben bulamadım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl fiyat böyle anlaşılan xz hiç tutulmadı.

gittigidiyor teknosa mağazasında 2399 tl artı yüzde 7 indirim hemde teknosa faturalu tüm renkler var
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Bizim insanımız iyi veya kötü olarak bakmaz yada bunda aa bu teknoloji var diye de bu telefon samsung olsaydı hatta samsung S8 olsaydı satış rakamlarını oturun izleyin.

Popüler olan ne ise o satar bu ülkede özellikleri pekte umrumda değil insanların yok şarjı uzun gidermiş bataryası bilmem kaç mah mış fasa fiso yani.

• hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    mağaza fiyatıyla arasında bu kadar fark olması normal mi insan bir tedirgin oluyor alsam mı almasam mı
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Bende de çift tıkla uyandırma sıkıntılı çalışıyor. 5 kere çift tıklamam gerekiyor açılması için. Çözümünü bulan oldumu acaba nougat tan sonrada devam etti sıkıntı. Haricinde cihazdan memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

bu nasıl fiyat böyle anlaşılan xz hiç tutulmadı.

gittigidiyor teknosa mağazasında 2399 tl artı yüzde 7 indirim hemde teknosa faturalu tüm renkler var

İndirim iyimiş nakit alcak varsa

• arkadaşlar 15'inden sonra xz alacağım şu ekran meselesi nedir tam olarak biri bana rica etsem görüntülü anlatabilir mi? acaba.
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Video kaydı almayı denedim olmuyor resimde de belli olmuyor siyah gölgelenme oluşuyor dikkat etmedikçe sorun sayılmaz ama işte bir kere dikkat edince artık takıntı yapıyor her cihazda yok sanırım bana değişim cihazında da denk geldi kısmet işte..

• Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim kardeşim kısmet artık alınca bakmak gerek.saygılar.
  • uzmankursat U kullanıcısına yanıt
    Hocam benim kullandığım bir özellik değil ana sizin için açtım sıkıntısız uyanıyor (5-6 kez denedim)

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Aldığında bilgilendirirsen sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Dostum ben de evkur'un sitesinden bakıyorum bir kaç gündür, cihaz sıkıntısız di mi? Gsm şirketlerinden iki katı fiyatla taksitli alacağıma senetli alırım daha iyi

Dün başvurdum, bugün eve bakarlar.Daha cihazı almadım

Eve niye bakıyorlar telefon almak için?

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

quote:

Orijinalden alıntı: deepfear7

quote:

Orijinalden alıntı: Arapkahvesi

Dostum ben de evkur'un sitesinden bakıyorum bir kaç gündür, cihaz sıkıntısız di mi? Gsm şirketlerinden iki katı fiyatla taksitli alacağıma senetli alırım daha iyi

Dün başvurdum, bugün eve bakarlar.Daha cihazı almadım

Eve niye bakıyorlar telefon almak için?

Senet için eve gelip anenmden kefil onayı aldılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Hocam benim kullandığım bir özellik değil ana sizin için açtım sıkıntısız uyanıyor (5-6 kez denedim)

Teşekkür ederim hocam, benim makinede bir sıkıntı var demekki anlamadım. Bakalım çok elzem değil ama masa üstünde dururken ekranı uyandırmak kolay oluyor. Z5 Premiumda sıkıntı hiç yoktu.
  • 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.